כאשר הומצא הטלגרף

superman1234

New member
כאשר הומצא הטלגרף

פנה אדם למדען וביקש שיסביר לו איך הטלגרף עובד.
המדען, שרצה לפשט את ההסבר לאדם הפשוט, אמר לו:
"תחשוב שיש פרה ארוכה מאוד מאוד.היא אוכלת כאן בפורום שלנו, אבל היא מחרבנת במקום מרוחק יותר באיזו קומונה איזוטרית."

ואללה שני העכברושים כל כך רוצים להגיב פה אבל אין להם ברירה אלא רק לאכול כאן ואז הם מחרבנים חופשי גם אצל R וגם אצלם בבית.

עכשו אני גם מבין את מהות הסירחון שם.

וואלה אי אפשר היה להגדיר זאת טוב יותר

poseidon111

Active member
לגמרי. אתה יודע, שלשום ברגע מסויים עברתי לבדוק מה שלום שני

חברי הקרובים. משום מה הייתי מודאג וחרד שמה אינם בקוו הבריאות.
אז עברתי על עמוד הבית וראיתי שיש שם 15 אשכולות בדף כולו.
כמה אתה חושב שעסקו בנו?
נכון, 15 אשכולות.
מעולם לא הוחמאתי כל כך ואני חושב שגם האחרים מתשומת הלב הזו.
ניצחנו את ביבי בנוק אאוט לגבי מי חשוב להם יותר.
כרגע אני רואה שנתניהו זוכה לאזכור אחד וגם ההומואים לאחד.
זהו אני רגוע, הומואים, נתניהו ואנחנו ממשיכים לככב.

פשוט לא יאומן כמות השקרים שמתפזרת שם בפורום פתוח

ולא באיזו קומונה איזוטרית בקצה של איזה פרדס נטוש...
איך אומרים? עברנו את פרעה, נעבור גם את העכברושים עם הנמרה הלוחשת

superman1234

New member
יש לי שאלה למומחים.

מהו זמן המחזור של פומת ההרים ?
למיטב ידיעתי, היא נמצאת 4 פעמים בחודש במחזור שמשכו כשבוע. מכאן נובע שהיא בפועל כל הזמן במחזור..... היתכן ?

האמת היא שלא מעניין אותי אם היא במחזור או לא

פשוט הגיע הזמן שתוריד את הטלפיים שלה מהפורום הזה בכלל וממני בפרט.
בעיות המחזור שלה לא מעניינות אותי. היא יותר גרועה מהעכברושים שאיתה.
נו, אבל לפחות היא עושה כמה גלים בשלולית. גם זה משהו בימינו.

superman1234

New member
אותי זה מעניין ולכן פניתי למומחים.

היא והמלווים שלה מנסים בכל דרך להיות מעורבים בפורום פעיל, הם חייבים להראות לכל העולם ואשתו שהבורות , הטיפשות והאווילות לא פסה מן העולם.
לגבי הנמרה הרועמת, אני יכול לדבר רק בשמי,אני באמת מרחם עליה.
אישה בת 37 , רווקה בודדה, שבן הזוג היחיד שלדעתי יכול להתאים לה זה הסבא הגמד המכוער. נו, אז את רוצה שהיא תהיה מאושרת ושמחה ?

אז בהקשר של עכברושים הומופובים, תראה איזה עם יש לנו

http://www.mako.co.il/entertainment-celebs/local-2017/Article-e972c878d097d51006.htm

אז יש לנו בתוך עם ישראל העם הנפלא ביותר מכל העמים, גם אנשים כאלה שכותבים לאנשים אחרים:
"למה הים לא לקח את אסי עזר"?

