לאט לאט אבל די בטוח ועם קצת עזרה מידידיי יהיה לנו ראש ממשלה

לאט לאט אבל די בטוח ועם קצת עזרה מידידיי יהיה לנו ראש ממשלה

חדש
http://www.maariv.co.il/news/politics/Article-570155

אין כבר דרך חזרה
הרכבת יצאה מהתחנה

שבוע טוב לכולם

לא נראה לי

וזאת מהסיבה שחייבים כאן שועל קרבות מה שנקרא!מסתבר שיש לנו רשות מקבילה ממזרתה לא פחות מהרשות הפוליטית ששמה תקשורת!רק מלחשוב כמה התקשורת מחזיקה את כולם בביצים,ולדעת שמי שלא מציקים לו הוא יס מן קנוי כזה שלהם..
אנחנו נמצאים במדינת הקומבינה נוחי עשה דבר שנקרא סחיטה באיומים,ולחשוב שאזרח רגיל היה עושה את זה ישר נעצר,ועוד לא מעט מיקרים שהתקשורת עושה שטויות ומעורבת בפלילים ויוצאת חלק מאשר אזרח רגיל שתורם למדינה!
שמח שיש את ישראל היום ושמח עוד יותר לא לקרוא לשון הרע בעיתון!

dory141

New member
מזל טוב, תיהנה מהפרבדה שלך!

תרופות אתה לוקח, או קנביס? רק לדעת.

RossieL

Active member
הפהפהפהפ לא כל כך מהר

בואי לא נרתום את הקרון לפני הקטר.
1. נתניהו, כמו חתול, יש לו 7 נשמות, ולא בטוח שהוא כבר מיצה את כולן.
2. ניסיון העבר מלמד אותנו דבר אחד או שניים על "שווי" הסקרים.
3. איפה מידת ההגינות ולהמתין, כמאמר האימרה הידועה
"אדם חף מפשע עד אשר הוכחה אשמתו"?

אני מאד רוצה שנתניהו יוחלף,
מאד רוצה לראות הנהגה צעירה ורעננה שתוביל את המדינה קדימה,
מאד רוצה הנהגה שתאחה את הקרעים שיש היום במדינה,
שתרפא את השינאה הנוראית,
ובעיקר, מאד מאד מאד הייתי רוצה שכל זה יקרה בקלפי, בבחירות דמוקרטיות ולא כתוצאה מגילויים ש עד היום ניהל את המדינה עברין.

אז, בואו נחכה,
ונקווה,
לטוב

Ron W

New member
האדם לא מונחה בעקרונות ההגינות כשמגדישים את הסאה

הפרשיות כ"כ חמורות שאחת משכיחה את רעותה מרוב ההלם והחוצפה
בעיני החמורה מכל היא רכש הצוללות עבירה משולשת
1. נגד המלצת כל גורמי הבטחון
2. בטובת הנאה של מקורבו העו"ד שגזר קופוון מהעסקה
3. מתעשיה גרמנית שביסודה גלגלה את מכונת ההשמדה הנאצית
בלי לבחון אלטרנטיבות בעולם כמו ארה"ב או במזרח
על הסיגרים המסריחים אני דוקא סולח - בריאות הם לא יוסיפו לו
אבל גרמו לחספוס מנהיגותי בדיבור שמגן עליו ועלינו טיפה מהחרפה.

הדחת ראש ממשלה כמו נשיא היא כשלון דמוקרטי למדינה ליצוגיות ולכבוד
גם לאזרחים שלא בחרו בו..אבל
אין יותר שיקול דעת זהו רפלקס של הקאה

dory141

New member
רק להזכיר, לשם ההגינות

גם ברק ואולמרט היו מושחתים. אולי במידה פחותה מנתניהו. אבל, הם פינו את הזירה כשהבינו שלא רוצים אותם- והחולירע הזה ממשיך לכפות את עצמו עלינו. במדינה אחרת היו כבר "מטפלים בו", חבל שפה המחאות צמחוניות.

