מתארגנים לחג:)

מתארגנים לחג:)

חג שבועות הוא תמיד מיוחד :)הזמנתי לי ספא וחמאם טורקי כ3 שעות להתחדש:)
פלוס מינוס כל חודש אני עושה ,רומניה ומזרח אירופה מאוד קורצות מבחינת השירות טיפולים מחירים ואירוח לעומת כאן!
לילה לבן ליל שבועות לומדים ומעמיקים בלימוד תורה אמונה ומסורת ,נזכר בימים שהיו מכינים 6 עוגות גבינה כיום רק 3 פרוסות וגלידת בן אנד גירס איכותית וכמובן על האש:)

שיהיה חג שמח לכולם חברים:)

קשה להבין את כל הסלב ואייל גולן

מה ציפיתם שלא ינברו לכם בחיים?בינינו אם זה לא היה יחצנות והזנה לתקשורת ,אז בכנות החיים שלכם לא מעניינים לי את הביצה השמאלית , ולא רוסלנה ולא אשתו של פוליקוב מהגשש או האקסית של דודו אהרון!
תלמדו משלמה ארצי אך שומרים על צניעות בפרט כאן במדינה שלנו!
ואני בדיעה שיהיה כמו בשנות ה50 וה60 שלא ידעו כל דבר וכל פיפס בעולם,וגם אז היה הכול מהכול ובשושו ...

אני בהחלט מבינה אותך אבל אי אפשר להחזיר את הזמן אחורנית

זאת הדינימיקה של שנות האלפיים. התקשורת והקידמה מכניסים אותנו לסלון של כל אחד ואחד ולפעמים גם לחדר המיטות שלו. לאהבות שלו ולשנאות שלו ולבגידות שלו
ולכל החיים שלו, דבר שאחר כך הוא יצטרך לשלם כסף רב לפסיכולוגים כדי להתמודד עם החשיפה העצומה הזאת.
כאמור, אני לא מרחמת על אף אחד. מי שלא סובל חום, שלא ייכנס למטבח.
אני אישית לא מתעניינת בשום סלב שהוא, גם אם הוא אהוב עליי במיוחד. לא קוראת כתבות ולא ידיעות, ככה שאין לי מושג על 90 אחוז מהסלבריטאים. אני תמיד אחרונה לדעת וטוב שכך.
וכן, אני מעריכה סלבריטאים שיודעים לשמור על חייהם הפרטיים בקנאות ולא נותנים לאף אחד להיכנס לחדר המיטות שלהם.

חולק נמרצות

לא על המסקנה ההיסטורית-סוציולוגית, אלא על טענת "מכניסים אותנו.." אותי לא מכניסים לשום מקום. אבחר אכנס, לא אבחר לא אכנס. ר"ל, כשרק התחילה הטלוויזיה להפוך למעצמה רצינית בארץ, אמר לי חבר טוב - אתה יודע?! יש כפתור שמכבה את הטלוויזיה. צודק. כל דבריי בהסתייגות. כי כשאני נכנס לאתר X והתחת של ההיא הוא שער הכניסה, קצת קשה, אבל אפשר בשניה להעלים, וכן להפוך את האתר ל-חסום.
הכל החלטה מודעת שלנו, בלבד.

זה בעיה בימינו

כי יצר הקינאה גובר וכנל הטבע האנושי החוצה,בין אם זה מכוון או לא זה כבר גולש ונמאס כבר לדעת על חיים של אחרים,וכן מציפים אותנו כל הזמן גם ברשת וזה משפיע, מה אגיד אולי צריך לרסן את התקשורת והמדיה ...

Ron W

New member
מאיפה לך שפעם היה הכל מהכל ?

כל החריגויות קיבלו לגיטימציה לחקוי לקראת סוף המאה שעברה
פשוט לא היו על פני השטח להוציא אחד למאה בהגזמה..
מהפרעות קשב, אנורקסיה, חד מיניות עד יחסים עם קטינות
שלמה ארצי אאל"ט בן 67 מה ציפית ממנו ?

אתה צודק, ואתה גם צודק שזה בשליטה

.יש לי חבר, שפרסם ספר סיפורים קצרים. לצורך השיווק הוא ממש נדרש להתראיין ולשפוך כמה שיותר צהוב, כדי לקדם מכירות.
מה אני יגיד לך - אין לי מושג על הצהוב של א"ב, או של ע"ע או של ד"ג ובוודאי לא של רבים אחרים, סופרי מופת.
אלה שקיימים בחסדי ההמון המציצני, אלה שבשורתם התחילה להפציע לפני 20 שנים אולי קצת יותר, הם אלה שמפרנסים בלי הכרה את הרשתות החברתיות, עיתונאות הבידור והמציצנות הדוחה.
מעניין לי ת'תXת אייל גולן וחייו האישיים [ אם היו אומרים לי, צ'מע הוא גם בענין הצד ההוא, אולי..], מה 'כפת לי מהאנשים האלה: כל מיני שדרים/שדרנים/זמרים/שחקניות של טלה נובלות חסרות ממשות, מזותי שמראה ת'תחת הדוחה והענק שלה לכל העולם [ איכס, תמונה אחרונה שנדחפה מול עיניי, הוא גם היה מרוח באיזה שמן, כמעט הקאתי את נשמתי].
גם כאיש מקצוע, מולם לא טרחתי לקרוא ביוגרפיות/אוטוביוגרפיות משעממות של כל מיני סופרים/משוררים. מה זה לא מעניין, פחד. תאריך לידה, תאריך מוות, היכן למד, הפרסים שקיבל. זהו. מה 'כפת לי כל השאר?

