ראיתי אתמול חלק מדבריו של ראש הממשלה. דבריו

poseidon111

Active member
ראיתי אתמול חלק מדבריו של ראש הממשלה. דבריו

לא היו יוצאי דופן אם מקשיבים לשלל הנאומים שנשא השנה.
זה "הם ואנחנו", זה המלחמה של רשויות החוק "בנו", זה תמיד
מנסים להוריד "אותנו" מהשלטון שלא בדרך הקלפי ועוד ועוד.
אלוהים, כמה שאני מתעב את האיש הזה.
הניסיונות שלו שמצליחים אגב ליצור זהות בין הבעיה הפרטית שלו שלא לומר החשדות החמורים כל כך לבין המשך שלטון הליכוד הם לא פחות מהברקה אך הטעיה והסתה של ציבור בשלטון החוק.
האיש הזה מסוכן למדינה ומסוכן לדמוקרטיה. לא הוא אשם בעובדה שהוא תחת חקירה בחשדות חמורים אלא אלו שחוקרים אותו.
חוקרים אותו אמרתי? מה פתאום אליבא ד'ביבי, חוקרים את הליכוד ואת הבוחרים בו. זה לא ביבי ומשפחתו שפשעו לכאורה, זה כל חברי הליכוד שנמצאים תחת מתקפה אכזרית של שומרי החוק.
הוא מסוכן, האדם הזה, מסוכן להמשך שלטון החוק.
את הנזקים שהוא גורם לרשויות החוק והאכיפה יקח זמן רב לשקם וזאת רק תחילת הדרך מבחינתו.
תמות נפשי עם פלישתים נראית כסיסמת הבחירות הבאה של משפחת נתניהו.

אין מה להוסיף על זה

https://www.facebook.com/photo.php?...=a.93824996049.98247.650261049&type=3&theater

כאן מחקתי תגובה המאחלת מוות לראש הממשלה

אני מבקשת לדון בכבוד וללא איחולי מוות לאף אחד במדינה הזאת גם אם אנחנו ממש לא אוהבים את האיש הזה או האישה הזאת. חאלאס.

אני לא ראיתי שום שאילתה, יכול להיות שהיא הייתה עדיין באוויר

בכל אופן, אתה לא יכול לשחזר אותה?

dory141

New member
נכון,בלי מוות ובלי נאצים

נתניהו ראוי לרדת מהבמה מהר ככל הניתן , בדרך דמוקרטית וחוקית בלבד (בחירות, כתב אישום, התפטרות או נבצרות). בדומה לקודמו אולמרט, אדם מושחת לא פחות ממנו.

הבן הצעיר שלי אמר לי פעם לפני הרבה זמן

"אני כל כך רוצה שביבי יילך הבייתה ולא בגלל כתבי אישום או בגלל שייכנס לכלא, אלא רוצה לראות את העם הזה פשוט לא מצביע לו יותר. רוצה שיפנה את הדרך בצורה טבעית ומכובדת כמו כל מנהיג שמכבד את עצמו."
ואני בהחלט מסכימה איתו.
הקטע העצוב כאן הוא העובדה שהציבור נותן לו את הגב הזה, או יותר נכון את הרוח הגבית הזאת. הוא שואב ממנה עידוד ומחזקת אצלו את התחושה שאין אחר מלבדו.
לצערי, הציבור טועה בהערכתו ומייחס לו תכונות מיסטיות. מייחס את כל ההצלחות של מדינת ישראל לבנימין נתניהו מבלי לקחת בחשבון את התמורות שחלו בעולם, את ההתקדמות הכללית שחלה בעולם, את ירידת המחירים, את השוק החופשי, את הטיסות המוזלות, את ההכנסות של ההיטק הישראלי, את ההון האנושי של העובד הישראלי. את כל אלה הציבור לא לוקח בחשבון ומייחס את כל הפריחה של השנים האחרונות אך ורק לבנימין נתניהו. הקוסם. הגאון. לא היה ולא יהיה ראש ממשלה כמותו. ככה על פי העם.
נתניהו מבין את זה. הוא מכיר את נפש בהמתו. העמך זה הדלק שלו. זה מה שנותן לו את התחושה שהוא באמת כל יכול כאשר בפועל הוא לא אחראי לשום דבר טוב שקרה כאן אלא אחראי לכך שהפער בין העניים לעשירים רק גדל וגדל והוא אחראי לכך שיש 1,200,000 אנשים מתחת לקו העוני ומתוכם 900,000 ילדים. הוא אחראי לכך שהמו"מ עם הפלשתינאים תקוע, הוא אחראי לכך שמחירי הדיור הם בשמיים והוא אחראי לכך שקשישים ונכים מקבלים קיצבה של 2,300 ש"ח לחודש, סכום שלא מספיק לכלום ומאלץ אותם לחיות בחרפת רעב. הוא אחראי לכל מה שרע כאן. לכל מה שטוב כאן אחראים האזרחים הטובים והחרוצים של מדינת ישראל.

