בוקר טוב ושבוע טוב עם כמה מילים על שרון גל והאח הגדול

בוקר טוב ושבוע טוב עם כמה מילים על שרון גל והאח הגדול

שרון גל מת מת מת לדבר עם שני גולדשטיין.

אבל הוא מוצא את עצמו עם מעיין והיא משעממת אותו עד מוות.
שם הודח וצינור האינפוזיה של שרון נותק.
שם נעלם והאדרנלין של שרון התפוגג.
ביומיים הרשונים של ההתעלמות הוא הספיק לשמוע את כולם ולהבין עם מי יש לו עסק. עניינו אותו בעיקר שם ושני. לעדן הוא לא התייחס. את אינדל הוא לא צפה, אבל אחרי התאקל האגרסיבי איתו פעם אחת, זה הספיק לו.
ואז יום אחרי ששם עלה במדרגות, שרון מצא את עצמו לבד. את החדשות הספיק להכיר והן לא מעניינות אותו. מעיין ואורנה מאגפות אותו, אחת מימין ואחת משמאל.
אביחי נראה לו כמו אחד שהמוח שלו הוא בית חרושת למזימות.
דן הוא נאד נפוח מלא בעצמו ובשיריו. מדמה את עצמו לוולנטינו שלא בוחל בשום אישה בשום גיל ובשום מצב.
חימימו מצחיק אותו אבל בשלב מסויים גם זה נמאס עליו. לא ממש אתגר אינטלקטואלי בשבילו.
אז הוא מחפש את שני. בכלא היו לו בדיוק שתי דקות לפתח איתה שיחה עד שדן נכנס.
בינתיים שני ועומר מצאו זה את זה ועומר מכיל אותה כמו גדול. בוגר ומנוסה שיש
לו מספיק מקום בשבילה ובשביל השגעונות שלה. ממילא אף אחד חוץ ממנה לא מעניין אותו במיוחד.
אז מה נשאר לשרון? לא פלא שהוא מתהלך בדיכאון. מלבד השיעמום הוא מרגיש
שהוא לא מיצה את הנושאים עליהם הוא בא לדבר באח הגדול. אז עם מי הוא יכול לדבר עליהם מלבד עם שני?
אז לדעתי הוא עושה טעות שהוא לא יוזם שיחה איתה. השיחה איתה יכולה לעזור
לו המון. הוא יכול באמת לפרוש בפניה את כל משנתו והיא תקשיב והיא תענה לו כמו שהיא יודעת. לפחות היא לא תשיר לו באוזן כמו דן ולא תגעגע לו כמו מעיין.
היא תקשיב ותענה לו כפי שהיא יודעת לענות. הוא היה פרלמנטר, הוא חייב וויכוחים ודיונים. הוא לא יכול עם הלאבי דאבי הזה. זה מטריף אותו. אני אשכרה מרחמת עליו ולא חשבתי בחיים שאני אי פעם ארחם על שרון גל.