קבלי לינק מעניין מאתר דבקה

השחיתות בתקשורת הישראלית הרבה יותר עמוקה מעשן ואפר הסיגרים של נתניהו
ינו 14, 2017 @ 17:05 177 Views 8 Comments בנימין נתניהו, משטרת ישראל, שלדון אדלסון, תקשורת ישראלית
רק אם משטרת ישראל שומרת באמתחתה האשמת מחץ פלילית נגד ראש הממשלה, בנימין נתניהו, הוא יופל מהשלטון ובקיץ 2017 תערכנה בחירות כלליות חדשות בישראל.
בינתיים אין בידי המשטרה חומר או האשמות כאלה, ואפשר להבין זאת מקולם העולה לטונים גבוהים של כתבים המתעקשים לומר כי החומר שנאסף עד עתה מראה כבר עכשיו על האשמות פליליות חמורות.
אלה כמובן בינתיים דברים ריקים שאין מאחוריהם כל ממש.
בנושא הסיגרים נתניהו הלך תמיד על חבל דק, אבל עישון סיגרים יקרים, (יש סיגרים טובים ויקרים יותר מהסיגרים הקובניים), בחברת בעלי הון, ולגימת שמפניה, גם אם מדובר בכמויות גדולות, עדיין אינם עבירה פלילית.
אותם הדברים נכונים גם לגבי המו"מ המתוקשר שבין נתניהו והמו"ל והעורך האחראי של העיתון 'ידיעות אחרונות' נוני מוזס.
אין צורך בפרסום התמלילים המלאים של השיחות בין השניים, משום שגם ממה שפורסם עולה תמונה של שני אויבים פוליטיים ואישיים בנפש המנהלים מו"מ שמהתחלה לא היה לו בסיס. מוזס הבטיח לנתניהו כיסוי אוהד והפסקת ההתקפות עליו ב'ידיעות אחרונות', ואילו נתניהו הסכים לדון באפשרויות שונות לצמצום תפוצתו של העיתון המתחרה המופץ חינם 'ישראל היום'.
כאן ישנן שלוש בעיות:
1. 'ישראל היום' איננו שייך לבנימין נתניהו, גם אם העורכים שלו נצטוו על ידי בעלי העיתון המולטימיליונר האמריקני שלדון אדלסון לתמוך בו בצורה גורפת. כלומר, מכסימום אפשר להאשים את נתניהו כי הוא הציע למכירה סחורה שאיננה שלו, וגם זה נתון בספק גדול. כדי להגיע למצב כזה על שלדון אדלסון להגיש תלונה למשטרה נגד נתניהו. דבר שאין לו סיכוי שיתרחש.
2. בשיחות חזר ואמר נתניהו שצריך לדבר על הנושא (העסקה שנידונה בין השניים) 'עם הג'ינג'י', כלומר עם שלדון אדלסון.
כלומר, נתניהו הודיע למוזס שהוא מוכן לדון בהצעותיו, אולם מי שיקבל את ההחלטות הסופיות לגביהן יהיה אדלסון. נתניהו הציע כי אולי אפילו אדלסון יהיה מוכן לקנות את 'ידיעות אחרונות' ולאחד את שני העיתונים. איזה פסול יש בהצעה כזו?
3. אבל התקשורת הישראלית אשר מתעקשת להוכיח כי נתניהו עושה בתוך 'ישראל היום' בתוך שלו והוא למעשה בעל הבית האמיתי של העיתון ולא אדלסון, מתקשה להיפרד מהתמונה אותה בנתה ידיעה אחר ידיעה במשך שנים.
מה תעשה התקשורת הישראלית, אם אדלסון המתבונן במתרחש ממרומי אימפריית בתי הקזינו שלו, יחליט בעקבות המתרחש להפוך את העיתון ל'אנטי נתניהו', כדי להתנקם בו על שתקע סכין בגבו?
לכן הפרשה המתגלגלת בראש חוצות, היא לא פרשת נתניהו-מוזס-אדלסון, אלא פרשת התקשורת הישראלית המתגלה כאן בכל מערומיה. עכשיו התגלגלה לידנו ההוכחה הסופית שאין בישראל עיתונות-תקשורת בלתי תלויה, ישרה, מקצועית ועצמאית. ישנה תקשורת המכורה לבעלי אינטרסים פוליטיים וכספיים, שעושים בה כבתוך שלהם.
זה איננו גילוי חדש ומרעיש עולמות. אנשים רבים יכולים לנקוט בשמות כתבים אלה ואחרים המשמשים שופר לפוליטיקאים. האם הם עושים זאת מתוך אידיאולוגיה חינם? האם הם אינם מקבלים טובות הנאה בצורות שונות סמויות וגלויות?
זו מציאות הידועה ומוכרת לרוב תושבי מדינת ישראל, וזו היא גם הסיבה מדוע חלקים גדולים באוכלוסיה הפסיקו לקרוא עיתונים, או להסתכל בחדשות בטלוויזיה. הם פשוט לא מאמינים להם, והם אינם מקבלים יותר את העמדת הפנים, הצדקנות והטפות המוסר של מספר עיתונאים בכירים.
זו הסיבה מדוע אפשר לראות בימי חול ושישי את עותקי העיתונים מונחים כחפץ שאין בו שימוש בכניסות לבתי הקפה, המרכולים, ותחנות הדלק, כאשר רק מעטים לוקחים אותם.
קיימות עוד שלוש נקודות התורמות למצב משברי זה.
א. הפרסום הסמוי: מלבד זה שהעיתונים מדפיסים עותקים שמתגוללים בחוצות, כדי להעמיד פנים כלפי המפרסמים כאילו מספר העותקים הנמכרים הוא גבוה, בחלק גדול של הכתבות המתפרסמות יש פרסום סמוי המושתל בתוך הכתבה. חברות או כל מי שמעוניין בפרסום כזה משלם הרבה כסף עבורו. כלומר, העיתון או כלי התקשורת עשו יחד עם המפרסם להונות את הקורא, והן מגישות לו חומר פרסומי עטוף בחומר קריאה.
ב. בשבועות האחרונים מופצים אי-מיילים בין רשימות של בעלי הון ועסקים השואלים-מציעים, כמובן תמונת תשלום נכבד, להסדיר להם כתבות שער+צילומים בעיתונים ובאתרי האינטרנט השונים. איש לא יודה בכך בגלוי, אבל התופעה הזו קיימת.
ג. הפרה הקדושה של התקשורת הנקראת 'רייטינג'. זו מערכת מסובכת שאיננה חדירה של ממדים שנקבעים על ידי ראשי גופי התקשורת עם המפרסמים. מערכת זו איננה נתונה לפיקוח ציבורי. איש איננו יכול לומר בוודאות אם שיעורי הרייטינג שנקבעו נכונים או לא!
ישנם כמובן עיתונאים רבים שאינם קשורים לכל תהליכים אלה, משום שהם משתדלים לעשות עבודה ישרה. אולם רבים מתוכם שהבחינו במתרחש עזבו את כלי התקשורת בהם הם עבדו, וגם את המקצוע.
וזה הוא רק חלק מהביצה העמוקה בה שקועה התקשורת הישראלית.
וישנה עוד נקודה אחת לא פחות חשובה: בישראל ישנו גוף הנקרא מועצת העיתונות. בראשו של הגוף הזה עומדת כבר 11, מאז 2006, שופטת בית המשפט העליון בדימוס דליה דורנר.
אף פעם לא שמענו עוסקת בנושאים אלה. מדוע? האם תפקידה הוא לכסות על המתרחש, או לחשוף אותו?
לכן זו הסיבה העיקרית, כי מי שחשב במשטרה כי באמצעות התקשורת בעבר ובהווה הוא יפיל את נתניהו הוא טעה.
היקף השחיתות בתקשורת הישראלית הוא הרבה יותר עמוק מעשן ואפר הסיגרים של בנימין נתניהו.
- See more at: https://www.debka.co.il/השחיתות-בתקשורת-הישראלית-הרבה-יותר-עמ/#sthash.DP2pfKTg.dpuf