לא הבנתי

אתה כל חודש ברומניה?
או כל חודש עושה ספא וחמאם טורקי?
כך או כך נראה שאתה ממש אוהב להתפנק וזה מעולה.
גם אני מתכננת ביקור במזרח אירופה, עוד לא החלטתי לאן, לקבלת פינוק של פיזיוטרפיסטיות מומחיות שיסדרו לי את העצמות

המלצות תתקבלה בברכה

אני כל יום על הקו של ת"א חו"ל(ון)

את האמת שגם אני קצת מקנא בו .. הלוואי עלי כל חודש להתפנק על מסג' או חמאם

בחיים שלך אל תקרא לי נה\ג מונית (זה מעליב) אם אתה רוצה לחיות
סתאאם בצחוק (למרות שבשבילי שליחים על טוסטוס ונהגי מוניות ברובם זה המיץ של הזבל)
&nbsp
אני בסה"כ משתמש (זה נשמע כאילו אני ג'אנקי שמכור לסמים
) בקו 126\171
בשביל להגיע\לחזור מהעבודה

בכיף אשלח לך המלצות

כתבי לי לפרטי אל תזמיני אפנה אותך למטפלים הטובים וזה הכי חשוב..
הלוואי וכל חודש אהיה ברומניה ליגה חלומית שם בעולם הספא,בגלל יוקר המחייה אני הולך או עם ידידה או לבד ,המחירים כאן בטירוף שתביני 350 שח לטיפול של שעה ואפילו לימון נענע טבעי לא מסוןגלים לתת לך ,מביאים מים עם פרוסת תפוז או גבעול של נענע,אני בעיקר עושה טיפולי חמאם עיסויים זה פאן יותר,אוהב את הצלפות והמתיחות..:)
14 שנה אני כבר בתחום :)
רומניה בולגריה צכיה זול וטוב ואיכותי צריך ליפול על המטפלים הטובים,תוכלי למצוא חבילות עם טיסה ואירוח ב2000 שח ל4 לילות בארץ זוגי יעלה לך כאן במקרה הטוב 700 עם ארוחת בוקר לא במלונות יוקרה לזוג..
בדרך כלל עדיף לבוא לבית המטפל ולא לספא במלון שמה יתנו לך טיפול בהרבה יותר טוב ,בספא אקאשה ממילא יש את דניס אחד התותחים הגדולים בארץ בטיפולי חמאם 350 שח לשעה :)

תהייני חג שמח:)

חמאם תורכי? איפה?

בירושלים בשנות השבעים וקודם לכן היה חמאם תורכי בואך מאה שורים ושכונת שמואל הנביא.
החמאם היה פתוח שלושה ימים בשבוע לגברים בלבד, ואכן חגגנו שם חגיגות ענק, עם צעירי העדה, עם ערביים חרמנים, תיירים מכל העולם. לא היה חדר חושך, כך שהכל נעשה מול עיני הקב"ה, אללה ירחמהו, שבסוף כנראה הזדקן, הפסיק להתחרמן וסגר את החמאם.

poseidon111

Active member
בעכו העתיקה בשוק. מומלץ לאחר חומוס באותו שוק ממש, אחד

הטובים בארץ.
זה מזכיר לי משהו.
לפני שנים הוזמנתי לתורכיה בענייני עבודה. אמרתי שאני רוצה לקחת את אשתי
איתי והם הסכימו.
העבודה היתה אמורה להיות כשעתיים בבית מלון מפואר באנטליה.
במלון היה חמאם טוב אבל מארחי אמרו לי שאם אני רוצה לחוות חמאם תורכי
כהלכתו, חמאם מסורתי שלא שינה את אופיו מעל מאה שנה, הם יקחו אותנו
(אותי ועוד שלושה גברים ישראלים) למקום שכזה, בערך עשרים ק'מ מהמלון.
אז נסענו בשני רכבים. אני ומזמיני העבודה בראש וברכב השני השלושה עם נהג
של המלון.
בשלב כלשהו, הרחק בתוך האיזור הכפרי שמתי לב שאנו לבד, הרכב השני נעלם.
שאלתי למה זה כך ונאמר לי שהם הולכים לחמאם מסויים אך הם לוקחים אותי לחמאם שהם נוהגים לבקר בו.
להגיד לך שלא נלחצתי? נדמה לי שזה היה בזמן האינתיפדה או מתיחות אחרת באיזור. אני ברכב בודד במקום שאני לא מכיר עם תורכים שאני מכיר יום וחצי.
בקיצור, החמאם היה בסגנון של הסרטים מהוליווד, הייתי אמור להרגיש כמו החליף
טיזי אבל אעפס, התחושה של יאללה בואו נגמור עם זה ונחזור למלון השתלטה
עלי.
היה כיף וטוב שהיה.

למעלה