מישהו ראה את הסרט השנון והמוצלח "בשבחי הבורות"?

poseidon111

Active member
מישהו ראה את הסרט השנון והמוצלח "בשבחי הבורות"?

לא? אז יש לי חדשות טובות עבורכם, לא צריך ללכת, יש אותו
גם כאן בפרדס ובהקרנות חוזרות ונשנות.
זה כמובן מעורר את השאלה מה גרוע יותר, בורות מביכה או
הטיית העובדות לשם עשיית רוח וצלצולים בבחינת "הנה אני כאן".
אז הבוקר נתקלתי בהודעה היוצאת כנגד עניין האימוץ לזוגות גאים.
הקבילה הכאילו מתוחכמת שאלה את השאלה הבאה:
האם נותנים למבנים משפחתיים אחרים?

האם לחד הוריים נותנים לאמץ?
האם לשלישיה נותנים לאמץ? ולקומונה?
האם לאח ואחות שהם זוג נותנים לאמץ?
אם לא, אז מה התלונה"?

אז מכיון שהכותב הלא כל כך אלמוני מפגין בורות בעובדות לא בפעם הראשונה אני רוצה להפנות את תשומת ליבו ש:
*קומונה אינה מבנה משפחתי. (הכותב בתגובה- באמת, לא ידעתי).
* אח ואחות אינם יכולים להיות זוג מבלי לעבור על החוק אז שוב, הם אינם מבנה משפחתי. (הכותב- לא יכול להיות, פייק ניוז.
* הכי חמור היא ההצהרה שחד הוריים לא יכולים לאמץ. אז שוב,
כפי שטרור הסכינים לא נגמר עם אלאור עזריה, חד הוריים כן יכולים לאמץ.
נשאלת השאלה, האם הטיית העובדות לפי צרכי הכותב היא בורות לשמה או שמא שוב העובדות עבור הכותב אינן חשובות מספיק בכדי לכתוב את דבריו לפיהן ולא הפוך- ליצור עובדות על פי דבריו.

אתה ליאור שליין של תפוז

לכל האנאלפביתים שלא יודעים מה הם כותבים,
אנחנו נעזור להם כאן ונסביר להם איפה הם טועים או למה הם משחקים בארגז חול
שמלא בפיפי של כלבים.
אני מודה שלא נעים לי כשהוא יורד חזק על יאיר לפיד כי תמיד מתלווה לזה ניחוח לא נעים של 'סגירת חשבון' כלשהו מימים עברו. אבל אמש הוא סיפר על הראיון של ביבי
בערוץ 20. והאמת שזה לא הצחיק אותי. זה היה עצוב. לראות ראש ממשלה בישראל, נותן ראיון לערוץ נידח שיש בו 0.29 אחוז רייטינג, והסיבות שהוא נתן למראיינים למה הוא מתראיין דווקא אצלם ולא ברשתות הגדולות, הסיבות הללו היו מביכות. התביישתי שזה ראש הממשלה שלי. ראש ממשלה שמשתמש בכל הנימוקים של הטוקבקיסטים, אכלו לי ושתו לי ולא נותנים לי ולא מאפשרים לי ושונאים אותי ולא נותנים לי לעבוד... רעבאק! אתה ראש ממשלה! בושה וחרפה.
הוא נשמע ממש כמו אחרון הטוקבקיסטים הימנים שיש אצלי בפיד. פשוט מביך

poseidon111

Active member
מה את מתפלאת? כשנותנים לארדן להיות שר לבטחון פנים, אדם

שהגיע לגדולה לא בגלל מעשיו אלא בגלל הכנסים והחתונות של פעילי ליכוד, אדם
שהנסיון הבטחוני שלו הוא קצין בשלישות בדרגת סרן. זה האדם שאחראי על המשטרה והשב'כ. זה האדם שמקבל את ההחלטות האופרטיביות שתוצאותיהן אנו חווים שוב.
לידו יש את סרת התרבות. כן סרת התרבות משוק מחנה יהודה שאחראית על המטען הרוחני של העם.
כמובן שאני יכול לדבר על שר הבטחון ליברמן שאין בינו לתפקידו שום הכרות קודמת.
אבל מעל כולם יושב הבוס- ביבי.
כן, ביבי הנע כעלה נידף, ביבי האומר משהו וחוזר בו, המבטיח הבטחות ומעולם לא מקיים ועיקר מומחיותו היא שינון המשפט "זה לא אני זה הם, אני לא ידעתי מזה".
מדינה עם הנהגה כזו, לאן תלך?

dory141

New member
אכן מסכים אתך, נבחרת החלומות, רק הפוך

נבחרת הסיוטים, אולי. מדברים על חוכמת ההמונים, אבל איזה אדם חכם יעלה לשלטון אנשים מהסוג הזה? המפלגה הזאת חולה וצריכה לעשות בדק בית רציני. לא שהיא היחידה, אגב.

