ליאור שליין עבד אצל לפיד אתמול לפיד עבד אצלו

פופאפ

New member
ליאור שליין עבד אצל לפיד אתמול לפיד עבד אצלו

http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1001197302

poseidon111

Active member
הקישור טוב אבל לא הייתי ממליץ לך לראות את הסרטון. הוא

עלול לעשות לך המרה.

ראיתי את כל הסרטונים עליו

אף אחד לא יעשה לי המרה אלא אם כן יגלו שהוא גנב כספים, לקח שוחד או נתן שוחד או עסק בכל סוג של שחיתות שהיא.

poseidon111

Active member
" תגידו מה שתגידו, תביאו הוכחות שהוא שיקר, שהוא הבטיח ולא

קיים, שהוא לא מי שחשבנו שהוא, עד שאין פסיקה לא תצליחו להמיר אותי, אני אבחר בביבי".
אם את רוצה להחליף את ביבי יש מועמד ריאלי יותר ואולי טוב יותר (אפשר להתעלם מהאולי).
אבי גבאי יקרא שמו.

אז אני מבינה שהבחור החדש הוא אבי גבאי

עזוב. אני לא מחליפה את הפוליטיקאים שלי כמו שמחליפים גרביים. מצטערת.

poseidon111

Active member
כן, ללכת עם הראש בקיר גם כשהראיות מצטברות כנגד המועמד

שאתה אוהד, לא היה מאפיין שלי לא בפוליטיקה ולא בתחומים אחרים...
אני לא זוכר מי אמרה לי שמה שחשוב באמת היא הנבחרת.
מה עוד שפרץ ירד, האופציה של לפיד היא פלוס מינוס מתן פרס על אופורטוניזם
אז אני הולך על החדש עד שיוכיח לי אחרת.
אם יוכיח לי אחרת אני מבטיח לא להיצמד אליו וגם לא לשלוח אסמסאסים
ביום הבחירות.

זכותך לתמוך במי שנראה לך ואם זה גבאי עכשיו, אז שיהיה במזל

אני לא משנה את דעתי חליפות לבקרים.
תאמין לי, כשארגיש צורך לשנות את דעתי ואת בחירתי, הפורום יהיה המקום הראשון שיידע על כך.
אני אוהבת את הנבחרת של לפיד. לא מתחברת לנבחרת של המחנה הציוני. מה לעשות?

dory141

New member
די ברור מה

תצביעי לו ותתמכי בו, אלא אם תשני את דעתך. זה גם מותר. עובדה שתמכתי בו פעם אחת, הצבעתי לבוז'י ונפלתי איתו (משנאת נתניהו) ולקראת הבחירות הבאות, אחשוב ואחליט.

trilliane

Well-known member
מנהל
את מחליפה גרביים כל שנתיים-שלוש?

אני מכירה אנשים שהצביעו ללפיד כשהוא היה "תקווה חדשה" ומאז הבינו במי מדובר ושינו. זו לא בושה לשנות כשמגלים בעיה. בעיניי יותר מביך להמשיך עם הראש בקיר, לעצום עיניים ולסתום אוזניים ולהגיד "ככה בחרתי וזהו".

אין לי בעיה עם אנשים שהצביעו ללפיד ועכשיו הם לא

זה בסדר. שכל אחד יעשה מה שטוב לו.
אני נשארת בתמיכתי בו. בין אם זה הרע במיעוטו ובין אם זה מתוך בחירה מושכלת.
אני חושבת שמגיע לי את הקרדיט מבלי להעליב ולטעון שהבחירה שלי מביכה.

trilliane

Well-known member
מנהל
התמיכה שלך מביכה כי את חוזרת כמו תוכי על ססמאות התעמולה שלו

גם אחרי שמראים לך שהן לא אמינות, שהוא סותר את עצמו, שהוא אומר א' לקהל א' ו-ב' לקהל ב'. לו היית אומרת שאת מודעת לבעיותיו ולמגרעותיו אבל אין לך למי להצביע, זה היה משהו אחר. אבל שוב ושוב הראיתי לך עובדות ופשוט התעלמת מהן, רק חזרת על "אני לא רוצה להתווכח" או "אני נשארת בתמיכתי בו". האופן שבו את כותבת עליו בפורום נראה כמו עצימת עיניים וסתימת אוזניים, "לה לה לה, לא רוצה לשמוע, אל תבלבלו אותי עם עובדות" וזו גישה שקשה לי לכבד, צר לי.

