אמש שודרו שני פרקים נוספים מתוך 'בשבילה גיבורים עפים'

אמש שודרו שני פרקים נוספים מתוך 'בשבילה גיבורים עפים'

ואני החלטתי פשוט להקליט.
לצפות במשהו אחר כמו גמר היורוליג בכדורסל בין פנרבחצ'ה לריאל מדריד,
או אפילו להציץ מדי פעם במשדר ההזוי של האח הגדול.
החלטתי להקליט כי פשוט הגעתי למסקנה שאני לא מסוגלת להחזיק מעמד עם הפרסומות הללו. פעם, בימים ובזמנים אחרים כשהייתי בן אדם מעשן, כל הפסקת פרסומות נוצלה היטב ליציאה למרפסת על מנת לעשן. זה היה שומר עליי עירנית. איכשהו תמיד הייתי חוזרת אחרי הסיגריה לסוף הפרסומות וככה שרדתי סדרות שלמות ותוכניות שלמות. הפעם יש לי בעיה. אני לא מעשנת ואני לא מצליחה להחזיק את עצמי בעירנות מוחלטת בזמן הפרסומות וכך יוצא שאני נרדמת באמצע התוכניות. אי לכך ולאור זאת, החלטתי להקליט סדרות שאני חייבת חייבת לצפות בהן וכמובן ש'בשבילה גיבורים עפים' היא אחת מהן וכך אוכל להריץ את הפרסומות קדימה ולא לסבול סבל מיותר.
אז אם התעניינתם, ריאל מדריד אלופת אירופה. והאח הגדול די מדשדש במקום.
ההתרשמות שלי בינתיים מהתוכנית היא כזאת:

אז אני חושבת, תקנו אותי אם אני טועה,
מדובר כאן באיזו כיתה טיפולית של כל אלה שנפלטו
מכל תוכנית אחרת, ריכזו אותם, הכל שם ראנדומלי, לא ממש מוסדר
אבל איכשהו מתחיל להיות איזה סדר בבלאגן.
אז ישראל הוא מלך הכיתה, מוקף בבנות היפות של הכיתה, מריה ומגי.
עצם העובדה שאני כבר מכירה את השמות של כולם, זה הישג בפני עצמו.
ישנה אחת, הדחויה של הכיתה, תמי. היא לא שמעה על פוליטיקלי קורקט
ונותנת לפתיחות שלה ולכנות שבה להיות לה לרועץ. היא לא למדה שלא מספרים לגבר ובמיוחד למלך הכיתה שיש לך רגשות כלפיו. נו נו נו. טעות איומה.
מלך הכיתה ישראל, היא כמו המלך מבגדי המלך החדשים. תומר ורועי תופרים לו את הבגדים הבלתי נראים. עכשיו חסר שמישהו יצעק שהמלך הוא עירום.
מירב היא הילדה שנלחמת על מקומה בכיתה תוך כדי הפגנת חרדה בלתי נלאית.
אילן הוא על תקן המורה. מסתכל על ילדי הכיתה מלמעלה. הרבה למעלה. מתייחס אליהם בסלחנות כמו הגיע אשכרה לכיתה טיפולית.
ויש כמובן את ילדי השוליים, הילדים שאף אחד לא סופר. אורלי, לירון, אליאב, סימה. הם עושים המון רעש. סתכלו עלינו! אנחנו גם כאן! אבל אף אחד לא שומע ולא שם עליהם. יש גם את התלמיד שהוא לגמרי שקוף. סמואל. אף אחד לא ממש יודע מי הוא ולמה הוא הגיע לכיתה הזאת. אה כמעט שכחתי ילדה אחת. לירז. זאת שנלחמת על מקומה בכיתה. בכל הזדמנות מנסה לתפוס כיסא פנוי ולהכריז על עצמאות. היא זאב בודד.
אני לא יודעת אם פיספסתי איזה תלמיד בכיתה הזאת. זה פשוט מה שעולה לי כרגע בראש.
ואם לחבב מישהו או מישהי מהכיתה הזאת, אז אין ספק שהלב שלי הולך לכיוונה של תמי. ציפור מדבר שמנסים לשבור לה את הכנפיים ולמרוט לה את הנוצות. אני לא יודעת אם היא תחזיק מעמד, אבל בשבילי כרגע היא היחידה שמעוררת בי איזושהי אמפטיה.
פתאום אני מגלה ששכחתי את שמס. שמס היא התלמידה שמנסה להיות המורה.
בינתיים התלמידים משתפים איתה פעולה. מעניין מתי יישבר להם ויעמידו אותה במקומה.
זהו פחות או יותר מה שלמדתי עד היום.
נראה מה יהיה בהמשך. אולי אנשור בדרך ואשבר, ואולי לא.

