לא, אין לי טענה כלפי הממשלה על שהסירה את המגנומטרים,

במצב כזה, אני מצמצמת את צריכת החדשות והאקטואליה.

מתרכזת בקריאת ספרים או אתרים שלא עוסקים באקטואליה. אני מאוד אוהבת לקרוא על נסיעות. (טיסות, טיולים, חופשות וכו׳ .) הלוואי שהייתי נוסעת כמו שאני קוראת על נסיעות...

אני כל כך רוצה לנסוע עכשיו...

לא איכפת לי מהיום למחר, העיקר לעוף מכאן... החום הרג אותי כבר, למרות המזגן...

והנה כמה מילים לסופו של יום

כל מי שיש לו פייסבוק מכיר את השאלה של צוקי המקדמת את פניו: "על מה את/ה חושב/ת?"
ואני כמו כולם, חושבת לי לעצמי, נו באמת על מה אני חושבת?
לפעמים בא לי לפתוח את כל הקלפים על השולחן ולהגיד לכל העולם ואשתו, כולל משפחתי וחבריי הקרובים, בדיוק בדיוק מה אני חושבת על העולם הזה, אבל ברוב המקרים, אני רק משתפת משהו או עושה לייק למישהו ושומרת את מחשבותיי לעצמי בניגוד לאחרים שכל שניה מפרסמים בדיוק, מה הם עושים עכשיו ואיפה הם אוכלים ומה דעתם על כל ציוץ של כל חבר כנסת או שר או עיתונאי.
לפני כמה דקות נתקלתי בפוסט שכתבה עדנה פאר שדרנית עבר יפהפיה והיא כותבת כך:
"על מה אני חושבת?
אני צופה עכשיו בחדשות בטלוויזיה, וחושבת שה"פייסבוק" הוא לפעמים פלנטה אחרת:
כאן חוגגים יום הולדת, ברכות, פרחים ונופים ושירים וחברים מפרגנים. ואני משתעשעת לי בהעלאת זיכרונות מעבודתי ברשות השידור (ביתי שחרב), וחופרת מ"פנקסה של שדרנית" דווקא את התמונות המחוייכות ממלחמות עבר איומות (לא כל כך מזמן),.. ובו בזמן בחוץ, בעולם האמיתי - יהום הסער.
כמה טעויות מטופשות שעלולות להיות הרות-אסון יכולה ממשלה אחת לעשות... ואיך אנחנו מחרישים בעוד האלימות, השחיתות, האטימות,הרשעות והטמטום משתלטים על כולנו ?
וכמו בת-יענה, אני חוזרת לרשת, ובציר הזמן שלי (כמו אצלכם), מופיעה ,כתמיד, השאלה: "על מה את חושבת?"...

כל כך הזדהיתי עם הפוסט הקצר הזה שהרגשתי צורך לשתף אתכם. ועד שיגיע מחר, שיהיה לכולכם לילה טוב ונהדר...

ואין כמו השיר הזה ללילה נעים ורגוע

ושוב ענייני אימוץ

ח"כ אוחנה, ה-הומו המוצהר של הליכוד, שהטיקט שלו לכנסת היה זכויות הומואים, משלם את המחיר היקר ביותר.

<p>חדשות : פוליטי-מדיני</p>

|
<h1>סערת האימוץ: ביטן השעה את ח"כ אוחנה מוועדת חוץ וביטחון</h1> <h2>יו"ר הקואליציה השעה את יו"ר התא הגאה בליכוד בעקבות הימנעותו מהצבעה עם הקואליציה בגלל עמדת המדינה בנושא אימוץ על ידי זוגות להט"בים</h2>
<p>אריק בנדר</p> / <p>26/07/2017 16:30</p>
תגיות: ליכוד אמיר אוחנה להט"בים

צורי80

New member
לשני הצדדים לא הייתה ברירה

אבל לדעתי המדינה תתקפל ולא תעמוד בלחצים של התקשורת, וישווה את האימוץ.