שבוע טוב עולם

sashalola

Well-known member
בתוך עמו לבטח יושב. זרק כמה ססמאות ודי בכך, פוליטיקאי,

שוב אני חוזרת לסבטקסט

כן, תמיד מחפשת את זה... ויש, בכל עונה.
היה פרידמנים מתים מול מזרחיים חמים,
היה העממי,
היה גזענות,
היה טבעונות,
היה המוקצה לעומת המקובל,
ועכשיו אנחנו פוגשים את הדמות הישראלית החדשה:
מסורתי עד דתי לייט באוריאנטציה לאומנית,
החזרה לאמות המוסר המקובלות בעולמות הנ"ל בשיפצור והתאמה לנוחות המשתמשים.
אורנה מבקרת במועדים, מתלבשת בהתאם, שומרת נגיעה עד שבא לה משהו אחר ועל הדרך היא משדלת את בנות הבית להיות כשרות וחסודות כמוה...
מעיין חולמת להתחתן עם רב, יש לה זכרונות מתוקים מאומן (אמרה לאביחי שהלוואי ויהיה רב)
חמימו בא מסורתי מהבית.. מניח תפילין, שומר כשרות ושבת, ושמח בדג ךארוחת שבת.
אביחי מתעמק בכתובים, עטוף בטלית המנחמת, כיפה שחורה גדולה על ראשו, כמו כל עצור שנאחז באלוהים...
גם דן האתאיסט מנשנש באזור... אולי כי זה מצטלם יפה... וחמימו שמח שעוד בחור חזר למקורות..
עדן ואינדל גם בזיקה לפולחנים הבסיסיים.
זה הסיפור.
חזרה לדת.
שרון גל לא צריך לזוז יותר ולא להוסיף מילה. הוא את שלו עשה בחוץ, יש לו מעריצים עברים שלא איכפת להם מה יעשה או לא יעשה בבית.
דעתו ידועה, מפעלו נעשה למרות שברח באמצע הדרך מכל מה שהתחיל...
והתומכים בו לרגע לא חושבים... מה? מה אדם כמוהו, רציני כביכול, שהשמיע כמה דיעות מאוד נוקבות ובעלות השפעה על דעת ה"עם", מה הוא עושה בשיכשוכית של האח הגדול?
עכשיו רק נותר לנו לחכות לעונת הפוליטיקאים...
והקצפת על הדובדבן תהיה שרה שוודאי תיקח את כולם בהליכה, בנעימים שתעשה לכולם ... היא בטח מעריצה את מעיין.

וואלה! הולכת ומסתמנת עונת הדוסים לייט ושומרי המסורת והמוסר

אכן אני באמת לא מוצאת שום סבטקסט אחר לעונה המחורבנת הזאת
ותסלחו לי על המילה אבל היא פשוט מעוררת בי בחילה. אני מסתכלת על הדמויות ולא מוצאת שום דמות שתסחוף אותי אחריה במשהו אחר, מקורי או מעניין...
לעומת חימימו אפילו ג'קי היה בעל חן. היה מחזר אובססיבי ומצחיק. היה משהו שלא ראינו קודם. לטוב ולרע. ויחד עם זאת, עם הברירה היא לתת את הנצחון לאביחי או מעיין, אז בהחלט אני מעדיפה שחימימו יקח. הוא לפחות אמיתי, נקי מהבית לעומת אביחי ומעיין שעשו היטב שיעורי בית.

סיכוי סביר ואת זה מרבית הצופים יודעים כבר על הפרק הראשון

כי מהפרק הראשון האח הגדול נותן לו במה מרכזית גם כשהוא בעצם לא עושה שום דבר בבית ולא מזיז שום דבר בבית ולמעשה אין לו שום תפקיד בעלילה. האח אוהב אותו כי הוא מצחיק אותו והצופים אוהבים אותו כי הוא לא רב עם אף אחד ורק מצחיק את כולם ובכלל הוא כאילו זה שהכי מגיע לו לקבל בית. בקיצור, זאת התכנית פחות או יותר...

כי הצופים אוהבים את שוטה הכפר

כמו שהיה עם ג'קי בעונה השלישית.
שניים רבים והשלישי לוקח...
ככה האח הגדול בונה את המשחק שלו.
קבוצה אחת של הטובים. קבוצה שניה של הרעים
ועוד אחד או שניים בלתי תלויים.

מדוייק ביותר

אגב, לדעתי, יותר מאשר עבור האג'נדה שלו שרון בא בשביל הכסף

האמת היא שאני לא בקיאה בפרטים

כי לא קראתי כלום בקשר אליו מלבד מה שאני יודעת עליו בהיותו איש תקשורת
ופוליטיקאי קטן. רק בפורום שמעתי כל מיני דיבורים על כסף. אם זה נכון, זה מאוד עצוב. אם ככה אני מרחמת עליו עוד יותר. לא מאחלת לאף אחד להסתבך עם העולם האפור

למעלה