צהריים נפלאים לכולם

והנה שיר נפלא מתוך סדרה אחרת
שקרים גדולים שקרים קטנים

אתמול לא ראיתי את הפרק מהאח הגדול

ולתדהמתי רק עכשיו נזכרתי בכך. אולי זה סוף הדרך. מכל מקום, אני שותף לאהדתך את תמי, יברכה ה' וישמרה.

אבי בן 1231

Well-known member
המשך שיתוף של יום הצילומים

אתר הצילומים היה בנבי מוסא, מדבר יהודה, בואכה ים המלח.
נושא הקליפ היה "מקסיקנים במדבר", מעבר לזה שהיה חום איימים, הייתי בחבורה צעירה מאוד, חבר'ה אחד אחד חמודים בצורה בלתי רגילה.
מה שהפתיע אותי היה שדווקא אני הייתי הכוכב, וזה החמיא מאוד.
מצרף תמונה של צוות הצילום שצילם אותי מרחוק.

Ron W

New member
מפתיע

מעבר לחוויה ניתן בסרטים להקרין רקע ולהוסיף לצילומים בסטודיו.
לא מבין למה תמיד גוררים את הצילום לאתר חם מאוד או מקפיא
כמו הדוגמניות לפני עונת הקיץ, אם אפשר לבשל את הרקע בעריכה..

אבי בן 1231

Well-known member
כנראה שזו החוויה המיוחדת.

אתה לא צריך לשחק שאתה עייף, אתה עייף ממש מהחום הנוראי.
תחשוב על זה שבמקרה שלי גילי היה בערך סיכום הגיל של שניים שניים וחצי חבר,ה שם.
האמת הם ממש פינקו אותי, והיה כייף להיות בחברה כה צעירה ותוססת.

אתה מזכיר לי את המילואים שלי

קצת אחרי שהשתחררתי מהצבא, קיבלתי צו למילואים
בפיקוד מרכז בחיל ההנדסה (את השירות עשיתי במקהנ"ר)
וכמובן שהתייצבתי כמו ילדה טובה לשרת שם ביחידה ובאחד הימים שאלו אותי אם אני רוצה לבוא איתם לטיול במדבר יהודה, הולכים לפרוץ שם דרך. אמרתי, כן. למה לא? אני הרפתקנית מטבעי וכך למחרת היום הצטרפתי לחבר'ה עם איזה ג'יפ שטלטל אותי כל הדרך, ורצה הגורל, באותו היום היו 46 מעלות בת"א, זה היה היום הכי חם באותה שנה ואפילו באותו עשור או אותו יובל, ואני בדרך למדבר יהודה. שמענו בחדשות על מזג האוויר ושאלתי אותם אם זה לא מסוכן להסתובב שם בימים כאלו? הם כמובן צחקו ואמרו שהם מתורגלים ולא מפחדים מכמה מעלות חום. אני לא אשכח בחיים את הסיור הזה. חשבתי שאני מתפגרת שם ועולה השמיימה יחד עם הסלעים שהם פוצצו. אבל סוף טוב הכל טוב. חזרתי הבייתה בריאה ושלימה אבל אני זוכרת את זה עד היום. התמונה הזאת הזכירה לי את היום הזה.
בכל אופן, אני מבינה שעברת חוויה מאוד טובה ואני שמחה בשבילך
בכלל להיות בחברת צעירים זה כיף גם אם מדובר במדבר יהודה בחום של 46 מעלות.

דרך אגב, אל תתפסו אותי במילה לגבי המעלות

עד כמה שאני זוכרת, דיברו אז על 46 מעלות אבל יכול להיות שהיו 44 אבל אין לי ספק שבמדבר יהודה באותו יום ספציפי היו קרוב ל-50 מעלות.

אבי בן 1231

Well-known member
אני שסובל קשות מחום נהנתי

החבר'ה פינקו אותי, כל רגע מישהו או מישהי הביאה מים קרים לשתות, למזלי לא הלכתי הרבה אלא נהגתי ברכב.

חביף

New member
הקלטתי וצפיתי ב- RAW

עלה לי 13 שח, שזה פחות מכרטיס קולנוע. מאז שאני זוכר עצמי אני אוהד של התאבקויות בידוריות מהסוג הזה.