נו, עד שאוחנה סוף סוף גידל ביצים

בא ביטן האידיוט וסירס אותו... זה נורמאלי זה? ביטן הוא בפירוש עבד כי ימלוך. צורה לו. אפילו בסטה בשוק לא הייתי נותנת לו.

צורי80

New member
מקובל לעשות כך בכל המפלגות

שמי שלא עומד במשמעת הסיעתית הסיעה מענישה אותו.

צריך לשנות את הנוהג הזה

צריך שחברי כנסת יצביעו באמת על פי דעתם ומצפונם ולא על פי מה שהסיעה מחליטה ומכריחה אותם למשמעת סיעתית.
היום שמעתי ברדיו את בני בגין וגם הוא סיפר איך נאלץ להצביע כמה פעמים בניגוד למצפונו ולדעתו בגלל משמעת קואליציונית. לאט לאט עם הזמן ייעלמו מהכנסת כל האנשים ההגונים עם המצפון ויישארו 120 יצורים חדורי אינטרסים שכל מה שמעניין אותם זה רק טובתם האישית ומשכורתם הנאה ולא גורל המדינה ותושביה.

חולקת על דעתך-

כשאני מצביעה עבור מפלגת הפרפרים
אני לא בוחרת את חבריה כל אחד בנפרד-
אני לא בודקת מה בדיוק הם חושבים על... ומה מצפונם אומר להם על...
אני בוחרת תפיסת עולם וגישה שפחות או יותר קרובה לעמדותיי.

ולכן כאשר יש הצבעה,אני מצפה שכל חברי המפלגה "שלי"
ייצגו את העמדות כפי שהמפלגה קבעה
ובמקרה זה האכיפה היא משמעת סיעתית.

אגב, אני מאד מבינה אותו שלא יכול היה להצביע בהתאם למשמעת הסיעתית.
אבל גם מבינה את ביטן (שאני לא סובלת) שתפקידו לאכוף אותה.

מצטרף ומוסיף

הכנסת אינה בנויה מנציגים "אישיים" כמו הסנאט האמריקאי, או הפרלמנט הבריטי בו מי שיושב בו הוא נבחר ציבור אישית. אצלנו נבחרת מפלגה. יש כיום זליגה אל הבחירה האישית בתוך המפלגות, כלומר, אלו מהן שמקיימות בחירת חברי מפלגה שירוצו כגוש לכנסת.
התוצאה של עצמאות מובילה לפרידהנ של אורלי לוי-אבקסיס מהמפלגה של איווט, שר הבטחון והסנקציות על אוחנה. זה המחיר. לדעתי, כבוד רב לאוחנה העונש הזה, המצביע על היושרה שלו ואמיתות כוונותיו.

שלחתי תגובה דרך הנייד ומשום מה היא לא מופיעה כאן

בכל אופן,
אני מסכימה עם העובדה שאנחנו מצביעים עבור מפלגה על כל המשתמע מכך,
כלומר, המצע שלה והאידיאולוגיה שעל פיה היא פועלת.
אבל, מה קורה אם אותה מפלגה שהצבעת עבורה בלב שלם ואוהב, פועלת דרך הצבעתה בניגוד לעקרונות שלך? וזאת בגלל שיקולים קואליציוניים ואינטרסנטים כאלה או אחרים? האם את נהנית מכך שהיא מעבירה חוקים שהם בניגוד למה שאת מאמינה רק בגלל שהם התחייבו למפלגות אחרות?
חוץ מזה, כבר היו מקרים שבהם ניתנה רשות לחברי קואליציה להצביע בהתאם לצו מצפונם. זאת לא המצאה שלי.
אז נכון, את צודקת, ככה מקובל בכנסת שלנו. יש משמעת קואליציונית וככה הדברים מתנהלים. ודווקא בגלל זה, המעשה של אוחנה ראוי להערכה רבה. אם אני הייתי חברת כנסת, הייתי מצטרפת אליו לאות הזדהות עם מעשהו.
וכן, אני עדיין חושבת שזאת שיטה לא טובה המשמעת הסיעתית הזאת.

