בעולם התחתון קוראים לתפקיד שמילא פילבר "קוף".

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
בעולם התחתון קוראים לתפקיד שמילא פילבר "קוף".

נראה לי שהעם יצא לנבצרות
כרגע הסקרים נותנים לליכוד 27 מנדטים למרות שהעומד בראשו שקוע עד צוואר בחשדות ובחקירות. ואם הוא לא מכריז על נבצרות, העם צריך לצאת לנבצרות.
או שהציבור עדיין לא הפנים כלום, או שהוא לא מבין כלום, או שפשוט לא איכפת לו מכלום והוא שונא את כל מערכות החוק והמשפט במדינה ואת השמאלנים בראשם.
דרוקר חושב שזה לא יימשך עוד הרבה זמן.
אני מקווה שהוא יודע דברים שאני לא יודעת. הוא בטח מבין דבריםשאני לא מבינה. אני באמת לא מבינה את העם הזה.
היום הנכד הגדול שלי, המתבגר בן ה-15 אמר לי - אנחנו דור מחורבן. כנראה שהיה לו איזה ריב עם החברים שלו. סיפרתי לו שגם הדוד שלו אמר בדיוק את אותו הדבר כשהיה בגילו. כל דור מרגיש שהדורות הקודמים לפניו היו טובים יותר והיו לו מטרות חשובות יותר ומאתגרות יותר.

אני חושבת שחוץ מהקטע עם הסמרטפונים, הדור הזה מצויין.

חביף

New member
ללא כעס...
את יכולה , לו תרצי, לקרוא את "העם" את יודעת איפה, שם גם תביני מדוע לליכוד עדיין יש 27 מנדטים, למרות הכל.
את מוזמנת גם לקרוא את תשפוכות הרעל עליי, למקרא צחקוקיי על הערצת הדוצ'ה המעוורת אותם.

אני לא קוראת יותר איפה שלא צריך לקרוא גם אם אני מפספסת את רחשי העם. הבריאות חשובה לי יותר מאשר ברחשי הלב של העם. כל זמן שהעם לא שולח אותי לגולג אז הכל בסדר.

ודודי אמסלם יו"ר הקואליציה ממשיך לעשות "שכונה"
החלום שלו שהבת שלו לא תתחתן עם מישהו שהוא 'עד מדינה'. את שאר הדברים שהוא אמר על עד מדינה, אני אחסוך מכם.
בכל אופן, אני דווקא קראתי שאמהות רבות מאוד לא היו רוצות שהבן שלהם יתחתן עם הבת שלו. אין להן שום עניין עם הגנים שלו.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
אני ממש לא מצליח להבין, מה "העם" מחפש בליכוד...
את מה? את מי? את נתניהו?
את מירי רגב ההמונית?
את אורן חזן, הדור השני של?
את אמסלם? זה שאמהות לא ממש רוצות את הגנים שלו בתאי הנכדים שלהן?
את דודי השני... ביטן שנחשד בפלילים?
את הדוקטורה עם הצמה, ענת ברקו?
והלוא אם ייבחרו חברי מרכז נוספים לכנסת... מה נקבל? עוד כמה מאלה?

בדיוק. כל אחד מחפש במפלגה את בן דמותו
נראה לך שאנשים מצביעים על סמך מצע של מפלגה?
אנשים מצביעים לפי האנשים של אותה מפלגה.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל

dory141

New member
אז כולם גזענים
אני חושב שכל אחד צריך להחליט מה הוא חושב שיעשה טוב למדינה+ישקף את אמונותיו האישיות. על אף שאני לא ממצביעי הליכוד, כמעט והצבעתי עבור נתניהו בגלל האכזבה מאולמרט ב-2009. ברגע האחרון הצבעתי לעבודה, כי שמעתי שהוא רצה כבר אז לתת לליברמן את תיק הביטחון. העדפתי שברק יהיה שם.

בדיוק . כולם גזענים .
יש מעט מאד בני אדם שמשנים את תבנית החשיבה שלהם ממה שרכשו בצעירותם .
קולומבוס
דרווין .

dory141

New member
אני שיניתי ועדיין משנה
הייתי בשמאל בשנים 1993-2000; בשנים 2000-2005 בימין; ומאז בעיקר במרכז.