והנה סרט עוד יותר מפחיד - משרתם של כמה אדונים

"המציאות הנוכחית היא כזו: את ישראל מנהלת קבוצה מצומצמת של אנשים, שרק אחד מתוכה הוא נבחר ציבור, וזהו ראש הממשלה. חוץ ממנו חברים בקבינט המצומצם גם הרעיה, הבן היורש ושני עורכי הדין הצמודים. לה פמיליה. כל זה קורה כבר שנים, מתפרסם כאן בקביעות, אבל זה לא מעניין אף אחד, ובטח לא את מערכת אכיפת החוק. עד הצוללות."

http://www.maariv.co.il/journalists/Article-592610

חייבים לקרוא הכל.

שורה תחתונה - אם נתניהו לא ידע שום דבר, אז הוא לא כשיר לנהל שום דבר.

superman1234

New member
אני חושב שהמצב הרבה יותר גרוע.

ממשלת ישראל הינה ממשלה פסיבית שמובלת על ידי ארגונים קיצוניים פונדמנטליסטים ופועלת בהתאם לגמותיהם.
השמות שמופיעים בפוסט שלך הם אלו שגוזרים את הקופון מהמצב הזה , מאחר והם אלו שיצרו את העובדה שמופיעה בראשית הפוסט הזה.

הפעם העלו תמונה של המורה הפדופיל

מטבריה, במעריב ברשת, לפחות.
אני מתבונן בתמונה של האיש יפה התואר הזה, ולא יכול שלא להרהר, האם יופיו הרב הוא בעוכריו. האם בהיותו בחור צעיר או ילד, לא הותקף על ידי רבניו, מוריו אף הוא?!

לא נראה לי שאברך המשי יגיע למקום בו

יצטרך להפוך לבן-זוג נאנס תמידית. ישנה איזו חלוקה של האסירים, לא?!

טוב על טעם וריח בטח לא אתווכח

אבל לגבי שאר דבריך, מאוד ייתכן שזאת כרוניקה של פדופיליה ידועה מראש...

הקרנת הסרטים בתפוז חייבת להיות למבוגרים בלבד

יש להגביל את הצפיה לאנשים בעלי הומור גבוה במיוחד שמסוגלים לעכל את הסרטים שמנפק לנו

טוב, במקרה הגעתי להקרנה של הסרט הזה בתפוז

אז מה אני אגיד לך?
אכן בשבחי הבורות. זוכה בכמה פרסים. אוסקר, תפוז הזהב, פרס המבקרים, קאן ועוד רבים וטובים...
עכשיו לשאלתך, אני לא חושבת שהטיית העובדות היא בורות לשמה, היא פשוט צורך עבור הכותב להיות תמיד צודק. זה מן דיסוננס שכזה.

בעוד הבורות חוגגת גם הכנסת מחוקקת

כפי שכתב לפני שעה קלה, חבר הכנסת אלעזר שטרן

"התביישתי היום בשמם של חיילי צה"ל
הממשלה הביאה היום לאישור בועדת החוץ והביטחון של הכנסת סט תקנות הדן בדחיית שירות בני ישיבות בצה"ל. כל מה שעניין את חבריי מהבית החרדל"י, והדבר היחיד שעליו הם איימו בפיצוץ הישיבה, היא איך תוגדר קריאה לסירוב שירות של ראש ישיבה. או במילים אחרות: איך לתת הגנה לקוראים לסרבנות פקודה מכל סוג שהוא. לא הפריע להם כלל ההפליה הקשה של המשרתים מול חבריהם בני הישיבות.
אבהיר זאת רק בדוגמה אחת: שני חברים מסיימים לימודים בישיבה תיכונית. אחד הולך לישיבה ציונית גבוהה והשני לגולני. עזבו רגע את ימי החופשה (בשנה: 78 ימי חופשה בישיבה, 21 בגולני): כאשר הם רוצים לנסוע לטיול משותף בחו"ל יאמר בן הישיבה ללוחם גולני: אתה לא יכול. לך מותר להיות רק 15 ימים בשנה בחו"ל ולי 60 יום. זה מה שאושר היום בכנסת ישראל. סיעות הקואליציה כולם תמכו בזה ובכלל לא הפכו את זה לנושא השווה מחשבה.
בכאב גדול: שלא נתפלא אחר כך אם צה"ל יודיע על ירידה במוטיבציה לשירות ולשירות קרבי ועל הקושי בלמלא את השורות. זה מה שעושה הקואליציה הרעה הזאת.
חברי הקואליציה הביסו היום את משרתי צה"ל ואת המוטיבציה לגיוס."

למעלה