...אין פה רגע דל, או סקנדל או פסטיבל..." - עוד שחיתות

...אין פה רגע דל, או סקנדל או פסטיבל..." - עוד שחיתות

הוגשה תלונה לעיריית ירושלים בדרישה לדעת היכן עובדת שרה נתניהו ומתי היא עובדת. (לא שאלו: כמה היא מקבלת שכר, מי זה בעיריה שדואג להונאה הזו...)
פתאום מסתבר שהיא רשומה כעובדת בעיריית ירושלים.....

זאת, שכל הזמן עסוקה בשערוריות ובטיולים לכל קצווי תבל.
היא עובדת על כולם, ומסתבר שיש לה שותפים להונאה.
אין גבול לשחיתות...

על זה סבתא שלי אמרה:"עם האוכל, בא התיאבון".....

זה מזכיר לי את מנהלי החברות שרושמים את האישה כעובדת בחברה

כשהאישה בעצם מבלה בבית ומבשלת לבעלה ארוחת צהריים.
בעבודתי בחברה של ניהול חשבונות, נתקלתי בתופעה הזאת פעמים רבות.
רושמים את האישה ואת הילדים כעובדים בחברה בתפקידים שונים.
משלמים להם משכורת שמנה ומכובדת, משלמים עבורם את כל המיסים
כשהם בעצם לא נמצאים שם אפילו לא דקה מזמנם החופשי.
ככה הרווח הנקי של בעל החברה גדול יותר והוא משלם מס הכנסה פחות.
אז מסתבר שגם אצל אשת ראש הממשלה מותר שתהיה רשומה כעובדת
עיריית ירושלים. אפשר לרשום אותה כפסיכולוגית לעת מצוא, או יועצת לענייני
בגידות, או אפילו בתור קופאית במזנון... הרי ממילא אף אחד לא בודק מי באמת
עובד וכמה. מה חדש?

מושחתים לא יהפכו לאנשים ישרים אף פעם

אבל המשפחה העליזה טוענת שכל הזמן מתנכלים להם ש-"לא היה כלום כי אין כלום" שגם זה אחד מיני שקרים רבים מאוד.
כל הזמן נתניהו מבקש לעזוב את משפחתו לנפשה, שיילחמו בו, והנה כאשר יש פרשה מורכבת, הוא ממהר להטיל חלק מהאשמה על אשתו.

יש אירועים שליליים רבים מספור למשפחה הזו, ורק לוליין נוכלויות מושחת מאוד מצליח לחמוק מהכל (עד שיגיע היום בו כבר לא יהיה ראש ממשלה, והמחסן יפתח לרווחה...) , או כמו שנתניהו שטוען שמתנכלים למשפחתו, נזכיר לו את האימרה שלו עצמו:
"מה שהולך כמו ברווז, נראה כמו ברווז,מגעגע כמו ברווז - זה ברווז".

אני לא חושב שיש במשטרים דמוקרטיים תופעה כמוהו, רק אצלנו כאשר ראש הממשלה מנסה בכל כוחו להפוך את הדמוקרטיה לדיקטטורה, וכאשר הוא לועג לערבים אבל הוא וחבריו מתנהגים כמו מנהיגים ערבים ומשתלבים מצויין במזרח התיכון המושחת מהיסוד ועד הצמרת.

לא פלא שאנשים רבים מתייאשים מהארץ.
הבעיה שלי - שזו המולדת שלי שאנשים מושחתים השתלטו עליה והופכים אותה למקום שאי אפשר לסבול לחיות בו, יום יום יותר ויותר.....

dory141

New member
הבעיה היא לא רק שרה נתניהו

הבעיה היא שהשתרשו כאן במהלך השנים נורמות של שחיתות, שוחד ומרמה. אנשים מגיבים לרוב בצורות הבאות לכך:
א. כולם מושחתים, אין למי להצביע.
ב. כולם מושחתים, בואו נצטרף לחגיגה ונהיה כמותם. מה, לי לא מגיע?
מעטים מבינים, שעקירת נורמות אלה מן השורש הן הפיתרון. סוג של עמותת חופשי שחיתות מגובה בעו"ד, שתשב בכל משרד ממשלתי כגוף ביקורת.

הבעיה שמי שמנסה להתריע, מעיפים אותו לכל הרוחות...

לדוגמא, היה פעם קצין בכיר שהיה בעלים של בית זונות (בנין שהיה שייך לפני קום המדינה, אירונית, בעבר לראש ארגון מחבלים) , יחד עם זאת הוא היה שותף לסחר בכלי רכב עם עבריין שרצה להשתלט על מגרש שבו היה בית של אשה זקנה, הם ניצלו את העדרה לביקור משפחתי, והרסו את הבית עם שופל. כשחזרה, נתנו לה פיצוי כל שהוא שלא היה לה ברירה אלא לקבל כי נשארה בחוסר כל.

ההתאחשות הזו נכתבה בירחון פרטי שנקרא אז "חדשות המשטרה", וכאשר העורך ביקש את תגובת המשטרה, נענה:"אנחנו נעשה מאמץ למצוא את המלשין".
הבנת?
לא יעשו מאמץ לחקור את הנושא ולמצות את הדין, אלא יחפשו את "המלשין" כדי לבוא איתו בחשבון.....
למזלו של מי שסיפר שלא הצליחו לאתר אותו, חשדו במישהו אבל לא היו ראיות, והוא הכחיש בתוקף .....

חחחחחחח

בטח היא עובדת הנשמה. כל הזמן אומרים שהיא מקדישה את לילותיה כימיה למען ילדי ירושלים, מוכרת ומכובדת מאוד בקהילה.
חח

למעלה