Ron W

New member
אאל"ט בתורכיה לא בחרו בארדואן בדמוקרטיה?
או ברלסקוני ופוטין הרי ברור שהם מושחתים

(ברגע זה הקגב שולח אלי מחסלת מילפית כחולת עיניים)

חביף

New member
"העם" כמו בכל העולם [ מוזמנים לחפירה]
ולרגע אל תטעו לחשוב שאנחנו כאן בארה"ק מקוריים מחפש חזרה לשבטיות, אומנם מפונטזת ומלאכותית, אבל עדיין יוצרת זהות די וודאית, ומעניקה בטחון זהותי-פסיכולוגי לאותם שהכלכלה העולמית מותירה מאחוריה, לאותן קבוצות, תנועות, מפלגות שהניאו-קפיטליזם שמפרק כל קשר חברתי , באשר הוא, ומעודד הגירה בין ארצות פוגע בהן. [ מעמד בינוני ומטה]. מיותר לציין ש"האביב הערבי" התפתח למקומות אנטי-דמוקרטיים ומסוכנים ביותר, פיצוץ "התאומים" עדיין משפיע על ה"עולם הראשון" וסיוטי מלחמות הצלבנים ומלחמות הכיבוש המוסלמי מימי הביניים חוזרים ועולים לתודעה ההיסטורית-הפוליטית העכשווית.
אסור לשכוח, הדמוקרטיה היא תוצר לוגי-רציונלי ותרבותי של התרבות היהודו-נוצרית, הגרקו-נוצרית ולא של המזרח [ אסלם, בודהיזם וכו'], לכן גם המושגים המורכבים של דמוקרטיה ייצוגית, אמנה חברתית, אדם "בתוך עצמו" ול"מען עצמו" [אינדווידואליזם] זרים לתרבות המוסלמית, הקונפוציאנית או הדכאנות התרבותית של הרוסים ברוסיה במשך דורות על דורות.

למה אתה לא מבין ?
לפחות אני הסברתי למה .
אבל הבעיה איננה ההבנה , כי כשצריך אתה מבין מאד .
הבעיה היא כלל עולמית .
שאול טשרניחובסקי קרא לזה האדם הוא תבנית נוף מולדתו .
ברנרד שו אמר האדם שוביניסט רק בגלל שנולד במקום מסויים .
אני יכול להגיד בשם עצמי
שבני האדם מתנהגים לפי ההתניות של צעירותם .
חונכת להיות מפאיניק ותומכי נתניהו חונכו הפוך .
זה סימטרי לגמרי .
וכך הם תומכים בנתניהו בדיוק מאותן סיבות שאתה נגדו .

אפילו הפרפרים לא חופשיים .

dory141

New member
הרבה מצביעי ליכוד מחפשים לדפוק את השמאל
רק היום עברתי בשוק לוינסקי בשעת בוקר מוקדמת ושמעתי שיחה בין שני סוחרי פיצוחים. האחד אמר לשני שיצביע לביבי למרות שבחייו לא הצביע לליכוד, רק בגלל מה שעושים לו בתקשורת. הם חיים בעבר הפרה-היסטורי, כשבעיניהם בג"ץ, התקשורת והשמאל הם מקשה אחת. זה כבר לפחות 20 שנה רחוק מהמציאות.

לגמרי! זה בדיוק ככה!
סוף סוף גם הפרשנים בעיתונים מגיעים למסקנה שדפוס ההצבעה לליכוד נובע בעיקר מנקמה. יותר מאשר אידיאולוגיה. ההבדל בין הסקרים. מצד אחד הליכוד מקבל 27-30 מנדטים ומצד שני 50% חושבים שנתניהו צריך להתפטר.

Hameln

New member
נחנקתי מצחוק כששמעתי את זה
איך לעזאזל עובד תהליך חשיבה שמוביל מסקנדלים לכאורה של העומד בראשה להעדפה בבחירת בן הזוג של בתו? לא יסולא בפז.

למעלה