ערב משונה אך שמח לגמרי.

Ron W

New member
אף פעם לא אהבו את השיתוף בגוף ראשון רבים

נטע זכתה כנציגת ישראל כל הכבוד
אני לא חש ששותפתי די כדי לטעון "זכינו".
כנ"ל בתחרויות ספורט או בחירות לכנסת
להוציא אם אהיה שותף פעיל בהתמודדות.

אבי בן 1231

Well-known member
מסכים לחלוטין איתך!!! עפ"י הודעותיך פה לא נראה לי שאתה בכלל

חלק ממדינת ישראל!!!

Ron W

New member
חלק ממדינה ? הרי זו הגדרה מופשטת.. אזרח ודאי שאני כן.

אבי בן 1231

Well-known member
כוונתי חלק מהמדינה.

גם הערבים, לצערנו הרב, נחשבים אזרחים, בקושי מגיע להם המעמד תושבות.
בהזדמנות הראשונה הם יערפו את ראשך בשמחה רבה.

Ron W

New member
רק מקווה שלא תקדים רפואה למכה ותכלא במקום הראוי לך.

אבי בן 1231

Well-known member
כוונתך, למקום בו אתה נמצא כבר זמן רב

אין סיכוי, "ידידי היקר", ימניים לא מגיעים לשם!!!

Ron W

New member
דוקא יש כמה שכנים ימניים אבל הם מצניעים את מרכולתם

חביף

New member
גם בת זוגי צפתה יחד עמי מההתחלה ועד הסוף

התקשורת עם הסניף הנורווגי דרך ה-ווטס-אפ לא עלתה יפה, אבל לידיעת הימניים כאן, הזמר עם הכינור יהודי. בת זוגי לא משתפת פעולה בהתרשעויות..
האמת שלא היה קרב עם קפריסין, סתם "מאבק מדומה". צילומי נטע בתקריב עשו לה ולעור הפנים שלה חטא שלא יכופר. התלבושת הזוועתית שלה הזכירה חייל יפאני [ כן, כן אני יודע שיש השפעה של המנגה היפנית גם על התסרוקת המפגרת שלה] כבד שריון ונשק.
ארבע הבנות הצרחניות היו זוועתיות [ במיוחד הבלונדינית שניסתה לגנוב את הבמה ]. יתכן שה"גסות הישראלית" וחוסר הפנפון באיפור, בתלבושות, במירוק הגוף עד "שלמות וזיוף" [ ראו - צרפת, קפריסין ] או גבריות די מזוייפת נוסח אירלנד או דנמרק [ עאלק.. ] או שבדיה. היחיד שהיה קרוב מבחינה זו היה האוסטרי.
אז
אם הדוסים כדרכם בקודש לא יעשו צרות בירושלים [ שישי-שבת, הלכה, מנהגי קדושה מטורפים ] יהיה "שואו" ענק, בראשו תככב הגברת עם שמלת ירושלים, מירי. רגע אתם חושבים שהיא תוותר על התענוג?
ואל תשכחו ש"כאן" הפכה לרשות השידור לא בהרצה.

אבי בן 1231

Well-known member
אני מתאר לעצמי ששמת שק על ראשך ואתה יושב על הרצפה

שלא תתדע יותר צער, שמאלאני יקר.

אבי ידידי. אני באמת לא מבינה אותך

יש לכם ראש ממשלה כבר עשר שנים רצופות,
יש לכם את הקואליציה הכי ימנית שהייתה כאן אי פעם,
יש לכם שרת תרבות שכל קשר בינה לבין תרבות הוא מקרי בהחלט ובכל זאת אתם מעריצים אותה עד כלות,
יש לכם שר בטחון שמרגיש כמו פוטין הישראלי,
יש לכם 40 מנדטים בסקרים, יש לכם שרים נפלאים ומטורללים,
הכלכלה שלכם פורחת והשמש פז זורחת
שגרירות ארצות הברית עוברת לירושלים
העולם כולו משתחווה לפנינו אפיים ארצה
ואתה עדיין נטפל לכמה שמאלנים שאריות פליטה שנשארו מימים טובים יותר.
מה אתה עוד רוצה?
מה עוד תבקשי מאיתנו מכורה?
יאללה ניצחתם את כל השמאלנים בארץ, רמסתם את שארית כבודם, שלחתם אותם לעזה, הגלתם אותם לברלין ולאמסטרדם, מה עוד תבקש? לא הגיע הזמן
שתשב בכורסא שלך ותיהנה מהחיים ?
מה כבר נשאר לנו השמאלנים מלבד איזה אירוויזיון קטן או אליפות אירופה בכדורסל? אז פעם בעשרים שנה, תנו לנו ליהנות בשקט מהניצחון באירוויזיון מבלי שתקלקלו לנו גם את שמחת העניים הזאת.
בתודה מראש

ושתהיה לך המון בריאות ושלווה

אבי בן 1231

Well-known member
וואווו ..... איזו הרצאה.

