טראמפ, אתה כן הנשיא שלי, מלך, כורש המודרני

טראמפ, אתה כן הנשיא שלי, מלך, כורש המודרני

ה' ברך את אמריקה ואת ישראל ואת טראמפ ואת איונ-ה והילדים שלו וכולם

אמן, כן ירצה השם ישתבח שמו לעולם ועד

אז מה היה לנו היום?
טראמפ הכיר בירושלים

ג'וני הולידיי נפטר

ריאל מדריד ניצחה

וחברתי שירלי צילמה את היום הזה בכביש גהה צומת מסובין
הלילה קר מאוד

מזל שהוצאתי את שמיכת הפוך מבעוד מועד

ואני עברתי עקירה קשה

הגיע הזמן לעשות סדר בעולם !נמאס כבר מהערבים בתוכנו וכל מיני כאלו שמדמיינים שלום ואחווה כמו בשוויץ איתם!
צאו מהסרט זה סכסוך דתי ואני לא רואה מנוס מטיהור אתני בנושא באיזה שהוא דרך..
לגבי שחיתות קשה לי להאמין שכולם יהיו צדיקים וישרים אי אפשר לא להיות מושחת כאן השיטה מחייבת!וכשמחליטים להתלבש עלייך מוציאים את החומר!ואם אין חשדות ופרסום זה לא אומר שאין !זה אומר שמישהו מחזיק קלף נגדך בבוא העת..

חביף

New member
היד שלך קלה מאוד על המקלדת

וה"גנדיזם" שאתה מצדד בו מעורר חלחלה.
הכל בגלל שעקרו לך שן?

תראה בוא נסתכל על היסטוריה

וזה כתוב בכל הספרים לא אני ממציא !היו כל הסימנים וכל מה שצריך שהיטלר הולך לפתוח במלחמת עולם והוא כתב ואמר את זה ,והדמוקרטיות המערביות היו פשוט נמושות שפחדו ממלחמה וטראומת מלחמה עד שזה כבר גבה 50 מיליון הרוגים בסופו של דבר כי הבינו שהוא הולך לכבוש גם אנגליה ולשלוט בעולם!
ולראיה צכיה שיצאה הכי נמושה וויתרה וכנל צרפת!
תאר לך מה היה קורה עם 13 מיליון גרמנים אתנים היו נשארים במזרח אירופה מ1945 מה היה קורה?
ולכן הם הבינו שצריך לעשות סדר ,לצערנו את היהודים היטלר רצח ימח שמו והרוסים והפולנים ועוד פשוט החליטו לגרש ונתנו להם זמן והשאירו רק את אנשי שלומנו!
שתבין הערבים לא יקבלו לעולם והם אומרים בצורה הכי ברורה!לצערנו חלקים מתוכנו בשם הנאורות וכו טומנים את ראשם ומאמינים להם וכשיגיע הרגע הם ישחטו ונשחטו ולא ידעו למה !
אז תטמון את הראש בחול משה דיין עשה טעות שהשאיר אותם במזרח ירושלים והם עושים צרות לא מעטות שם גרתי בעיר האהובה עלי!
אז נלמד בדרך הקשה...

עד כמה שזה קשה לקרוא את זה לצערנו זה בדיוק מה שה"צד" השני
רוצה לעשות לנו ..
הרי מה זה גיהאד מבחינתם ? מלחמת חורמה שדורשת השמדה של כל הכופרים - קרי היהודים והנוצרים

ידידי הטוב, אנחנו לא צריכים ללכת עם הראש שלהם

הם רוצים הרבה דברים וגם אנחנו רוצים הרבה דברים.
גם הם יודעים וגם אנחנו יודעים שאף אחד לא יכול לקבל את כל מה שהוא רוצה
ולכן הולכים למשא ומתן ומה שייצא מזה זה מה שנצטרך לקבל.
אם הם קוראים לג'יאהד אז אני צריכה להגיב בג'יאהד?
אם הם קוראים למחוק אותנו מעל פני האדמה אז אנחנו צריכים למחוק אותם מעל פני האדמה?
ידידי, זה לא הולך ככה בחיים.
בחיים צריך להתפשר ולהגיע לעמק השווה.

בגדול שחומי בסה"כ דוגל בשיטת "הקם להורגך השכם להורגו"
אני לא אומר שאני מסכים עם הגישה הזאת ,רק שעד כמה שזה קשה לקרוא את מה שהוא רשם זה בדיוק מה שהם רוצים ...

הוא מדבר על טיהור אתני ושאר ירקות

ובגלל שאנחנו הרבה יותר חזקים מהפלשתינאים אז בעצם אנחנו יכולים לעשות את זה בלי בעיות. לעומת זאת, הם לא יכולים לעשות לנו את אותו הדבר. האם מדינות ערב יכולות לכבוש אותנו? לא. האם הפלשתינאים יכולים להשליך אותנו לים? לא.
האם אנחנו יכולים לחסל אותם עד האחרון שבהם? כן.
זה ההבדל בינינו.
אנחנו לא יכולים לנהוג כלפיהם כמו שהם היו רוצים לנהוג כלפינו רק בגלל שאנחנו יכולים. אנחנו חזקים יותר. הם יכולים לפגוע בנו ולהכאיב לנו אבל הם לא יכולים לחסל את הישות הציונית הישראלית. לעומתם, אנחנו יכולים לחסל אותם ולהפוך אותם לפליטים כמו מיליוני הפליטים המוסלמים שכבר ממלאים את אירופה.
האם זה מה שאנחנו רוצים?
האם אנחנו צריכים ללכת לפי האידיאה פיקסה שלהם?
גם ככה שונאים אותנו בעולם בגלל שאנחנו חזקים ואנחנו שולטים על עם אחר במשך חמישים שנה ולא משנה להם מי התחיל קודם. עכשיו אתה רוצה להוסיף לזה טיהור אתני? השמדת עם שלם גם אם אתה חושב שהם לא עם?
אל תחשוב עליהם.
תחשוב עלינו.
תחשוב על מה זה יעשה לנו.

