רוגל אלפר ב'הארץ' היום

חביף

New member
רוגל אלפר ב'הארץ' היום

הזוגיות של אסייג וברקוביץ' היא ההוכחה לניצחון הסחיות
אסייג וברקוביץ' מייצגים את הישראליות שמעבר לשמאל־ימין, חילונים־דתיים ואשכנזים־מזרחים. הם מעזים לבטא את הקונסנזוס החדש, וזה מה שהופך אותם לזוג טלוויזיוני יוצא מן הכלל

הארץ האלטיסט מפרגן לזוג שבמעריב קוראים לו "תאונת דרכים".

נגמרה לי ההקצבה למאמרים ב'הארץ'

בכל מקרה, אני לא סובלת את אופירה ואת ברקו ואני שייכת לישראל הישנה. לא יודעת אם זה טוב וזה גם לא מעניין אותי. לא אוהבת אותם.

חביף

New member
גם אני לא סובל אותם

ואני לא יודע לאיזו ישראל אני משתייך כבר.

dory141

New member
אני נמצא בדורילנד

ולמדינה הזאת הם לא נכנסים בלי להחתים דרכון. האמת היא שגם אחרי ההחתמה.

האמת, שהיום זה יותר טוב מפעם בדברים האלה. אם פעם היה ערוץ אחד או מספר קטן של ערוצים ויכולת לראות מה שהשלטון אפשר לך, היום כל אחד יכול להרכיב בשלט, ביוטיוב ובסמרטפון את התפריט האישי שלו, בלי שמישהו יחליט עבורו מה הוא רוצה לראות ולשמוע. עדיין, בהסתייגות, אני מתגעגע לעידן של 58 ערוצים, העידן הפרו דיגיטלי, כשלהוט קראו תבל . רבים מערוצי השלט מבוזבזים על שטויות.

אז אני אתן לך מבצע להארץ ששי ב40שח לחודש זכאות ל3ח

ואם תרצי ב5שח גם קוד דיגיטאלי בחודש הראשון:)

tgranot

New member
יש אפליקציות אנטי מחיקון להארץ און ליין....

קצת מקשה , אבל עובד.

פתאום קם אדם בבוקר ומרגיש כי הוא עם ומתחיל ללכת

לילה טוב לכולם

ובזמן שהעם מתעורר ומתחיל ללכת,
פיצוצים נשמעים בדמשק
http://www.maariv.co.il/news/israel/Article-612726

ואי אפשר שלא להימנע מלחשוב על העיתוי
ואי אפשר שלא לפחד מהאינתיפאדה הבאה
והלוואי ואני טועה

poseidon111

Active member
נראה לי שכמה פה הולכים רחוק מידי עם הנסיון להראות

שעובדים עלינו.
כך למשל הרמיזה הזו בדבר העיתוי שנועד כביכול להסיט את תשומת הלב מהבעיות שמקיפות את הקואליציה.
אז נכון זו רמיזה ולא אמירה אבל על מה היא מסתמכת? הרי אין לאף אחד מאיתנו מידע כלשהו על התקיפות, על מה שהולך שם, על מטרות התקיפה בעת זו וכך הלאה.
מה שחמור בעיני היא העובדה שלו לא יתבצעו תקיפות ובעוד כך וכך שנים ישאלו מדוע לא ניצלו את הבאלאגן שם למניעת התרחשויות חמורות עתידיות, אותם אנשים עוד מסוגלים להגיד שהנה, ראש הממשלה לא תפקד כי היה עסוק בענייניו האישיים ועתה כולנו נשלם את המחיר. אלו אותם אנשים שרומזים עכשיו שהתקיפות הן בגלל העניינים האישיים ולא צורך מבצעי.
אי אפשר לצאת בסדר איתם, מכל כיוון ששמסתכלים על זה.
אבל קראתי משהו עוד פחות הגיוני. תלונות על השרה רגב שהצהרת הכוונות שלה בהקשר למדיניות משרדה עוררו חלומות על משטר דיקטטורי שיכוון את דעת ההמונים אך כשהיא עושה משהו שלא עולה בד בבד עם אותן הצהרות ראשוניות, דהיינו משהו שמיטיב עם ההמונים, זה גם לא בסדר.
למה? כי היא לא עומדת במדיניות שהצהירה עליה, היא הבטיחה לא להעלות את תקציב "הבימה" אבל היא כן עושה זאת, שומו שמיים.
מבינים? אותם אנשים תמיד ימצאו מה לא בסדר. אני אהיה הראשון להגיד שרגב היא לא בסדר בגלל שורה ארוכה של דברים שהיא עושה אך לתקוף את אותו עניין משני הצדדים שלו? איך אפשר לצאת בסדר עם אנשים כאלו?

אגב,אני לא בטוחה שרגב הבטיחה לא לתת תקציב ל׳הבימה׳

היא רק הבטיחה שיהיה גם שינוי ושימת דגש גם על הפריפריה,אבל בתור שרת תרבות של כולם,היא מחוייבת לדאוג לכל מרכיבי החברה.

אני מודעת לזה שאתה לא מחובביה.. גם אני לא מאד אוהבת את סגנונה

דינהמית

New member
בכתבה הם רשמו בטבלה, לפי הכנסה לנפש במשפחה

זהו קריטריון מאוד בעייתי, עוד יותר בעייתי כשמנסים להשוות בין מדינות.
היתרון של הקריטריון שהוא קל יחסית למדידה, החיסרון שהוא יכול מאוד להטעות.
&nbsp
בארה"ב מודדים עוני לפי כוח קניה.
הגדירו סל של דברים שאם אדם לא יכול לרכוש אותו הוא עני.
זאת אומרת שיכול להיות מצב שההכנסה של אדם היא קבועה, אם עלויות הדיור עלו אז הוא הופך לעני יותר ואם ירדו הוא עני פחות.
&nbsp
בישראל זהו תרגיל חשבונאי בהכנסות בלבד, כך שאם מחירי הדיור הוכפלו או נחתכו בחצי אין השפעה ישירה על מדד העוני (עקיפה כנראה קיימת).

דינהמית

New member
אני לא בטוחה שהכניסו למדד לפי הכנסה הכנסות פאסיביות

יכול להיות שבעלים של 15 דירות חי משכר הדירה ונחשב עני.
יכול להיות שאם שרי אריסון לא מושכת שכר מבנק הפועלים היא גם כן עניה.
אני לא יודעת בוודאות שלא הכניסו לסטטיסטיקה הכנסות פאסיביות, פשוט לא מצאתי לכך זכר
&nbsp
&nbsp

דינהמית

New member
אני נוטה להאמין שיעדי ועיתוי התקיפה נקבעו בצורה עניינית

ולא כדי להשיג מטרה פוליטית כלשהי.
אולי תמימות אבל קשה לי להאמין אחרת

למעלה