רמסנו את שארית כבודכם, קראי קצת בעיון יותר את הסבל הרב שסובלים חברייך על הפליטים המסכנים שחיים בעוני בעזה.

הם לא סובלים, הם רק מזכירים לך שגם הם בני אדם גם אם הם

אוייבים וגם ביניהם יש חפים מפשע שנפגעים.
אבל אתה כאיש ימין, רק אתה צודק ואין אף אחד צודק כמוך וכל האמת נמצאת בצד שלך, ולמען האמת, כל הדיונים האלה יצאו לי דרך האף

אי אפשר לדבר כאן על שום דבר אחר מבלי שתכניסו לכאן את השנאה והטינופת שלכם.

אבי בן 1231

Well-known member
להזכירך הם דמויי בני אדם, שישמחו מאוד לערוף את ראשך

אני אף פעם לא צודק, רוצי טוסי ברחבי העולם וראי מי מהווה סכנה/איום על שלום העולם.
השינאה והטינופת אינה שייכת לי יקירה.
לי היו חברים מוסלמים שכאשר הדת עלתה להם לראש הם כמעט רצחו אותי, אז לפני שאת מכפישה, סעי לעזה, יקירתי וראי מי הם אלה שאת מגינה עליהם.

אני לא מגינה על העזתים, פשוט נמאס לי מההשתלחויות

נגד השמאל שהם חלק לגיטימי במדינה הזאת ואוהבים את המדינה לא פחות ממך ואפילו יותר, הם פשוט חושבים אחרת ונמאס לי לקרוא את דברי ההבל והשיטנה שלכם נגד פלח לא קטן באוכלוסיה. לפעמים נדמה שאתם שונאים את השמאל יותר מאשר את הערבים או את האוייבים האחרים שלנו.
אני לא ילדה ולא נולדתי אתמול, אני לא צריכה שישלחו אותי לעזה כדי לדעת עם מי יש לי עסק. נמאס כבר מההתנשאות שלכם כאילו כל החכמה נפלה בחלקכם. חאלאס. היום אתם למעלה, מחר תהיו למטה. החיים הם גלגל.

SupermanZW

Well-known member
בדרך כלל המצתדקים הם אלה שלא מאמינים לעצמם

צר לי, אך נפלת למלכודת שלו. מי שבטוח בעצמו לא חש צורך להצטדק או לעשות רושם.

עוד משהו בהקשר לשורה האחרונה בדברייך, את כנראה טועה כי ככל שיגבר הייאוש והתסכול בישראל יתחזק הימין יותר ויותר ואם זה ימשך מספיק זמן השמאל יתפוגג, יש סיכוי שכל עוד תמשיך ישראל להתקיים ישלוט בה הימין. כידוע, ככל שמחמיר המצב הבטחוני וככל שהאיום הקיומי מוחשי יותר מתחזקת הלאומנות ולכן באופן טבעי הימין.

אבי בן 1231

Well-known member
צר לי, אך ....... התבלבלת ידידי, היאוש נטוע עמוק בקרב השמאל

שאינו מעכל עדיין שהוא שנים רבות נמצא בשולי החברה והשלטון.

אבי בן 1231

Well-known member
זה שהשמאלנים הם חלק מהמדינה אפילו יותר ממני, זה ברור.

הרי הם "אנושיים" הם דואגים למיעוט המוסלמי ה"מדוכא" במדינה בעוד אני הרע משתלח בידידינו המוסלמים.

SupermanZW

Well-known member
אתה לא הרע , אתה הצבוע

על מי אתה מנסה לעבוד, המוסלמים אינם ידידיך. הייתי מעריך אותך יותר אם היית כותב שאתה שונא מוסלמים מאשר שאתה מעמיד פנים שהיית פעם בצד השני (מבחינה פוליטית), אני מעריך כנות ומתעב פוליטיקל קורקטנס.

למעלה