בוקר טוב ליום שני שמח ונפלא

בוקר טוב ליום שני שמח ונפלא

מזמן לא סיפרתי לכם על מצב הדגים שלי נכון?
אז אני שמחה לבשר לכם
שאין אפילו חלזון אחד רע ומכוער כבר המון זמן.
האמת היא שגם את החלזונות הטובים והיפים
כמעט ולא רואים. הם מתחבאים בין הסלעים
או מתחפרים עמוק במצע הקרקעית.
יום אחד ראיתי שני חלזונות טובים ויפים מזדווגים.
אני מחכה עכשיו לפירות האהבה. אבל הם מתמהמהים.
בינתיים, גורנישט. אקווריום נקי מאלה וגם מאלה.
ואז נזכרתי באלה שהיו רוטוויילרים במקור
והפכו עם הזמן לתנים מוכי כלבת והרגשתי מר ומוזר.

יהיה טוב שר דיוויד ברוזה.
יהיה טוב. אינשאללה בעזרת השם.
שיהיה לכולנו יום שמח ושקט.
אמן.

אז אני מוכרחה להוסיף עוד משהו לפני שהולכת לאכול ארוחת בוקר

פוסט מצחין שכתבה אחת בשם ליזי משהו
שקראתי זה עתה, ממש בדקות אלו וממחיש בדיוק את אותם תנים מוכי כלבת עליהם דיברתי לפני שעה קלה:

"כולכם מכירים אותם, את אלה שבשוליים; ההיא המכוערת, שכשהיא פותחת את הפה, רואים רק שיניים בכל הפרצוף. שיער מקורזל שהיא מנסה לישר ולהחליק כל הזמן, אבל זה לא עוזר כיהאף תמיד יבלוט בסופו של דבר. ההוא שנראה בלתי פתיר, לא גברי, משקפופר, מקריח, חלוד, עם כרס, שפמנון. כל אחת ואחד מהם בודד, כמהים לתשומת לב, לחברותא, לאהבה, לפרגון, להיות חלק ממשהו גדול וחשוב, להרגיש שייך. חלולים. אין בתוכם תוכן שממלא. יש ריק אמיתי ורצון אדיר להילחם בריק הזה ולמלא אותו. אם רק יביטו היטב לתוכם, הם יודו באמת, אבל זה מפלצתי מידי עבורם; משהו חסר להם וזה משפיע על כל חייהם. לרוב, אינם שלמים עם עצמם, משועממים בחייהם, לא מצאו תכלית ומשמעות לקיומם. לא שיש מישהו שלם, אבל להם, הדשא של השכן תמיד נראה ירוק יותר. אז אומללות, קנאה, ריקנות, שנאה והלקאה עצמית ותיעוב האחר מביאים אותם לכאן. כל אחד וסיבותיו הוא. ההיא שמתה להתגרש, ההיא שמרגישה שהחיים רימו אותה ובנתיים מנצלת ומרמה אחרים, ההוא שנמצא שנים לבדו בגלל אבא שאף פעם לא ידע לומר מילה טובה, ההיא ששונאים אותה עוד מימי בית הספר היסודי ואין לה חברים, ההיא הממורמרת המסכנה שלא התחתנה ואין לה ילדים, ההוא שאשתו התפשרה עליו, ההוא שחי חיים די ריקים שמסודר כלכלית ועובד ככה כמה שעות ספורות ביום למחיתו, ההוא שביתו לסבית וקשה לו עם זה, ההוא שהבוס מתעלל בו וכל החבר'ה מלגלגים עליו במשרד ועוד ועוד סיפורים...כולם אמיתיים, אני מכירה אותם. כולם הגיעו אתמול לחבור כנגד הסיפור או הבעיה שלהם. כולם הפגינו בהפגנת השמאל."

