אני לא יודע מה יש לכם סמולנים אוכרי ישראל שאתם כל

וואו תודה רבה רבה על החיזוק המפתיע

אני לגמרי זוכרת אותך מפורום האח הגדול.
זה מחמם את הלב לקבל חיזוק כל כך מפתיע ובאמת עם יד על הלב, הייתי זקוקה לו.
בזמן האחרון אני באמת מרגישה ששופכים את דמי ולמרות שניסיתי לפתח עור של
קרוקודיל, זה קשה לעמוד בפני בריונות מילולית במשך זמן רב כל כך.
אין מילים בפי להודות לך,
בדיוק סיימתי לצפות בסרט חמוד עם ג'ורג' קלוני, על נישואים, גירושין, תחמנות ואהבה, ובסופו של דבר האהבה תמיד מנצחת אה לה הוליווד

אני רוצה להאמין שבסופו של דבר, גם בפורום ווירטואלי שיש בו אנשים לכאורה ווירטואלים, מפעמת בו אהבה, חברות ונאמנות והכי הכי חשוב מבחינתי, זו יושרה אישית.
ושוב תודה רבה. החזרת לי את האמון בבני האדם

תודה על השיר,
ואשמח להחזיר לך שיר ממני בחזרה

ndia555

New member
יחפונת מי שופך את דמך? מי מי ?

את אחת הנשים היקרות! מכירה אותך שנים.
אמא וסבתא לתפארת מדינת ישראל!
בחיי שאינני יודעת על מה ולמה אבל חיזוק אוהב גם ממני יא שמאלנית מרכז שכמותך.
אוהבת!!! ושיחנקו כל הרעים ��

כפרעלייך ימנית ציונית שכמותך

יש אנשים רעים שלא יכולים לסבול את העובדה שאני לא נותנת להם להמשיך ולפגוע בילדיי ובי אישית ולכן הם יוצאים נגדי במסעי צלב שהדעת לא סובלת אותם. אני שמחה שיש אנשים שרואים מבחוץ ושמים לב לעיוות הזה. אני מודה לכל התומכים מקרב לב. תודה גם לך יקירה

1Shir

New member
היי
לפעמים קשה להתעלם ממה שלא שווה התייחסות
אבל

הכי חשוב מה שם הסרט? :)
שאדע שכדאי לצפות אם במקרה אתקל בו
בכ"ז קלוני....

תודה לך שיר מתוקה

בחיי שאינני זוכרת את שם הסרט, אבל אני בטוחה שראיתי אותו לפחות פעמיים

על עו"ד רווק ושרמנטי מומחה לענייני גירושין במיוחד של עשירים ומישהי יפהפיה ששמה לה למטרה להתחתן עם מישהו עשיר נורא ואחרי כמה זמן להאשים אותו בבגידה ולקחת לו את כל הרכוש... סרט מטופש נורא אבל קלוני והיפהפיה שאני לא זוכרת את שמה, באמת עושים את הצפיה לקלילה ונעימה

RossieL

Active member
אכזריות בלתי נסבלת

הקרדיט לדברים הבאים לאתר http://www.seret.co.il/critics/moviereviews.asp?id=312

"אכזריות בלתי נסבלת" היא פארסה מצחיקה על הצד המכוער של עולם הגירושין. הרצינות המוגזמת בה לוקחים השחקנים את תפקידם מעלה אצל הצופה צחוק אחר צחוק והתפניות העלילתיות המפתיעות משאירות את הצופה מרותק לכסא. בסרט ישנו קצב מטורף המזכיר את הקומדיות הרומנטיות של שנות הארבעים. ג'ורג' קלוני קלוני וקתרין זיטה ג'ונס לא פחות טובים מקתרין הפבורן וספנסר טרייסי, או דוריס דיי ורוק הדסון.

האחים כהן מצליחים להיות מקוריים, ניסיוניים וחדשניים בסרט "נורמלי" לחלוטין. קומדיה רומנטית שמראה את הצד הקליל יותר של עולם הגירושים. הדיאלוגים השנונים שכתבו רוברט רמזי ומתיו סטון, עם עזרה קלה של האחים כהן, משמשים נשק נהדר בפיותיהם של השחקנים.