תראי, את פעם ראשונה נמצאת בפורום הזה בוויכוח כזה

אני בעוונותיי, כבר כמה שנים, מאז שלפיד נכנס לפוליטיקה שמנהלת וויכוחים אין סופיים עם החברים כאן על יאיר לפיד ועל מפלגתו. אני עייפה מזה. מי שמכיר אותי יודע היטב מה דעתי ולא פעם כתבתי כאן (כשאת לא היית כאן) עד כמה אין דעתי נוחה מהתנהלותו. הפניתי לא פעם שאילתות גם בין חברי מפלגתו וחברי הכנסת מטעם יש עתיד. בכל זאת, למרות שלא הכל מצא חן בעיניי, כתבתי לא פעם באופן רהוט למדיי (יעיד על כך פוסידון) למה בכל זאת אני תומכת ביאיר לפיד ובחבריו.
לצערי, את הגעת לפורום רק לאחרונה. לא קראת את כל מה שהיה לי להגיד אי פעם על לפיד. אני לא מתכוונת להצטדק ולא מתכוונת לחזור שוב ושוב על דבריי.
אם דבריי מביכים בעינייך, אז שיהיה. זכותך לחשוב מה שאת רוצה. לי אין מה להגיד יותר בנושא הזה.

trilliane

Well-known member
מנהל
אה, הבנתי; גם את מגיבה לפאנל הקודם?

תשמעי, באמת לא אכפת לי מוויכוחים פוליטיים, וגם לא הצטרפתי לפורום (הסירי דאגה מליבך). אבל יש לי איזשהו כבוד בסיסי לאמת, ובוז למי שדורס אותה. אם יאיר לפיד אומר ש"אין הדתה" זה לא משנה אם היה פאנל קודם או לא; משנה הדעה שלו (שמשתנה, מתברר, בהתאם לקהל).

כשאת כותבת שלדעתך לפיד עשה הרבה טוב והוא יהיה ראש ממשלה טוב, זה לא כמו לומר "אני לא מרוצה מהתנהלותו, אבל הוא עדיף מראש הממשלה הנוכחי". כשאת חוזרת על ססמאות תעמולה שלו בלי לבדוק אותן או פוטרת את השקרים שלו כ"שטויות" ותו לא, או מזלזלת בביקורת (המוצדקת) של ליאור שליין, את באופן אקטיבי ממעיטה בבעיה ומטאטאת אותה מתחת לשטיח. זה לא משנה אם בעבר גם ביקרת אותו, כי פורומים אינם סדרה בהמשכים, ומי שמגיב לך מגיב למה שכתבת עכשיו, ולא אי-אז בעבר.

וכפי שכתבתי לך היום בשרשור אחר, את אחראית על הניסוחים שלך. לא צריך להגיע למצב שבו לוחצים אותך לקיר כדי להבין למה באמת התכוונת.

טרילי אני באמת לא דואגת ואני יותר מאשר אשמח אם תישארי

לגבי שאר דברייך, אני מכבדת את דעתך ואשמח אם תכבדי את דעתי.
לא חשבתי שאצטרך לעבור כאן סדרת חינוך מצידך של איך להתבטא ואיך להגיב בפורום, כנראה שבאמת התעייפתי. לא קל להילחם בכמה חזיתות.
אני מבחינתי מיציתי את הדיון על לפיד. מרשה לעצמי להתאוורר בנושאים אחרים

trilliane

Well-known member
מנהל
כלומר הסטנדרט שלך לפוליטיקאי הוא רק שלא יהיה פושע?

כל השאר לא חשוב? אין ספק, למרבה הצער זה קריטריון שפוסל כבר לא מעט אישי ציבור בישראל
ואני ודאי שלא בעד להמשיך לתמוך במושחתים, קל וחומר כאלה שכבר הורשעו (ועדיין יש להם תומכים
). עדיין, נראה לי שאפשר, מותר ואף רצוי להציב סטנדרטים מעט יותר גבוהים.

ואגב, כבר קרה בחיי שלא היה לי למי להצביע, או שלא רציתי אף מועמד ובחרתי "ברע במיעוטו" או במי שאני שונאת טיפה פחות. אבל לא הייתי מרוצה או שמחה, לא הבעתי תמיכה במועמד (שהצבעתי לו בלית בררה) וודאי שלא הגנתי עליו. לפעמים יש בחירות מבאסות בין אפשרויות גרועות, ללא ספק. אבל זה לא האופן שבו אני מתרשמת שאת מציגה את הבחירה שלך. את נשמעת מאוד מרוצה, ואני מתקשה להבין ממה.

מסתמן שמיקי גנור עומד להיות עד מדינה בפרשת הצוללות

יו"ר הקואליציה מר דוד ביטן:
"אני לא מודאג.למשטרה יש שיטה כשאין להם כלום הם מחפשים עד מדינה-אם היה להם משהו לא היו מחפשים עד מדינה"

לבכות או לצחוק? זאת השאלה...

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4990486,00.html

למעלה