והנה היא כאן במלוא הדרה, בלונדה שחורה
https://www.facebook.com/kalfuss.li...wtuVZZHL3XXqI1kx8DnN2REuNriwwIa6NuXe8&fref=nf

דינהמית

New member
"אמור לי מי הם חבריך ואומר לך מי אתה." מיגל דה סרוואנטס

היא מספרת על החברות והחברים שלה ובעיקר על עצמה

והנה חבר הכנסת אמסלם ממשיך בפילוג ובהסתה

ומקבל תגובה נזעמת מברק רביד שמספר על אבא שלו והתגובה שלו נגעה לליבי...

אז אדון אמסלם,
חתך המפגינים ברוטשילד הוא לא כזה שנוסע במרצדסים.
אני אגיד לך מי נוסע במרצדסים. המושחתים ממרכז הליכוד.
מה שאתה רואה אצלך בבית אתה משליך על אחרים שלא יכולים לקנות מרצדס גם לא בחלומות הלילה שלהם.
לילד שלי היה פעם בעל בית כזה מרוקאי עם מרצדס של חצי מיליון שקל בחניה.
הילד שלי שכר אצלו דירה של 24 מ"ר ושילם עליה כמה אלפי שקלים כל חודש.
כשהיה יוצא מהדירה היה פוגש את המרצדס המנצנצת והבוהקת של איש העולם התחתון. כשהילד הבין עם מי יש לו עסק, מיהר לעזוב את הדירה הקטנה והשכורה כשהוא משאיר שם את כל מה שהשקיע. דוד שמש ושאר דברים שהילד התקין בעצמו. המרוקאי לא שילם לו אגורה על מה שהוא השאיר. זאת התרבות שלהם.
הילד מצידו לא רצה להתעסק איתו כי עשה רושם שהוא מהעולם התחתון ולכן שכר
דירה אחרת גדולה פי שלושה בגודל, עם בעל בית חנון שלא מעלה לו את שכר הדירה כבר שלוש שנים כי הוא לא תאב בצע ואין לו מרצדס בחניה. הוא סתם אשכנזי חננה שחושב שלא צריך לעשוק בחורים צעירים, מורים, חננות בדיוק כמוהו.

ndia555

New member
לא הבנתי

מה הקשר להיותו של בעל הבית מרוקאי להיותו חרא של אדם?
למה חסרים בעלי בתים חארות משלל מיני עדות?
ולמה רק עבריינים (בהנחה שהוא באמת עבריין) עושקים שוכרים?
לבת שלי היה בעל בית לא חשוב מאיזה עדה שהיה המדען הראשי של ישראל (אפילו המציא נשק מאוד מיוחד שאינני זוכרת את שמו, רק זוכרת כמה התגאה בזה) והוא עשק אותה ועוד איך עשק.
מה הקשר מרוקאי מה???

יש מכל הסוגים והמינים, במקרה הנדון הוא מרוקאי

אז ציינתי שהוא מרוקאי. אם הוא היה רומני לא הייתי מהססת לציין שהוא רומני.
ואם הוא היה רוסי לא הייתי מהססת לציין שהוא רוסי. הסירי דאגה מליבך. המצפון שלי נקי. במקרה החרא היה מרוקאי אז ציינתי שהוא מרוקאי. אה, וגם היה לו מרצדס בחניה. זה היה הנושא.

וכשקראת את התגובה של אמסלם, לא תהית?

מעניין, גם נדיה וגם את תהיתן על כי ציינתי שבעל הבית היה מרוקאי כאילו אמרתי איזו מילת גנאי. תגובה קצת פבלובית הייתי אומרת. משום מה, לא קפצתן כשאמסלם אמר את מה שאמר על המפגינים שהגיעו עם מרצדסים. בינתיים, היחיד שהכרתי עם מרצדס בשווי של חצי מיליון ש"ח היה מרוקאי. מה לעשות? עם עובדות לא מתווכחים.

ndia555

New member
עדיין לא מבינה

למרוקאי שאת מכירה יש מרצדס. אוקי, נניח שאותו מרוקאי היה בהפגנה? מניין לך שלא? למה מה מונע ממרוקאי להשתתף בהפגנה? יש איסור כניסה למרוקאים? לא להיתמם, אצלך מרוקאי היא לגמרי מילת גנאי.

