ואני שואלת אם נשאר מישהו ישר דרך במדינה הזאת?

ואני שואלת אם נשאר מישהו ישר דרך במדינה הזאת?

הנה כמה מילים על איילה חסון מאת
אבי בן יואב

"תודה לפרלמנט של אורן
מה מניע ומי שלח את איילה חסון השתולה של השרלטן "ורעייתי" בערוץ 10..?!!!
לפתוח דווקא בעת הזו על הפרשה החמורה ביותר שמעורב בה חפץ איפה היו ב 7 השנים האחרונות בהם דיברר עד מוות את השרלטן "רעייתי" והבן....!!!
מתי ייפתחו חקירת תיבות הפנדורה על בעלה
1. בעלה של איילה חסון, שי נשר, היה מקבל עבודות במיליונים מיונה ויזנטל כאשר ויזנטל היה סמנכ"ל התוכן של yes.
2. נשר סידר לויזנטל דרך שר התקשורת ארדן ודרך ביבי את תפקידו הנוכחי ברשות השידור (זו גם הסיבה שוינזטל עזב את yes כמה שבועות קודם).
3. כמה ימים לאחר מכן ויזנטל מינה את אילה חסון, אשתו של נשר, למנהלת החדשות בערוץ 1.
4. כמה ימים לאחר מכן, ויזנטל החליט למנות (זה ייצא בקרוב אל הפועל) את יעקב אילון למגיש הראשי של מבט. הסוכן של יעקב אילון, שיגזור קופון שמן על העסקה, הוא שי נשר.
5. למרות שויזנטל אמור היה להיות בתפקידו רק לתקופת המעבר שבין הרשות הישנה לחדשה - שי נשר ואיילה עושים עבורו נפשות בלשכת ראש הממשלה להשאירו גם לרשות החדשה, כמינוי קבע.
6. איילה חסון עובדת אצל ביבי, מקבלת הוראות ישירות מנתן אשל. מלחמתה החולנית בגבי אשכנזי נולדה מסיבה אחת: לחסל את סיכוייו של אשכנזי להחליף את הבוס שלה, ביבי.
7. איילה חסון מנסה להציג את הקרב עם גאולה אבן ככזה שנועד למנוע ניגוד עניינים בשל נישואיה של אבן לשר גדעון סער. האמת היא שהמטרה היא לחסל כל מי שאינו עושה את דבריו של ביבי ברשות השידור.
8. השר גלעד ארדן רואה את כל זה ושותק כי הוא מפחד שיטפלו ציבורית בשאלה איך הצליח להשיג 2 דירות ברמת אביב ג ובסביון בגיל כל כך צעיר ממשכורת של איש ציבור.
9. אם לגאולה אבן אסור להתעסק בעניינים הקשורים בליכוד, כיצד חסון בתוכניות בהגשתה ברדיו ובערוץ הראשון (יומן) מתעסקת בנושאים הקשורים קשר ישיר בבעלה:
א. כיצד תוכל חסון לנהל אנשים שמועסקים אצל בעלה במקביל (כסוכן?).
ב. כיצד סיקרה איילה חסון שנים את אהוד אולמרט כאשר בעלה היה סוכן של רעייתו, עליזה, בכל הנוגע ליצירותה?
ג. כיצד חסון משחקת אותה צדיקה גדולה, כאשר בעלה קשור קשר ישיר למשפחת עופר, ואף הפיק עבורם סרט http://www.mako.co.il/…/media/Article-bd59212944f0021004.htm
לכאורה!!!"

אז כן, הכל רכילויות. הפייסבוק מלא רכילות. אני לא מאמינה כבר לאף אחד. נדמה שלא נשאר אפילו איש ישר אחד בציבור. כולם נגועים במשהו פחות או יותר. לכולם יש אינטרס כזה או אחר.

ואני, אני לא לוקחת ללב יותר. לא ממש איכפת לי מי ינצח או מי יפסיד. רק שלא תיפול שערה אחת נוספת מראשם של ילדינו. זה הכל. מצידי שימליכו עלינו את הצאצא של אחשוורוש.

שבוע טוב!

Ron W

New member
שומרים עלינו

כדרכם של מנהיגים גם אני ביקרתי היום במחוז ירושלים

אבל לא להבהל, רק לצורכי תחזוקה לבקשה מיוחדת מלקוח רם דרג.
לא ראוי שאפרט מדי אבל ראיתי מקרוב ק"ג קוקאין והרואין
והרבה אנשים שוקדים על מלאכתם נאמנה.
היה ביקור של נציג ממדינה אירופאית גדולה
ומסתבר שנפח העבודה בארץ גדול פי כמה.. (קשור לטרור)
העיקר חזרתי בשלום לחוף מבטחים

גם אני לא מאמין לאף אחד

כולם בקומבינות כאן גם התקשורת מושחתת רק שבגצ מגן עליהם משום מה...

זוהי רק דעתי

אני חושב שלצערנו חלקים מתוכנו אשמים במצב הזה !וכן חיילים חושבים פעמיים לפני ,וכן השמאלנים וגופים זרים וכסף משפיעים כאן יותר ויותר!
אני חושב וכן יש יותר מידי כח לבגצ ולראיה כל אחד צריך עורך דין כאן צמוד...
יש התנגשות בין אמונה ומסורת יהודים מול אידואולוגיות שמלאניות ויפי נפש וזכויות אדם יותר מידי..
ולראיה מסתנן זר וכלב מקבלים יחס יותר טוב מיהודי בן עמך בחלקים נרחבים בציבור..
אני חושב שמדינה צריכה לשאול את עצמה מה היא רוצה?האם אנחנו בכלל מבינים את המנטליות המזרח תיכונית שמי שחלש נרמס ...
צר לי לא מרגיש הכי גאווה וחזק במדינה שלי,אולי צריך להשתיק לא מעט כאן וגם ברשת..

