אמש שודרו שני פרקים נוספים מתוך 'בשבילה גיבורים עפים'

אפרופו יאיר נתניהו, הנה מה שהוא פירסם בספטמבר 2017

dory141

New member
מה אני אגיד לכם, האיש גאון

שימו לו כבר עכשיו כתר וזהו, ממילא הוא מנהל עם אמא שלו את המדינה.

בטעות נמחק כאן אשכול שלם שעסק בארוחות החג

אני מתנצלת בשם ההנהלה, אך קשה מאוד לשחזר את האשכול כולו.

איתכם הסליחה.

אבקש מהנהלת הפורומים להחזיר את האשכול, דבר שאני לא יכולה לעשות אבל הבנתי שמנהלת הפורומים יכולה לעשות זאת.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
אני חטאתי? אני אתקן. וסליחה אם מישהו נפגע או חש נגדי כעס

צפיה בהודעה בעמוד נפרד
19/05/18 | 20:51
‫אז מה אכלתם אתמול ? [טרום שבועות]‬ superman1234
‫183216765‬

הפעם הילדים התארחו אצלנו.
היו מגוון סלטים.
סלט הכרובית המוקרם עם הכרוב ניצנים היה מעדן.
פשטידת ברוקולי. ותפוחי אדמה בטעם קרטושקס.
היו כמה סוגי בשר.
שניצלונים בבירה, בשר כתף עם רוטב וגולת הכותרת (כמו תמיד ....) פילה טרי מ"מרינדו".
את הפילה "סגרו" על מחבת ומשם לתנור.
אין לי מניות ב"מרינדו" (וחבל.. , הבשר שלהם ובמיוחד הפילה הוא מעדן שאני ממליץ לכל אחד לטעום.
[ניתן להזמין הביתה. מגיע עם שליח באריזת ווקום.]
קינחנו בעוגת גבינה.

אין לי תמונות אבל תאמינו היה טעים‬ יחפהבפארק11
‫183216890‬

פשטידת פטריות, לזניה, לזניה טבעונית, קיגל, בוריקיטס עם מילויים שונים, סלט ירקות, גמבות קלויות, סלק מוחמץ, סלרי במיץ תפוזים, לבבות ארטישוק, מנגולד בלימון עם גזר וקולורבי, מלפפון חמוץ תוצרת בית, חלה ביתית ומעבר לכך אני כבר לא זוכרת, הקינוח היה עוגת גבינה ואוכמניות טעים בטירוף ולטבעונים היתה טפיוקה.. מה אני אגיד לכם? היה כיף... הלכה הדיאטה :(

בודאי שמאמינים. חבל שלא צילמת.‬ superman1234
‫183216928‬

עשית איזה מעשה טוב עם מה שנותר ?
"צדקה תציל ממוות"

צפיה בהודעה בעמוד נפרד
19/05/18 | 22:46
‫מה שנותר נשאר למחר :)‬ יחפהבפארק11
‫183217078‬

מחר בצהריים יש בנוסף לכל מה שציינתי, גם את הארוחה השגרתית של שבת.

צפיה בהודעה בעמוד נפרד
19/05/18 | 23:20
‫ארוחה חלבית‬ משתפרת
‫183217178‬

הכנתי גבינות בטעמים שונים, למעלה מחצי קילו מכל סוג. גבינת בצל, גבינת שום-שמיר וגבינת זיתים. בתי אפתה לחם עם עגבניות מיובשות ופסטו כדי לטבול.
גם מגש עם שלל גבינות עזים ובקר בפרוסות דקות. סלט עגבניות עם קוביות גבינה מלוחה ופרוסות זיתים שחורים, סלט מלפפונים בשמיר, במיה ברוטב עגבניות, תבשיל פטריות, פשטידת בצל, לזניה של גבינות, וכנראה שכחתי לרשום עוד כמה דברים.
עוגת הגבינה נשארה במקרר, ננשנש עם הקפה של הבוקר.

צפיה בהודעה בעמוד נפרד
20/05/18 | 10:13
‫נשמע טעים לאללה, במיוחד הבמיה במיץ עגבניות ‬ יחפהבפארק11
‫183218218‬

אני חולה על במיה במיץ עגבניות. משום מה, לא עלה על דעתי להכין אותה לחג הזה, אבל כנראה יש לזה הסבר פסיכולוגי כי במיה זה מעדן שאף אחד לא אוכל אצלי מלבדי. האיש למד לאהוב אותה רק בשנים האחרונות. הבת שלי מכנה את הבמיה 'הנוסע השמיני'. לכן, כנראה שזה משפיע עליי ואני מכינה אותה לעתים רחוקות.

