עד כמה מערכת היחסים שלכם טובה/רעה/סבירה וכולי?

עד כמה מערכת היחסים שלכם טובה/רעה/סבירה וכולי?

אז כהרגלי, לא יכולה לעמוד בפיתוי ונענית לשאלונים המטופשים על אהבה, זוגיות, מערכות יחסים וכולי.
עניתי על כל השאלות כמו תלמידה טובה וזה מה שיצא לי:

"מקסימה
מערכת היחסים שלכם מלאה באהבה, כבוד ואדיבות או במילים אחרות, היא פשוט מקסימה! האנשים שאתם הכי אוהבים יודעים שאתם סיפור קלאסי של אהבה ממבט ראשון, ובכל יום אתם חושבים על כך שאתם פשוט ברי מזל שנפגשתם. תחושת ההערכה שאתם חשים לא תדעך בקרוב, וזה עושה רק דברים טובים לקשר שלכם. אולי יש אנשים שאומרים שאתם קצת קלישאתיים או מזויפים, אבל זה פשוט בגלל שהם מקנאים ולא יודעים כמה שהרגשות שלכם באמת כנים. "

http://www.baba-mail.co.il/content.aspx?emailid=41142

את גם עונה לסקרים טלפונים על סוג אבקת הכביסה שלך?

האמת?
נכנסתי אחרייך לסקר
קיבלתי את אותן תוצאות.

נכנסתי ממחשב אחר, כתבתי תשובות שונות לגמרי
קיבלתי את אותן התוצאות.

מיקרי? אולי.
או חארטות.

חביף

New member
פעם עניתי לכל סקר טלפוני

הפכתי מוקד עליה לרגל, עד שבת זוגי התעצבנה והחלה היא לענות לטלפון, מייד נגמרה עונת הפריחה שלי

שאלוני האישיות באינטרנט מבחינתי מספקים שעשוע רב, הנאה מהדיסוננס בין המציאות לבין הפיקציה, ובעיקר, כיוון שבת זוגי ללא דף פייסבוק וגם שונאת שאלונים כאלה, אהובות לבי הן אינסופיות, אהל לא היא

הזכרת לי עכשיו את האיש שלי. לגמרי. הוא עונה על שאלונים וסקרים כאילו הוא עושה דוקטורט טלפוני.

prizman

New member
בזמנו בישראל עניתי לסקרים טלפוניים וכמובן שכל סקר כזה נגמר

בהזמנה לדייט מצידי.
אבל די מהר הסתבר שככל שהבחורה בצד השני נשמעת חביבה בסקר בפועל היא טיפשה ומכוערת.
אז הפסקתי עם זה

ממש לא. בשנים האחרונות לא עונה על סקרים

אלא אם כן זה סקר שעוסק ב"למי היית מצביעה אם היו מתקיימות היום הבחירות"

לגבי סקרים אחרים הקשורים למוצרים ולשירות לקוחות כזה או אחר, אני ממש מתנצלת ואומרת שאני לא יכולה לשתף פעולה עכשיו וזהו. סוגרת. אין לי סבלנות יותר. דרך אגב, גם קיצצתי בשיחות טלפון אישיות. בכלל, אני מעדיפה כבר לשלוח הודעה קצרה בווטסאפ מאשר לשוחח בטלפון. אין לי זמן יותר לפטפוטי סרק.
לגבי השאלון הזה, נראה לי שזה אשכרה חרטא.
אבל בתור פסק זמן, זה שעשוע לא רע.

חביף

New member
יצא לנו בדיוק אותו הדבר

אז, אני הולך לשנות את הבחירות שלי, ולראות מה אקבל

אז קיבלתי - תומכת
"יש לכם מערכת יחסים דואגת ותומכת שבה שורר אמון מוחלט בין שני הצדדים. האנשים שאתם הכי אוהבים מחוייבים אליכם לחלוטין ויודעים שאתם חשים ככה כלפיהם. הסיבה לזה כנראה קשורה לכך שאתם יודעים שבמקרה שלכם טובים השניים מן האחד, ואתם כל הזמן דוחפים ומאתגרים את עצמכם להצליח יותר ולהיות הגרסאות הטובות ביותר של עצמכם. עם כזאת מסגרת תמיכה מדהימה, אין ספק שאתם תגיעו רחוק!"

גם תרומות זו בעיה

אשתי רחומה ותורמת גדולה לכל דיכפין, עד שהגענו למצב שמ-5000 שקל משכורת, 1000 הולכים לתרומות.....
כל ההסברים לא עזרו לי, עד שהתחילו להתגלות בזה אחר זה שמנהלי עמותות הם בסך הכל מצאו מטמון זהב להעשיר את עצמם, ועוד כל מיני רמאים למינייהם, למשל גרושתו של ברק "מתנדבת" בעמותת "עלם" והופיעה כתבה שהיא עובדת בחינם רק מקבלת הוצאות רכב שזה.....30.000 שקלים בחודש.....

מיד התחלתי לבטל את כל הוראות-הקבע למינייהם, וכל טלפון מעמותה כזו נענה בשלילה, עד שהם למדו והפסיקו.

אגב כך נזכרתי ב-"פסיכולוגית ילדים בשירות הציבורי" שהסתבר שהיא מידי פעם מבליחה בעיריה ככוכב שביט , ולא יותר מזה.
ממש דמות של פסיכולוגית קלאסית.....

גם אצלי זה היה פעם ככה...

גם אני הפסקתי עם זה. כל פעם שיש לי טלפון כזה, תרומה לארוחות לנזקקים, אני אומרת להם שיעזבו אותי בשקט אם הם לא רוצים שגם אני אגיע לרשימת הנזקקים...
בכל אופן, הפסיכולוגית כבר לא פסיכולוגית ילדים , ופרסמו את היקף המשרה שלה ואם אינני טועה הוא 60 שעות חודשיות שזה משהו כמו רבע משרה. אז זה בסדר אם הולכת לעיריה כמה פעמים בשבוע, דופקת שעון ומראה נוכחות. אני מכירה עובדי עמותות פיקטיביות שרשומים כמקבלי משכורות כאשר הם לא עובדים בכלל ולא יודעים אפילו שהם עובדים. העיקר הם רשומים כעובדים עם שכר של אלפי שקלים בחודש וזה כדי לא לשלם מס הכנסה.

לא כולל מע"מ

או כמו שכתבו בתצהיר
אותן 60 שעות חודשיות
לא כולל העדרויות מסיבות מוצדקות.
מכאן--די ברור שבפועל הכמות של השעות שהגברת עובדת במקצועה
אפילו לא מתקרב ל1/3 משרה.
לא שעיני צרה, שבכלל לא תעבוד (יש לה בית לתחזק, מטבח נוראי, וכסאות גן בקיסריה)
אבל ההצגה שלה כ"פסיכולוגית ילדים" מרתיחה אותי כל פעם מחדש.

למעלה