ותאמינו לי שזה עוד כלום.
היום התגלה עם ישראל בתפארתו בזמן שידור חי מתיאטרון הבימה שם הוצב ארונו של אמיר פרישר גוטמן ז"ל ואלפי אנשים הגיעו לחלוק לו כבוד אחרון. על רקע התמונות, השירים ודברי ההספד הנרגשים והכואבים, ראינו בצד את מה שהגולשים כותבים. מרבית הכותבים הביעו צער וכאב על אובדן ועל המוות הטרגי כל כך. אבל
היו לא מעט יהודים כשרים שלא הביעו צער ולא כאב אלא הגיבו במילים שלא אחזור עליהן כאן.
כן, כואב לי לקרוא כאלה דברים מאנשים שהם חלק מהעם שלי. זה כבר לא שייך לימין ושמאל. זה לא שייך לפוליטיקה או לכלכלה או לתרבות וחברה. זה אומר שבעם שלי יש אנשים שהם רחוקים מלהיות בני אדם. כי זה לא קשור רק להומופוביה, זה קשור לאהבת אדם באשר הוא אדם וטרגדיה כזאת לא מגיעה לשום אדם שנברא בצלם אלוהים. וכל המקללים האלו למיניהם, הם לא אנשים, הם לא בני אדם והם לא נולדו בצלם אלוהים. הם בשבילי לא בני אדם, רק בשר עצמות ודם.

תגובה בהמית ולא קשורה להומופוביה אלא לטמטום גסות ורשעות

ויחד עם זאת נהיה כאן סוג של פסטיבל -שקצת יצא מפרופורציות.
שלא אובן לא נכון, המוות טרגי במיוחד, בגלל הנסיבות ,בגלל השנה האחרונה.
אבל---..... קצת איבדו את הצפון בכיסוי התקשורתי, לדעתי.

אכן הכיסוי התקשורתי יצא קצת מכלל פרופורציה

ועדיין התגובות הללו הן סימפטום חולני למשהו עמוק יותר.
תכלס, זאת רק דוגמא אחת מיני רבות לעובדה שהעם הזה חצוי, מפולג, מוסת, ומלא בשנאת אחים.

ממש, אבל ממש לא

זה שאיזה מישהו הפך לכוכב החילוניות הישראלית לרגע קט לא מצדיק שכל אחד "יתרגש" ; "יתאבל" וכו'
אותי ברמה האישית הבחילה כל האזכרה עם התמונה שלו, עם טל מוסרי מיבב כמו תינוק קטן. לא מאמין לשחקנים שמוכשרים ביצירת רגשות גם אינם רגשותיהם האישיים.
הכל היה אפוף זיוף ואם אפשר לכנות את הזיוף הזה אותנטי, אז אותנטי לגמרי.
כולם שכחו שהאיש הזה לקח ילדים לחוף בלתי מוכרז, שסיכן ילדים ממש.
אז נכון, לא כתבתי שום דבר שם, גם ראיתי רק הבזקי תמונות בשעת שלטוט בטלוויזיה. אבל... רבש"ע למה מי מת? אחד אמיר פיי גוטמן, זה הכל.

וואו איזו הגזמה פראית

אוקיי, פסדר, הבנו שלא אהבת אותו,
אבל מותר לאנשים לבכות ולהתאבל ולהביע את הכאב בכל דרך שימצאו לנכון גם אם זה לא מוצא חן בעיניך.
באותו זמן בחוף אחר, חוף דור, טבע למוות גבר צעיר שנסחף בים עם הבן שלו בן ה-13, הבן הצליח לחזור לחוף ולהינצל ואילו האב טבע ומת. הוא לא זכה כמובן לסיקור תקשורתי כמו הסיפור של אמיר פרישר גוטמן, אבל הייתה ידיעה עליו, כתבה בדה מרקר, קראו לו רמי פייג ז"ל.
http://www.themarker.com/technation/1.4286852
אני חושבת שגם החוף הזה לא מוכרז. הים מסוכן בכל החופים.

בכל אופן, אני חושבת שתגובתך מוגזמת בטירוף לא פחות מהתגובות ההיסטריות על מותו של אמיר. מה שמעיד יותר מהכל על הים הסוער בו אנחנו מנסים לשחות יום יום בחיים האלו וכל אחד סוחף אותנו לכיוון אחר.
אני לגמרי לא מוכנה להיסחף אחרי דבריך.

poseidon111

Active member
לא ראיתי שום הגזמה בדבריו אלא מחאה שקטה על הניפוח

הלא פרופורציונלי של התקשורת.
אני גם לא חושב שזה קשור כהוא זה להיותו הומוסקסואל אלא למועד פטירתו
לאחר שנה של חופש מהמוות.
תעתוע הגורל הזה הוא שמשך את המדיה.
אני גם לא חושב שהוא גיבור גדול, אבל זה סיפור אחר.

