בוקר טוב וסופשבוע נפלא שיהיה כאן לכולם

בוקר טוב וסופשבוע נפלא שיהיה כאן לכולם

אני נוסעת לסופשבוע לצפון במסגרת האירוע המשפחתי.
מקווה שיהיה שקט שם, כאן ובכל מקום.

תהיו טובים.

סופשבוע נחמד לכולם

dory141

New member
מגדולי השחקנים והמאמנים בכל הזמנים

כאוהד ריאל משנת 1991, אני מאחל לו הרבה הצלחה, בכל אשר יילך, רק לא נגד הבלנקוס. אגב, מכירים עוד אנשים כמוני שהתחילו להתעניין בכדורגל רק באזור גיל 10? זה נחשב מאוחר, לא?

shayCn

New member
גיל 10 נחשב מוקדם

כל עוד לא שיחקת כדורגל מקצועני בעצמך, אחרת זה נחשב גיל מאוחר.
זיזו אכן יזכר בהיסטוריה של ריאל, הוא עשה את מה שפפ עשה עבור בארסה.
ובאופן אישי, אני דיי שמח מזה שהוא עוזב. אולי זה ישנה את זהות אלופת אירופה בעונה הבאה.

dory141

New member
כמעט בטוח, זו תהיה סוג של עונת מעבר

אבל כרגע המונדיאל הוא הדבר המרכזי.

shayCn

New member
ועם מי אתה במונדיאל?

גילוי נאות, אני עם ברזיל בדרך כלל, אבל כלכך רוצה שמסי יזכה אז בזמן האחרון אני עם היריבה הנצחית ארגנטינה.

dory141

New member
ברזיל וספרד

את ברזיל אני אוהד מ-1993. את ספרד החלפתי קצת לפני יורו 2008, כשהקודמות שאהדתי באירופה היו הולנד ואחריה פורטוגל.

dory141

New member
בכבוד

הנבחרת הראשית שלי היא ברזיל. לראשונה מזה תקופה ארוכה, יש עוד חלוצים ראויים חוץ מניימאר- חסוס ופירמינו בעיקר.

shayCn

New member
אהבתי את ספרד במונדיאל לפני 8 שנים

אז כשהם היו בשיאם היה קשה לא לאהוב אותם, אבל הנבחרת הראשית שלי ברזיל חזרה לתמונה במונדיאל הקודם ואני מצפה מהם המון בנוכחי. ואגב, חלוצים בברזיל לא חסר. מוסיף את דגלאס קוסטה ופרד, אבל ההתקפה של אורוגוואי וארגנטינה לטעמי עם הפוטנציאל הגבוה ביותר. אורוגוואי עם קבאני וסוארס, ארגטינה עם מסי,אגווארו די מריה והיגוואין.

dory141

New member
כמה תיקונים

ספרד של 2010 הייתה די בונקריסטית אבל יעילה. פרד קשר ולא חלוץ, זה לא אותו אחד ששיחק במונדיאל שעבר. ההוא פרש מהנבחרת ואין לי מושג האם פעיל אפילו ברמת המועדונים. ארגנטינה כמעט כרגיל פייבוריטית, אבל יש לה הרבה שחקנים לא מנוסים, במיוחד השוערים. לדעתי הם יגיעו למקסימום רבע או חצי הגמר. אני מאמין שנראה את ברזיל ואת גרמניה בקרב על האליפות.

shayCn

New member
אין מה לתקן

אני התכוונתי לפרד הקשר שעבר מדונייצק למנצ'סטר יונייטד, לא לפרד ששיחק בליון. ובכלל כשהתכוונתי התקפה, לא התכוונתי רק לחלוצים, כי גם קישור התקפי הוא התקפה. לצורך העניין, הזכרתי גם את מסי ודי מריה שגם הם לא בדיוק חלוצים קלאסיים.
אני גם חייב לחלוק עליך בעניין ספרד, ב2010 הם שיחקו טיקי טאקה בראשות צ'אבי ואינייסטה בשיאם. זה שהם לא כבשו הרבה זה לא משנה, היריבות שלהם היו חזקות..פורטוגל,הולנד שהיתה חזקה עם סניידר ורובן. בכל אופן, השליטה שלהם במגרש היתה אבסולוטית והיא זו שהביאה להצלחת הנבחרת ההיא.

Faria

New member
רק לא ספרד

ספרד של 10 השנים האחרונות זה האנטי כדורגל הכי גדול בהסטוריה של המשחק.

dory141

New member
האמת שהם כבר כמה שנים בירידה

אין להם כבר סקורר אמיתי כמו וויה או טורס, ואת היחיד שיכול לעשות משהו,מוראטה, המאמן בחר בכלל שלא לזמן לסגל.

Faria

New member
יש דור חדש

של רובוטים מתוחכמים שמתוכנתים היטב להרוג את המשחק לגמרי במרכז המגרש ולגנוב גול.
יאללה שיעופו. מעדיף אפילו פסטיבל מסי של אוהדי הקבוצה של המדינה (ברצלונה) אם ארגנטינה תזכה על פני העונש הזה שנקרא ספרד.

למעלה