אימי ז"ל הייתה אומרת : החכמה צריכה לבוא מאיתנו

זה שהם לא בסדר, כולנו יודעים.
זה שאנחנו צודקים, גם את זה אנחנו יודעים.
זה שהם מפגרים ולא יודעים לנצל הזדמנויות, גם את זה יודעים.
זה שהם מוכי גורל ומסכנים, בוודאי שיודעים.
אבל כיצד עוצרים את המעגל הזה?
מגלים חכמה בעצמנו ופותרים את העניין בדרכים כאלו ואחרות.
כשמשהו תקוע ולא משנה מי תקע אותו, צריך לנסות ולשחרר בכל הכוח.
כשלא עושים זאת, אז שני הצדדים אשמים.

שני הצדדים זה כבר יותר מדוייק

מצד שני אם נבוא לשולחן הדיונים והצד השני למעשה לא מוכן לשום פשרה אז מה עשינו?

הם לא עד כדי כך מטורפים

בסופו של דבר, ברור להם שיש מדינות בעולם וברגע שיקבלו הצעה טובה מצידנו, הם לא יוכלו לסרב לה כי גם להם יש אילוצים מצד מדינות ערב שמממנות אותם. ואם שום דבר לא יעזור, הם יקבלו בראש ואף אחד לא יוכל לבוא אלינו בטענות.

dory141

New member
אבו מאזן לא יכול להיות בן ברית

כמו קודמו ערפאת, מדבר בשתי שפות ולמעשה טרוריסט בעור דיפלומט. צריך לחכות ליורש שלו (בתקווה שדחלאן), כדי שיהיה איזשהו סיכוי.

superman1234

New member
לא אהבתי את "אני מתעב את האיש הזה".

לגבי התנהלותו, אני חושב שאפשר להבין אותה. (לא חייבים כמובן לקבל אותה).
הבן אדם התרגל לחיות כקיסר עם חצר של יסמנים.
כל מי שקרא את הספר של בן כספית (עדיין לא סיימתי, אני לקראת הסוף), מבין שבהלך כהונתו ובמיוחד אחרי שנבחר בפעם השניה ב 2009, הוא סיגל לעצמו מנהגי מלכים. זה ב DNA שלו, זה לא משהו שהוא למד וביצע.
כל החשדות שנגדו נובעות מעצם התנהלותו כ "המדינה זה אני" וכל השאר הם מלכחי פנכתו.
פתאום, הוא מוצא את עצמו תחת אש אינפילדית (שתי וערב) שעלולה לסכן את חצר המלכות.
מרגע זה והילך, הוא הופך לנחוש מעין כמוהו, (מה שלא קורה כאשר נחישות כמנהיג באמת נידרשת), ובזה גדולתו והכל כשר. אין חברים, אין מדינה, אין ביטחון , למעשה אין כלום - רק ביבי והמשפחה.
ובינינו, נכון לעכשו, ולפי "מצב רוח העם" הוא גם עלול חלילה להצליח.

גילוי נאות - לא שמעתי את הנאום. קראתי בעיתוני הבוקר את התקציר.

poseidon111

Active member
לא אהבת זה בסדר. זו תחושתי לגבי כל אחד שמוכן להפיל

מדינה רק כדי להציל את עורו.

מסכימה. הוא גורם לי לתיעוב עמוק כלפיו

זה לא קרה לי מעולם עם שום ראש ממשלה גם אם הוא לא נבחר על ידי.

למעלה