וואו סיימתי עכשיו לצפות בשני הפרקים של 'בשבילה גיבורים עפים'

ואני באמת לא זוכרת מתי רותקתי בצורה כזאת לסדרה כלשהי

וואו המשחק שלהם פשוט מטורף. הקטע עם הפוסט טראומה של אביב, פשוט מאסטר פיס. מזמן לא ראיתי קטע כל כך חזק. באמת אין לי מילים. מי שעדיין לא ראה, פשוט מומלץ. מסוג הסדרות שנכנסות לוורידים תרתי משמע. עוד דבר טוב שיש בפרטנר, בשלט יש כפתור ששולט בהקלטות כך שמגיעים מיד להקלטות האחרונות מבלי לחפש יותר מדי וכשרוצים להריץ קדימה, כל לחיצה קטנה מעבירה פרסומת אחת, כך שמגיעים מהר לתוכנית מבלי להריץ יותר מדי דבר שמצריך לחזור אחורנית ולהסתבך. בסך הכל, אני די מרוצה כל זמן שהאינטרנט בסדר.

בשבילה גיבורים עפים מדברת אל ועל כולנו

מי לא מכיר את זה שנדפק לו המוח מרוב סמים?
הילדים שטסים לאי שם ומחליטים לבנות דלפק בננות או שייק פירות ולחפש את האושר?
מי לא מכיר לפחות אחד שסובל מPTS?
מי לא מכיר את המשפחה הדתית (לייט) אפילו שמנדה אחד מילדיה כי לא הולך בדרך הנכונה?
האם חסרת האונים מול הילד שסובל ריגשית?
החברים מפעם שהם "חברים לכל החיים" ותמיד יבואו לעזרה גם אם עשור לא נפגשתם .

זה מדבר עלינו ואיתנו ולכן הסדרה טובה.

והשחקנים גם (חוץ מהדמות של היאפי מהרצליה, פחות התחברתי, יותר שטוח)

ושוב ממליצה על הספר עצמו--מעיף לגבהים אחרים לגמרי מהסדרה.

חבל באמת שעם 'הימלר' הם פחות נכנסים לעומק

הפכו אותו לדמות שטוחה שלא איכפת לה להסתכן בקולומביה כי ממילא היא הולכת למות מסרטן וחבל.
המשחק משובח וזה לגמרי תופס אותי ומאוד קשה לתפוס אותי בסדרות.

רגע לפני ארוחת הצהריים, הגברת הראשונה עושה קניות בשוק

וכך מראה לנו דוגמא האישה הראשונה, אשת הנשיא, איך אפשר להישאר כאחת האדם בניגוד ל"רעייתי" גברת שרה נתניהו שאין לה מושג כמה עולה כיכר לחם או כמה עולה שקית חלב. כשהיא רוצה לאכול, היא פשוט מזמינה הבייתה ארוחת שף

וכמו שאומרים, מדינה מטורללת שבה ראש הממשלה חשוד בפלילים הפופולאריות שלו מרקיעה שחקים, אשתו חשודה ונאשמת בעבירות על החוק, ממשיכה להתנהג כמו מרי אנטואנט, יורש העצר שלהם ממשיך לבזות את עצמו ואת משפחתו, מדינה שבה חברי הכנסת מעלים לעצמם את השכר החודשי באלפי שקלים, מעלים לקשישים את הביטוח לאומי ב-6 שקלים, מדינה שבה כולם סומכים על בורא עולם שיצילנו בשעת צרה (רעידת אדמה, מלחמה חס וחלילה) בצורת או שטפונות בערבה, במדינה כזאת מטורללת, נעים לפעמים לראות אישה קטנה עם מכונת חמצן, עושה קניות לעצמה ולביתה, לא עושה רוח ולא עושה רושם, לא נעזרת במאבטחים ולא לוקחת מקופת המדינה אף אגורה מיותרת. שריד ארכיאולוגי לעבר מפואר.

צהריים טובים לכולם

dory141

New member
אני משער שהיא משלמת מכספה הפרטי

לגבי שרה, מוסכם בהחלט.

dory141

New member
חוששני שלא...

לה יש אולם מושגים אחר, האמת שלרוב האנשים.

דינהמית

New member
למד ערכים מאבא ואמא, מה פתאום שישלם על השירותיםפ שהוא צורך

גם אם מדובר על שרותי זנות?

למעלה