צפיה בהודעה בעמוד נפרד
20/05/18 | 10:53
‫רק התורכים יודעים להעריך במיה‬ חביף
‫183218337‬

הבנתי, שגם בדרום ארה"ב במיה הוא אוכל של שחורים נערץ כמעט. הגיס שלי, יעזוב הכל בשביל קצת במיה מבושלת במיץ עגבניות.

צפיה בהודעה בעמוד נפרד
19/05/18 | 22:13
‫עכשיו אני מבשל אורז‬ חביף
‫183216997‬

פטריות שיטאקי, בצל מטוגן ובשר טחון.
תבלינים מינימאליים- שמן זית, מלח+שום, פלפל שחור וציר מרק פטריות.

צפיה בהודעה בעמוד נפרד
20/05/18 | 00:23
‫כל ימי בישלתי כרוב ממולא שלא עלה יפה‬ פומפיאטר
‫183217407‬

עד שרמזו לי למלא כל עלה בפני עצמו.

צפיה בהודעה בעמוד נפרד
20/05/18 | 09:55
‫ ‬ יחפהבפארק11
‫183218166‬

אני חולה מתה גוססת על כרוב ממולא,
אבל רק כזה שאחותי יודעת לעשות.
לי אישית אין סבלנות להכין כרוב ממולא, עלים עלים לא בשביל הסבלנות שלי,
ואין אף אחת בעולם שעושה את זה טעים כמו שהיא עושה, אז אני מסתפקת בזה פעם בשנה כשהיא מכינה ומזדמן לי להיות בסביבה.

צפיה בהודעה בעמוד נפרד
20/05/18 | 10:34
‫כמו היאפרק שאבי הכין יחד עם אמי‬ חביף
‫183218283‬

שום, אבל שום עלי גפן ממולאים שאכלתי בימי חלדי לא מגיעים לרמה, לטעם שלו ושלה.
כבר שנים שאני מסרב לגעת ולהתאכזב.

צפיה בהודעה בעמוד נפרד
20/05/18 | 10:40
‫וואלה הזכרת לי את עלי הגפן הממולאים שלה ‬ יחפהבפארק11
‫183218298‬

צפיה בהודעה בעמוד נפרד
20/05/18 | 10:50
‫בהחלט מכיר‬ חביף
‫183218330‬

אבל הוא הלך לכיוון אחר עם הסלט הזה. בכל מקרה הוא השתמש בשעועית גדולה [ מלמיליאן קוראים לה בירושלים].

‫פראייר . אשתי כבר מזמן לא ממלאת את הכרוב ממולא .‬ עוד כל מילה אמת
‫183219574‬

היא עושה את הבשר עם אורז לקציצות בגודל המתאים וזורק לסיר עם הנוזלים , בלי לעטוף בכרוב . את הכרוב החתוך לגודל המתאים היא מכניסה חופשי . הטעם בדיוק אותו דבר כמו שעשתה אמי .

צפיה בהודעה בעמוד נפרד
20/05/18 | 19:23
‫תשמע, לנו הטורקים יש תבשיל כרוב טעים ביותר שנקרא קולזיקה‬ יחפהבפארק11
‫183219733‬

והתבשיל הזה מורכב מהרבה בצל מטוגן, כרוב שלם חתוך לקוביות, עגבניות מגורדות, הרבה לימון ושמן, ובסוף הבישול מוסיפים חופן של אורז. אני אוהבת להוסיף לזה ציר בשר ולפעמים אפילו פרוסות צלי. טעים להפליא ומן הסתם גם הכרוב שאישתך מכינה יוצא טעים אם המרכיבים הם אותם המרכיבים.

צפיה בהודעה בעמוד נפרד
21/05/18 | 13:28
‫איפה הבשר ?‬ עוד כל מילה אמת
‫183222392‬

צפיה בהודעה בעמוד נפרד
21/05/18 | 13:31
‫זה תבשיל, לא ממולאים, ולא חייבים בשר...‬ יחפהבפארק11
‫183222404‬

צפיה בהודעה בעמוד נפרד
20/05/18 | 20:42
‫אני עושה את זה עם ה padlutka ‬ sashalola
‫183219960‬

פטנט אדיר בעיקר כשרוצים למלא עלי מנגולד והם כולם קרועים או קטנים מדי.
אבל הכי שווה כשממלאים כהלכה.

צפיה בהודעה בעמוד נפרד
21/05/18 | 17:15
‫אשתי לא מבשלת לי ולא אני לה‬ פומפיאטר
‫183223147‬
כל אחד מבשל לעצמו, ככה נשמר השלום בית כבר שנים הרבה.