אני רואה בזה הגזמה פראית

נכון שהסיקור של התקשורת לא פרופורציונאלי ועל זה אין וויכוח בכלל,
ולגמרי מסכימה שתעתועי הגורל הן שמשכו את התקשורת, את המספרים ואת המדווחים למיניהם. אז בסדר, כמה ימים התקשורת עסקה בזה, לא צריך לצלוב אף אחד בגלל זה.
איך שלא תסתכל על זה, המוות המיותר הזה העלה לתודעה את האבחנות השגויות ומסתבר שהן לא נדירות.
גיסתי לשעבר, אובחנה לפני שלושים שנה בבית חולים איכילוב כחולת טרשת נפוצה וככזאת קיבלה את הטיפולים המתאימים למחלה. האבחנה הזאת גרמה לה לשנות את חייה מקצה לקצה, לקבל תרופות שהיא לא צריכה לקבל ובסוף הסתבר שהאבחנה הייתה שגויה. היא תבעה את בית החולים וזכתה.
אז הסיקור היה קצת מוגזם וגם התגובה של אריק הייתה מוגזמת. זאת דעתי.

poseidon111

Active member
כל אחד ונקודת ההתייחסות שלו. אריק הביע, אני חושב, תחושות

של רבים בציבור הישראלי שנקעה נפשו מהפיכתו לדמות מרכזית בציבוריות הישראלי
עקב מותו הטרגי.
כך לדוגמא משפחה שלמה נטבחה באותו יום ואוזכרה 24 שעות.
איתו הפסטיבל נמשך חמישה ימים.
פרופורציות.

ככל שאדם מוכר יותר לציבור, ככה יוצאים יותר מפרופורציות

וזה לא קשור בכלל לפועלו של המת או כישוריו או תרומתו למדינת ישראל.
התקשורת מנפחת לנו את המוח יום ולילה על דברים שאנחנו לא רוצים לראות ולא רוצים לשמוע. תמיד יש לנו את הבחירה להחליף ערוץ בטלוויזיה או תחנה ברדיו, ובכל זאת אנחנו מקטרים על הפרסומות ועל החדשות ועל כל מה שמעצבן אותנו.
התקשורת מסקרת את מה שהציבור דורש. כתבתי שזה לא היה פרופורציונאלי. כתבתי לא פעם ולא פעמיים. ועדיין זה לא מצדיק תגובות מעין אלו.

לא

אני חושב שמטריד אותך שמישהו כותב משהו אחר לגמרי, מחוץ לשיח ולטענות המקובלות עלייך, שהרי מייד שלפת את הציניות " טוב הבנו" ואח"כ את טענת הבסיס של רבים "מותר לאנשים"
איפה אמרתי-כתבתי שאסור משהו.
אני מסתכל בתופעה ומבין את אפסות חיינו כאן, ממש. לא ביבי-שמימי, ולא יאיר-יהיר, ולא שרה'לה אלא אובדן מלא ושלם של קריאת המציאות והשקעת אנרגיות מיותרות.
מותו המטופש של אמיר, עליו הוא אחראי באופן מלא
והתגובה הנסערת שלך מצביעים באמת על אובדן הדרך, בהחלט אני מסכים אתך.
ואינך נדרשת ממני לכלום - למה את מאשימה אותי כמו "אני לגמרי לא מוכנה להיסחף אחרי דבריך" - למה ביקשתי ממך? נסיתי להשפיע עלייך? רציתי לסחוף אותך?

לא מטריד אותי בכלל מה שאתה כותב

אני רק חושבת שנסחפת קצת הרבה. זה הכל.
לא האשמתי אותך בכלום, לא טענתי שביקשת ממני ולא טענתי שניסית להשפיע עליי, רק ציינתי שאני לא מוכנה להיסחף אחרי כל הסחף הזה.
זאת דעתי. אנחנו לא חייבים להסכים עם הכל.

זה הדדי. אנחנו דומים בהמון דברים

וכשאנחנו לא מסכימים בינינו יכולים לעוף הרבה גיצים

למעלה