להט לטיני מתון

ומה עושים אם יש עוגת מוס שלא משאירה פירורים?

אין עוגה שלא משאירה פירורים . לכל היותר קוראים לפירורים

ליכלוך הצלחת במוס ודבש . החלפת השם אינה משנה את העובדה הבסיסית .

dory141

New member
בוקר טוב ולילה טוב

זהו, אבא שלי המריא ללונדון, דרך פינלנד ואני הולך לישון, נדיר בשעה כזאת. ע"פ רוב, אני הולך לישון סביב 12-12 וחצי בלילה וקם סביב 7:00-7:20. איך אתם עם קימה ושינה? טיפוסי לילה או יום, או ביניים כמוני?

dory141

New member
בוקר אור

קשה לי להבין מה את עשית רע, שאת צריכה לקום בשעה כ"כ מוקדמת ביום חופשי. אגב, בלבול טרמינולוגי- חופש זה freedom, מישהו שיצא לחופשי מעבדות נוסח האפרטהייד שהיה פעם בדרא"פ. את מתכוונת לחופשה.
אני, אגב, קמתי ב-6:45 אבל מתכוון להוריד הילוך עד 10:00, אלא אם הנסיבות יחייבו אותי לפעול אחרת. אולי גם אחזור לישון קצת בקרוב, אני עובד היום מהבית ומותר לי. ממילא אשמע ממנו רק בסביבות 11 בבוקר, אחרי כל הקונקשנים.

אני מקנאה בך

יש לי חברה כזאת,
אני מתקשרת אליה בשעה 09.00 כדי לשאול לשלומה, אני עדיין עם כוס קפה והיא כבר מספרת לי ששטפה כבר חצי בית וארבעה סירים על האש ועוד גמבות בתנור.
זה אשכרה מחרפן אותי

ואני מקנאה באלה שיכולים להנות בערב/ לילה ולא

ליפול מהרגלים בתשע וחצי עשר. אני חושבת שלא משנה מתי קמים, העיקר כמה מספיקים. יממה זו יממה.

את יודעת, תמיד הדשא של השכן ירוק יותר

כשהייתי ילדה, תמיד קינאתי בחברתי הטובה שגדלה בבית כמעט ריק
עם אבא ואימא ואח גדול אחד ואחות שהלכה לקיבוץ וכך זכתה לכל הפינוקים שבעולם והכי חשוב היה לה חדר משלה ואת כל השקט שבעולם, ואילו היא קינאה בי נואשות
על כי הבית שלנו היתה תמיד מלא אנשים ואורחים ואחים ואחות וגיס וסבתא והמון רעש ובלאגן.
כל אחד רוצה חתיכה ממה שיש למישהו אחר כי זה תמיד מסקרן. מרחוק זה נראה הרבה יותר נחמד ממה שזה באמת. אפילו בן המלך התקנא בעני ורצה להתחלף

אני תמיד הייתי טיפוס של לילה

הולכת לישון מאוחר, מעולם לא לפני חצות ובדרך כלל נרדמת אחרי שתיים בלילה, מתעוררת בבוקר מאוחר ומתייסרת עם מצפוני בשל כך. אני תמיד חושבת, וואו כמה דברים יכולתי לעשות בזמן שישנתי

למרות שבזמן האחרון העייפות קצת מכריעה אותי בשעות הליילה, אני עדיין לא נרדמת לפני השעה אחת בלילה. את הסדרות שלי בטלוויזיה אני רואה בחצות.
בבוקר אני פשוט לא אני. לוקח לי די הרבה זמן להיזכר במי אני ומה שמי

מן הסתם עם השנים ההרגלים הללו ישתנו. כבר עכשיו אני עושה תרגילי התעוררות מוקדמים. רוצה לנצל כמה שיותר שעות של ערות. הזמן קצר והמלאכה מרובה. לא ממש מספיקה לי יממה בקצב המטורף של החיים שלי

אני ולהתעורר אפ'פם לא היינו חברים טובים

ולצערי גם להירדם מהר זה משהו שלרוב קשה לי ..
&nbsp
פעם עוד הייתי יכול להישאר ער עד אחת בבוקר ולהתעורר בשש והייתי מרגיש שישנתי מספיק בשביל לשרוד יום עבודה מלא אבל מאז שהאשה הלכה אם אני לא נרדם בשעה 11 אז כשהשעון מצלצל בשש בבוקר אני מרגיש כאילו "נימנמתי" רק חמש דקות

זה גם עניין של זמן

עכשיו האחריות, העבודה, הדאגה, הכל עליך בלבד. פעם זה התחלק ביניכם. לכן, היום אתה עייף יותר בגלל המעמס הנפשי והרגשי וכובד האחריות לדאוג לילד לבדך.
הגוף שלך לא רגיל לזה ולכן הוא קורס מהעומס ושעות השינה שלך לא מספיקות לך.
אני גם מרגישה את ההבדל מאז שהנכדים באים אליי כל צהריים לארוחה. בכל זאת
יש לי אחריות, אני צריכה לדאוג להם לארוחה חמה, לפעמים להפריד ביניהם כדי
שלא יפרקו זה לזה את העצמות וחס וחלילה לא ישברו את הראש כשהם טסים ברחבי הבית. כן, זה עומס רגשי שמשפיע על הגוף ולכן אני מוצאת את עצמי בזמן האחרון די נשברת מול הטלביזיה

dory141

New member
שלא תדע צער

ושיהיו לך הרבה מאוד סיבות טובות לקום בבוקר.

למעלה