הסרט מציע לנו משהו אחד, קומדיה רומנטית מצליחה, אולם בין השורות נגלה כי הסרט הוא מחאה על מהותה של האהבה היום. הצורך בהסכמים לחילוק הרכוש עוד לפני שאנו ניגשים לדבר הרומנטי ביותר, כביכול, החתונה. צוות השחקנים הנהדר, שכולל גם את ג'פרי ראש ובילי בוב ת'ורנטון, מגיש לנו מהתלה הוליוודית מצחיקה בה הדבר הכי אמיתי הוא הכי מופרח ולא הגיוני.לסיכום: "אכזריות בלתי נסבלת" הוא קומדיה רומנטית עוקצנית, שנונה ומאוד מהנה. קתרין זיטה ג'ונס וג'ורג' קלוני נהדרים ביחד. והאחים כהן, בסגנונם המיוחד, מראים לנו שוב, כי הם צמד הבימאים המקורי ביותר שיש. 9 בסולם אלון.

***אפשר למצוא את הסרט גם בספריית VOD של YES

קראתי עכשיו מאמר מעולה, מסכימה וממליצה לך לקרוא

https://mekomit.co.il/הימנים-שכחו-מה-זה-להיות-ישראלים/

"יש הרבה דרכים שבהן מתבטאת כניעה לשטיפת מוח ארוכה.
העובדה שישנו טאבו על אבחון וביקורת של נטיות ודפוסי חשיבה של ימנים על ידי שמאלנים, למשל, היא אחת הדרכים האלה. אסור לשמאלנים להתייחס למה שימנים חושבים: זו התנשאות. אפילו בשמאל הופנמה התפיסה שהימין הוא העם, והשמאל הוא לא העם, הוא רק כמה עיתונאים בתל אביב.
אז שמאלנים ידברו על כמה נורא הכיבוש, או כמה נורא נתניהו או כמה נורא "המצב", אבל הם כמעט לא מתייחסים באופן ביקורתי לבחירות (הפנימיות, המנטליות, העמוקות) שימנים עושים. הדרך שבה מכסים בשמאל את הפוליטיקה הישראלית משדרת שהתקבלה בשלמותה הפיסה שסיפור העם הימני הוא האמת הרגשית של המקום הזה, וכך יש להתייחס אליו.
אלה, כמובן, שטויות במיץ עגבניות. כניעה לשטיפת המוח המתמשכת מצד תעשיות נתניהו בע"מ. מי שמתכחש לכיבוש, מי שלא מבין את זה שהימין שולט באמצעות חיבור לפונדמנטליזם דתי, מי שעדיין עומד מאחורי נתניהו בשלב הזה, טועה. חד וחלק טועה."

כדאי לקרוא עד הסוף, בלי קשר לימין או שמאל. זה מסביר מצויין למה נתניהו עדיין כאן.

dory141

New member
העתודה בגמר אליפות אירופה- היום בשעה 21:15, ספורט 5

בשעות לא פשוטות אלה, בטחונית (הר הבית ומגנומטרים); ואנושית (אמיר גוטמן), כדאי שנזכור שיש גם צדדים יפים בחיים. הלוואי שיזכו נגד היוונים ויקחו לראשונה את התואר.
נ.ב- העתודה היא נבחרת הכדורסל הצעירה של ישראל, עד גיל 20.

מומחים ואנשי מקצוע מחכים לשאלות שלכם

לא טובים בדייטים? מתקשים ביצירת קשר זוגי? בפורום מאמן אישי למציאת זוגיות תקבלו עצות בנושא

מעדיפים דרכי טיפול טבעיים לגופכם? אתם צודקים! בפורום תרופות סבתא מחכים לכם

זקוקים לייעוץ משפטי בתחום הפלילי? המנהל החדש בפורום משפט פלילי, עו"ד אביתר גולני, מחכה לכם

מקימים בריכת נוי או רוכשים אקווריום? גם בנושא הזה מומחה ישמח לייעץ לכם בפורום אקווריום ודגי נוי

בהריון? מתעניינת בתהליך שימור דם טבורי? היכנסי עכשיו לפורום דם טבורי לשאול הכל

מתמודדים עם קשיים ודילמות בזוגיות? לא מפסיקים לריב? כל אחד מאיתנו זקוק לטיפול זוגי לעיתים, אין לכם מה להפסיד

צו ראשון, שיבוץ, שמירות, שחרור משירות צבאי, השתמטות, עריקות, שיפוט: בפורום עורך דין צבאי יענו על כל השאלות בנושאים האלו

ירון1237

New member
כנסו לעורך דין פלילי מצויין ולו יש בלוג שאלות ותשובות

בעיות בתיק פלילי, גרים בשרון או באיזור תל אביב בעיות עם השכנים מחפשים להוציא צו הגנה , בעיות סמים , חקירה במשטרה? כל אלו ועוד ממליץ על עורך דין פלילי תל אביב שיענה לכם בפורום שלו על כל שאלה ותשובה אותה תרצו.

למעלה