מלשכת הרב שמואל אליהו נמסר בתגובה

https://www.facebook.com/3141913586...NYcBLbtRbATfcHTLrf2E3i8SzpsetcrjqziRn-GQaWhCA

"הלהט"בים וחבריהם בתקשורת מנסים לחנך אותנו שהדרך שלהם נורמאלית. אלוקים אומר שהם טועים.
במצב בריא יש בחירה חופשית. היום הלהט"בים נלחמים בכל מי שחושב אחרת. לכן יש היום מצווה גדולה לומר את האמת כדי שהילדים שלנו ישמעו ולא יתבלבלו. אל תתנו להם לסתום לנו את הפה."

ואני אומרת,
אלוהים אדירים! אלו רבניך ישראל?
זה מה שמצאת להמליך עלינו?

האמת היא שהופתעתי מהתגובות.
מרבית התגובות הן לא נעימות לקריאה עבורו.

שמת לב לטוויסט המניפולטיבי-רטורי

במצב בריא יש בחירה חופשית.[אנחנו במצב לא בריא, לכן אין בחירה חופשית] היום הלהט"בים נלחמים בכל מי שחושב אחרת.[ כנראה אסור להם להילחם במי שחושב אחרת] לכן יש היום מצווה גדולה לומר את האמת[איזו אמת? מי תיקף את האמת הזו? מהו הבסיס לאמת הזו?] כדי שהילדים שלנו ישמעו ולא יתבלבלו. אל תתנו להם לסתום לנו את הפה." [מוזר, כי מי שסותם פיות זה בדיוק הפאשיסט המסוכן הזה, לא רק ללהטב"אקים].
בספר המדליק שאני קורא עכשיו, יש אלוהים? מסביר דוקינס את המצב הבלתי נסבל שבו דתיים וארגונים דתיים מקבלים "הנחה" על כל דבריהם והשערותיהם, בבחינת הם לא צריכים לבסס, לנמק, להוכיח, לשכנע שיש אלוהים, ושמגיעות הנחות מפליגות חברתיות ואחרות ל"דתיים". ראה מקרה הרב הזה, שמסוכן ממש לדמוקרטיה באשר היא.

יש אלוהים!

אז כמובן ששם הספר צלצל לי מוכר,
לא התעצלתי, ניגשתי לספריה שלי ותוך כמה דקות שלפתי אותו מאחד המדפים העמוסים. היית צריך לראות את החיוך שהתפשט על פניי
הייתי כל כך מאושרת שהזיכרון שלי עדיין פועל במלוא המרץ. זכרתי שלפני שנים האיש קנה ספר בשם זה.
אם אינני טועה, קראתי בו קצת, אבל בחיי אני לא זוכרת כלום. עכשיו אני אקרא אותו שוב.
וכן, אני בהחלט מסכימה עם השורה האחרונה בדבריך. הרב הזה מסוכן לדמוקרטיה באשר היא.

ועוד ממופע הבורות של הרב שמואל אליהו

http://www.yediot.co.il/articles/0,7340,L-4994964,00.html

"שישי 28 ביולי 2017
עקבו אחרינו
בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם
חיים צח
חדשות • 27.07.2017
מופע הבורות של הרב שמואל אליהו: "אנחנו הופכים ללהט"ביסטן"
"הומוסקסואליות זה דבר חולה שצריך טיפול, הקהילה הלהט”בית מפעילה טרור על המערכת, הקיום של בעלי הנטיות החד־מיניות אפסי" • יום לאחר שחתם עם רבנים בכירים נוספים בציונות הדתית על קריאה שלא לאפשר למשפחות להט"ביות לאמץ ילדים — ניפק הרב שמואל אליהו סדרה של התבטאויות מקוממות • ח"כ איציק שמולי: "האדם החולה היחיד, והיחיד שעושה טרור, זה הרב"
קובי נחשוני ועמיחי אתאלי"

איזה כיף נכון?

למעלה