"
מצידי שימליכו עלינו את הצאצא של אחשוורוש"

כאשר בגין עלה לשלטון, חמותי וחמי היו בשיט לאירופה .זוג קיבוצניקים בשנות ה50 שלהם, שהחליטו לצאת לטיול של אחרי צבא בספינת משא.
בכל אופן ברגע ששמעו איכשהו את החדשות, התקשרו כמעט בהיסטריה- בתחושה שפלוגות לבושות חולצות חומות צועדות ברחבי ירושלים.
להפתעתם -אמרתי שכעת אני מכינה חביתה (בערך כל מה שידעתי לבשל )וקיבלתי ציון כזה ואחר באוניברסיטה, והבן שלהם עדיין בעבודה ובטח נתקע באוטובוס שתמיד מאחר.
היא לא הצליחה להבין איך החיים ממשיכים כרגיל
ואני אמרתי "מצידי שמצפ"ן ינצחו (היה אז ארגון קומוניסטי-שאזל עם הזמן)- העיקר שנוכל להמשיך ללמוד ,לעבוד ולהכין חביתה .."
נזכרתי בגלל הצאצא של אחשוורוש.

הילדים שלי- אדישים פוליטית. לא קוראים ולא שומעים כמעט תקשורת. מבחינתם שיהיה גם הצאצא של המן , אם נותר אחד ברזרבה שלא נתלה.

באמת קצת פרופורציות למה שחשוב באמת.

לגמרי, גם אני זוכרת את ההיסטריה של בכירי העיתונאים

שחששו ממלחמת גוג ומגוג המתרחשת עלינו תיכף ומיד
ובמקום זאת קיבלנו את השלום עם המצרים לטוב ולרע (פינוי והחזרת שטחים) ואז נשתתקו הטענות משמאל ועיקר הטענות היו מימין על המחיר הכבד של השלום המדומיין הזה.
אותו הדבר אני שומעת היום מהימין שלא מאמין בשום פנים ואופן שיכול להיות שלום עם הפלשתינאים בפרט או עם העולם הערבי והמוסלמי בכלל, ואני תמיד נזכרת שבדיוק אותו הדבר אמרנו גם על מצרים וירדן והיינו בטוחים שהשלום הזה לא יחזיק את הנייר שהוא חתום עליו, והנה בכל זאת השלום הזה נשמר והדם שנשפך הוא בעיקר בגלל הסכסוך המתמשך והבלתי פתיר עם הפלשתינאים. וביבי קיבל החלטה אסטרטגית לא לפתור את זה לעולם.

מייד תגיבי שאני מתנשא .

אין שלום בין ישראל למצרים ו/או ירדן כי שלום הוא דבר עמוק יותר מהיעדר מלחמה .
בדרך כלל אבל לא תמיד מלחמה נמנעת כאשר אחד הצדדים או שניהם מעריכים שלא תהייה בה תועלת .
כדי שייתפתח מצב של שלום צריך שיהייה לשני הצדדים אינטרס מועיל בקיומו . המצב הדמוגרפי , הכלכלי והגיאוגרפי של הפלסטינים לא צופן בחובו אפשרות כזו .

אני לא מדברת על שלום של פוצי מוצי ושולם שולם לעולם

זה ברור שלא יקרה לעולם.
אבל כן, אפשר להגיע לנורמאליזציה של היחסים או מצב של אי-לוחמה או להודנה של מאה שנה אם כדור הארץ ישרוד עד אז.

אני לא מדברת על אבו-מאזן

אני לא יודעת מה הוא רוצה וברור שלטנגו צריך שניים.
ברגע שמנהיג ישראלי יקבל אסטרטגיה לעשות שלום בכל מחיר, אז גם הצד השני יתרצה. קודם כל צריך לרצות. אנחנו כל הזמן הולכים סחור סחור סביב העובדה שממילא הצד השני לא מעוניין, אז למה להתאמץ בכלל? זה כמו אותו בחור שמפחד להזמין את הבחורה לטנגו כי היא ממילא לא תסכים, היא עקשנית מדי, רעה מדי, יפה מדי, או סתם מכשפה. ולפעמים כשהמכשפה הזאת היא היחידה שנמצאת בחדר, אין ברירה וצריך להזמין אותה לריקוד טנגו.

זכות השיבה לא יקום ולא יהיה וזה מחוץ למסגרת הדיונים מבחינתי

גם הפלשתינאים יצטרכו לוותר על משהו. לדעתי, לא על זה נפלו עד עכשיו הדיונים.

הפלסטנאים נוהגים להציב תנאים מוקדמים למו"מ

פרס למשל יצא נגד הדרישה שלהם את זכות השיבה כתנאי למו"מ.
לדעתי לא היה הסכם שלום היום גם לו רבין ז"ל או פרס ז"ל שני מנהיגים גדולים היו עומדים בראש כי לפלסטינאים אין רצון במדינה, יש להם רצון לשמר את המצב כי הוא רק תורם להם בעיקר לחשבונות הבנק, להתחמשות ולסימפטיה מהעולם.
לא איכפת להם להשאיר את העם שלהם בעוני ובורות (קצת כמו ש"ס) כי זה טוב להם.
לו היה איכפת להם מהעם שלהם הם לא היו חיים היום בעוני משום שלרשות הפלסטינאים הוזרמו במשך השנים מליארדים שנעלמו במנהרות טרור וחשבונות בנקים סודיים.

למעלה