דינהמית

New member
כשהייתי תיכוניסטית היו קוראים לזה "פתרון ביולוגי"

הפתרון הזה לא ראלי, אין שום סיכוי שהעולם יתן לישראל לבצע רצח עם, סיכוי גבוה שאחרי ניסיון כזה ישראל עצמה תחדל מלהתקיים.
הפתרון גם לא הומני, לא צריך הסברים.
אז מה נשאר? ביולוגי....

חביף

New member
שווה גם לזכור, היסטורית מה קרה

אחרי הקמת המקדש השני.. ממש לא יזיק.
וצריך גם לזכור ש"הצהרת כורש" נתנה בזמן שלא היה שלטיון ישראלי ממוצא יהודי בארץ.

sashalola

Well-known member
נאום טראמפ

היה לי די נעים לשמוע את נאום האוהבים של טראמפ.
המילים נבחרו בזהירות, בקפידה ובדיוק רב.
הנימה הייתה מרגיעה ולא הייתה כל התלהמות בסקירה ההיסטורית שהובילה להחלטה ההגיונית.
ישראל והעולם כולו מכירים בירושלים כבירת ישראל, טראמפ חתם.
אבל בעצם שום דבר לא השתנה בסטטוס קוו.
לא נקבעו הגבולות של ירושלים ולא הוצהרה ההגדרה הבעייתית - ירושלים המאוחדת.
לא רק ששתי מדינות לשני עמים נשאר על הפרק, אלא הובלט כאלטרנטיבה הטובה ביותר על שולחן העבודה.
צדק כשאמר ש20 שנה כולם מקובעים
ובעניין זה, אני רואה במהלך של טראמפ כצעד ראשון לתזוזה.
(עם כל הנעימי הזה שטראמפ עשה לנו בנאומו, חשוב לזכור שהמהלך של טראמפ מתכתב גם עם בוחריו, אם לא קודם כל, עם מיליוני האוונגליסטים שבחרו בו ודחקו בו להכריז. )
ביבי כמובן רוכב על הזנב של הפיל, צוהל: תראו כמה אבק אנחנו עושים!
מקווה שהשטח הוכן כמו שצריך, ואחרי קריאות השמחה וקריאות המחאה מנגד, יירגעו הרוחות בלי נפגעים.
ובינתיים ממשיכים בחקירות.

טראמפ יותר ממזר ממלך (כורש)

אחרי שיירגעו תרועות המלוכנים (כורש, כותל וכו)-ואפשר להסתכל על המהלך בעיניים פקוחות, אפשר לראות את הסיבות והתוצאות.
סיבות להצהרת "כורש" הן פנים אמריקאיות- נטולות כל קשר לישראל, ומשרתות אותו במישור הזה. האופציה השנייה שעמדה בפניו היא להכריז על דחייה נוספת בהעברת השגרירות לירושלים –מה שהיה לו קשה לעשות מול הלחץ של האוונגליסטים.
אז-הוא מכריז על ירושלים כבירת ישראל- כאשר משער (או משערים עבורו) את החלופות האפשריות
הפלשתינאים אולי "שוברים את הכלים" יוצרים מהומה רבתי, אלימות, אינתיפאדה מספר 3 או 4...-מה שעוצר את תהליך ה"שלום" ומצד שני לא מציב את ארה"ב או ישראל כמי שהפסיקו את התהליך.
הפלשתינאים רק מוחים ברעש, והנושא עובר לסדר היום- ואז ישראל צריכה להתמודד עם חוזה "שלום" עם ויתורים רבים מצידה – כי כמו שנתניהו עצמו אמר , לישראל יהיה קשה להתנגד אחרי שקיבלה את הסוכרייה נטולת המשמעות המעשית האחרונה.
אבל אצלנו אוהבים סרטי דרמה וגם סרטי אקשן- ונראה איזה סרט יהיה הלהיט בימים הקרובים.

poseidon111

Active member
יתכן ואני מהמעטים שלא כל כך התרגשו לשמע הסכמתו של

הראיס להכיר בירושלים כבירה שלנו? כן, זה נחמד לקבל הכרה אך בפועל, מה זה אומר ומה זה מקדם?
זה לא שהיינו צריכים שמישהו יבוא ויגיד לנו שבניגוד למה שחשבנו, ירושלים היא בירתנו האמיתית.
לי זה יותר נראה כעוד צעד שירחיק את דיוני השלום שאמורים היו להגיע מזמן, דיונים שבהם ישורטטו הגבולות מחדש.
אין לדעתי שום אפשרות ריאלית לחיים נטולי מלחמה וקונפליקטים אלא אם כן יקבלו
את העיקרון של שתי מדינות לשני עמים.
שטחים תמורת שטחים, חילופי אוכלוסיה, שרטוט גבולות המדינה וערבויות של מעצמות העולם.
אחרת, לעולם נהיה תקועים כפי שאנחנו היום ויתכן בהחלט שכרגיל בכרוניקה של קונפליקט בין עמים, הדם ימשיך להישפך ביתר שאת.

למעלה