צפיה בהודעה בעמוד נפרד
20/05/18 | 19:26
‫וואלה ....... יש שרות של משלוחי מנות אוכל לחו"ל ‬ אבי בן 1231
‫183219750‬

האם האוכל מגיע במצב טוב.

‫האם זו החברה שדרכה אתה שולח את חבילת המזון?‬ אבי בן 1231
‫183220082‬

http://www.dhl.co.il/he/contact_center/contact_exp...

‫מה זה זה? שבועות זה גבינות, לא בשר‬ shayCn
‫183220790‬

פוקצ'ות עם גבינה בולגרית, פיתות עם לאבנה וזעתר, פיצות, סלט יווני,וגלידות לקינוח. זה היה ערב החג שלי. לצערי, עם כל האהבה שלי לגבינות, יש לי רגישות ללקטוז, אז ניסיתי להפחית בבליסה, אבל זה בלתי אפשרי..הכל טעים וממכר.
</div

איוב קרא: "נזמין את סעודיה ואת מדינות המפרץ

להשתתף באירוויזיון"

וזה מה שנקרא, התחיל בהכי מטומטם שלו ולאט לאט הגביר את הקצב

אבל אני מתייחסת לזה ברצינות.
בכל זאת, ניסיתי לדמיין איזה שירים ישלחו מדינות המפרץ וסעודיה לאירוויזיון שיתקיים בשנה הבאה בירושלים הבנויה, ומצאתי כמה שיכולים להתאים

אכן זאת באמת בעיה

מצד אחד אנחנו מפרסמים על המטוס החדש שלנו ומזהירים את נסראללה על מה שיכול לקרות אצלו ברובע דאחיה... ומצד שני יש אצלנו שכונות שאין לנו שום שליטה עליהן. עצוב.

וזה לא מסתיים בשכונה עויינת בלבד

אלא גם יש להם נציגים בכנסת שעויינים יהודים אחרים
https://www.haaretz.co.il/news/politi/1.6110392

"עימות חריף פרץ הערב (שני) במליאת הכנסת בין ח"כ ישראל אייכלר (יהדות התורה) לבין ח"כ אלעזר שטרן (יש עתיד). אייכלר כינה את שטרן "יהודון המוסר נגד אחיו היהודים" וקרא לעבר עמיתו לסיעה, מיקי לוי, "רוצח". ברקע העימות, בקשתו של אייכלר להקים ועדת חקירה פרלמנטרית שתבחן מחדש את השימוש בעדי מדינה נגד פוליטיקאים, בעקבות טענותיו של עד המדינה משה סלע כי העליל עלילות שווא על השר לשעבר שלמה בניזרי שהביאו להרשעתו.
שטרן שמע את הדברים והשתלח באייכלר מעל לדוכן הנואמים. "אייכלר לא בדיוק אוהב יהודים, לא בדיוק אוהב את מדינת ישראל, הוא לא מאמין בהרבה מוסדות של מדינת ישראל, הוא חושב שהוא קובע מי יהודי, מי דתי ואיזו כיפה כל אחד צריך ללבוש", אמר שטרן והוסיף, "אולי יום אחד הוא יעשה תשובה ויבין שיש גם דרך ארץ, ויש ואהבת לרעך כמוך".
אייכלר, בתגובה, תקף את שטרן בבוטות: "אלעזר שטרן מזכיר לי את היהודון המוסר והמלשין שעובד בשירות השליט נגד אחיו היהודים. אף אדם חילוני לא היה מעז להילחם בשנאה ואיבה כזו בישיבות ההסדר, ברבנות הראשית והציונות הדתית. מי שבוגד במורשת אבותיו אין לצפות ממנו לנאמנות לעם ישראל". לדבריו, "ח"כ שטרן בפרט וחבריו שיוצרים דה-לגיטימציה והסתה יום יומית נגד ילדי החרדים, מכינים דעת קהל למלחמה בין יהודים. הם סכנה קיומית למדינת ישראל. שום אויב חיצוני לא יחסל את מדינת ישראל, רק ח"כ שטרן ודומיו הם שישמידו את מדינת היהודים במלחמת אזרחים פנימית".
עמיתו לסיעה של שטרן, ח"כ מיקי לוי, לשעבר מפקד מחוז ירושלים במשטרה, קרא לעברו של אייכלר כי הוא "מסית ומדיח". אייכלר, בתגובה, קרא להוציא מהדיון את "הקצין לשעבר שהיכה חרדים באכזריות". בהמשך, כשירד מהדוכן, הוא כינה את לוי "רוצח". אייכלר ביקש מאוחר יותר להתנצל על השימוש במילה רוצח אך הבהיר שאיננו חוזר בו מהתבטאויותיו האחרות."

למעלה