רק שתדעו שעברנו לשעון קיץ

רק שתדעו שעברנו לשעון קיץ

"החיים"=לגליל נייר טואלט ❗️ככל שמתקרבים לסופם,הם מתקדמים יותר מהר ❗
לא לשכוח להזיז
שעונים
שעה קדימה

בוקר טוב .. התעוררתי מתוך פאניקה שהשעון לא עבר שעה בנייד
הוא משמש אותי כשעון מעורר ואני תמיד מפחד שהוא לא יזוז את השעה הזאת ואני אאחר לעבודה

shayCn

New member
גם אצלי זה ככה

ההרגל לקום באותה השעה לא מצריך שעון..התעוררתי לעבודה ולפני שהציפורים מתעוררות ומתחילות לצייץ

&nbsp

הפוך גוטה .. אני אפ'פם לא הייתי טיפוס של בוקר

מאוד קשה לי לקום בבוקר והשעון המעורר מכוון לרבע שעה לפני השעה שאני כבר חייב לצאת מהמיטה בשביל שאני אתעורר בזמן כי אני לוחץ לפחות פעמיים על הנודניק

&nbsp
המזל שלי שהילד בחופש ולא צריכים לדאוג שנפספס את ההסעה לבצפר

&nbsp
יאללה זזתי לשים את הילד אצל אימא שלי ולהמשיך לעבודה ...

מי זה הולך לעבודה ביום שישי ולמה?

לפעמים חופש של הילדים זה גם החופש שלנו...
אני זוכרת שכשהילדים שלי היו קטנים ואני עבדתי תמיד מהצהריים עד הלילה כדי שאוכל במשך הבוקר לשלוח אותם לבית הספר ולהספיק להכין להם את ארוחת הצהריים, אז תמיד החופשים שלהם היו גם החופשים שלי שבהם יכולתי לישון עד השעה שמונה בבוקר או אפילו תשע.

ושוב .. הפוך גוטה ..........
עם החפירות וההצקות שלו כשהוא בחופש או סתם משועמם עדיף לי כבר להיות בעבודה ולא איתו .
&nbsp
וחוצמזה בגלל טמטום של הבוס שלי תמיד היה פתוח אצלנו בשישי כשבעבר עוד הייתה תנועה של קליינטים בשישי וכיום כמעט ולא
שישי זה בעיקר בשביל לסדר+לזרוק זבל ומדפסות ישנות+עבודת ניירת (סעאמו החלק הכי קשה בעבודה זה הפאקינג ניירת!)

תראה, גם אני במשך שנים רבות עבדתי בימי שישי

וזה פשוט היה סיוט כי גם צריך להגיע הבייתה בצהריים ולהכין מהר אוכל ולהתכונן לשבת וממש שנאתי את זה. עם הזמן התחלתי להתמרמר כי גם בקושי נכנסו לקוחות ביום שישי וסתם הייתי מתעסקת עם ניירת שנדחתה כל השבוע. עד שהלכתי לבוס שלי ואמרתי לו שאני מוכנה לעבוד שעה יותר כל יום והעיקר שיפתור אותי מיום שישי ואכן בסוף הוא הסכים לסגור את המשרד בימי שישי. אבל אני לא אשכח את הסיוט של העבודה בימי שישי. שום ילד שובב או מעצבן ככל שיהיה לא שווה את העבודה ביום שישי.

shayCn

New member
גם אצלי זו היתה בעיה להפוך לאיש בוקר

תמיד הייתי קם באיחור למרות ששמעתי שעון מצלצל ברקע..
פתרתי את הבעיה באימון בוקר החל מהמיטה..להתעורר וישר לעבור לכמה סטים של כפיפות בטן, לעבור לכמה סטים של כפיפות מרפקים, מתיחות..קצת יוגה והדם בגוף מומרץ וזורם. אח"כ תוסיף קפה של בוקר וקוראסון והרי לך התעוררות

גם אצלי היוגה מתחילה כבר במיטה ורק ככה אפשר לקום בכלל

אפרופו קפה,
מסתבר שהקפה מאוד טוב לבריאות.
4-5 כוסות קפה מועילות מאוד גם ללב וגם לעירנות.

גמ'ני כל בוקר מתחיל בהרמת משקולות עם דחיקה של 100 ק"ג
שזה בדרך כלל אומר להרים את התחת שלי ולהוציא אותו מהמיטה

shayCn

New member
את בטח כבר מומחית בזכיות כאלו

יכולתי כבר לזכות בעט יוקרתי מהתשחצים של ידיעות אחרונות אם הייתי שולח להם

shayCn

New member
באמת? הייתי בטוח שאת משתתפת בתחרויות בינגו וכאלה

חחחח אני לא כזאת קשישה

בינגו תמיד מתקשר לי עם בתי אבות וחבורות קשישים...
אני צעירה ברוחי, מוקפת צעירים וצעירות, ילדים וילדות

בוקר טוב ושבת שלום לכולם

תראו מה קורה לילד כשהוא מגלה שהוא מהמוצא הלא נכון

https://www.facebook.com/1000104809...story_fbid=594157464276947&id=100010480961862

אז כן, אם כבר מדברים על פסח, אז מה הקטע עם החמץ בעדות מסויימות ואילו בעדות אחרות זה דווקא כשר?
אצלנו מותר לאכול אורז וקיטניות.
אם כולנו בני ישראל שיצאו ממצרים ועברו את אותה מסכת ייסורים במדבר, אז למה יש בינינו הבדלים בין מה מותר ומה אסור?
אני חושבת שרק לאלוהים יש את הפתרונים אם בכלל...

היום הוא יום חופש.
לא מארחת ולא מתארחת.
חופש לנוח. להתבונן מבעד לחלון ולראות הרבה אפור בשמיים. אובך. בקושי רואים ממטר, אבל אווירה סתווית אירופאית. תם השרב. אפשר להסתובב בבית בלי לחץ של הכנת צהריים ולסגור מטלות לפסח. בין אם אני רוצה או לא רוצה, אני נשאבת אל המנהרה הזאת של העשייה.

שתהיה לכולנו כאן שבת שלום ומנוחה

למעלה