לא. הוא לא היה בהפגנה, הוא איש עולם תחתון

לא טיפוס שהולך להפגנות נגד השלטון. אז בואי לא נקרא לו מרוקאי. נקרא לו פרסי. סבבה? הכרתי אותו.

ועדיין לא אמרת מילה על מה שאמסלם אמר

כי לא חשוב לך מה הוא אמר על המפגינים, זה עובר ליד האוזן. אבל כשאומרים עליו משהו, ישר אתם קופצים. במוצאי שבת אני אגיע להפגנה עם המרצדס שלי שנמצאת בחניה.

ndia555

New member
יחפה, העצבים שלך לא עושים עלי רושם

אני אגיד מה שבא לי מתי שבא לי ומה שאמסלם אמר לא כל כך הפריע לי מסתבר.
אגב כל ההפגנות האלה לא מפריעות לי. גם הקללות שם על הציונות מצד אנשי שמאל קיצוניים שישתחלו להפגנות. מדינה דמוקרטית - בובה של מדינה יש לנו!

יופי אני שמחה לשמוע

לכן גם אני לא מתרגשת מהטמפרמנט שלך

אבל אני כן מתרגשת מההפגנות וכן מתרגשת מהשטויות של אמסלם
ובכל הפגנה תמיד יסתננו קיצונים כאלה ואחרים. אני מסתכלת על כל המכלול
והוא מרגש אותי מאוד. העם הזה מתעורר סוף סוף וזה לא משנה אם יתחלף השלטון או לא. סביר להניח שלא. עדיין ההפגנות מוכיחות לי שאיכפת לנו ואנחנו לא מוכנים
לוותר על המדינה הזאת. הסבל של הוריי ושלנו לא היה לשווא.

sashalola

Well-known member
ממש מצחיק

היא כותבת כנראה מתוך שתי ישויות,
הפוסט המגעיל הזה,
והאופן שבו היא מציגה את עצמה בעמוד הפייסבוק שלה
הנה:
"מאמצת כל דבר שהוא טוב. מאמינה גדולה באהבה שמחזקת אותנו מבפנים ומעצימה אותנו לאורך כל הדרך... פועלת באינטגרטי. שואפת שנחיה בשלום עם עצמנו, עם המשפחה, חברים ושכנים (בלי הבדל אמונה/דת, גזע,מין ומעמד), עם הטבע והסביבה -כפרטים וכמדינה."
הלו, גברת אינטגריטי... מודעות?
לא מכירה אותה, לא שמעתי עליה, וחבל שהטרחתי את עצביי ...

סובלת מפיצול אישיות כנראה

אופייני לאנשים רבים שהדמוקרטיה והחופש לכל הם בדמם אבל רק כלפי אלה שחושבים בדיוק כמותם.

חביף

New member
שחורדינית, שכנוזה לפי שם המשפחה

שככל הנראה עברה דחייה חברתית בתיכון, ועכשיו אחרי שמיצבה עצמה בפני עצמה כבלונדה, לא מקורזלת עם שיניים יפות.. היא מלעיגה על האחרים. האנשים האלה משעממים ת'תחת, הם לא מעצבנים כי אם מעוררי רחמים ורצון לאוספם אל בין כנפייך לחיבוק ענק, שתדע שהיות אנושי לא תלוי במראה שלך.

מה שנקרא - אומללה

dory141

New member
הגרלת שמינית גמר ליגת האלופות

יובנטוס-טוטנהאם
באזל-מנצ'סטר סיטי
פורטו-ליברפול
סביליה- מנצ'סטר יונייטד
ריאל מדריד- פ.ס.ז'
שחטאר דונייצק- רומא
צ'לסי- ברצלונה
באיירן מינכן- בשיקטאש