Ron W

New member
הזוי ברמות כאילו התקשורת היא גורם אוטונומי שחי וגוזר קופון

אולי אתה תוקף גם אותי כחלק מהתקשורת?
פארנויה שכל מי שלא תומך בסרחון השלטוני שייך לאותו גוף אחד ?
צריך עיתונאים כדי לראות איך דוחפים את ישראל היום?
איך אין אופוזיציה לוחמת אלא דכוי והפחדה של משטר דיקטטורי רקוב?
עצם העובדה שיש רוב דומם ולא ויכוח סוער
שהרי לכל יהודי צ"ל אחד שיטען הפוך ויחדד את הטענות -
אמורה להטריד את שלוותך בלשון המעטה.

prizman

New member
עזוב, אתר דבקה הוא סתם טינופת

שלא שווה התייחסות.

אני כבר התעייפתי מכל האתרים האלו

הספיק לי לשמוע היום בגלי צה"ל את אראל סג"ל ואת שמעון ריקלין.
לפחות הביאו את רון בן ישי ושמעון שיפר שקצת איזנו את השטויות של שניהם.
אני מודה שאני כבר לא יכולה להיות אובייקטיבית.
כשאני שומעת עיתונאי ימני אני אוטמת את עצמי. אין לי סבלנות אליהם. לא רוצה
את המהפכות שלהם על גבי. אני רוצה שקט. לא רוצה ניצחון של קבוצה אחת על קבוצה אחרת. אני רוצה רק את הנצחון של המדינה שלי ולא של איזו חבורה של
עיתונאים מהימין או נצחון של עיתונאים מהשמאל. והמדינה הזאת תנצח רק דרך
המרכז. שום דבר טוב לא יצמח כאן לא דרך הימין ולא דרך השמאל. זה נבלה וזה טרפה.

Ron W

New member
מרכז הוא טעות חוזרת

ונניח שלפיד יהיה מפלגה גדולה - מי יחבור אליו ובאלו תנאים?
חסר תוחלת חסר תכנון שהרי אפילו ללפיד עצמו אין תוכנית מסודרת
להוביל אלא לקבל תפקיד בממשלת ימין.
בניגוד לאביו שהיה לפחות אנטי דתי לפיד אין שום *אנטי* שום עקרונות
או עתיד.

החברים השמאלניים שלי הם דוגמא מצויינת למה הם לא יהיו בשלטון

לא יעזור לכם כלום. אתם לא מבינים באיזו מדינה אתם חיים.
למדינה הזאת יש רוב דומם שנמאס לו מהשמאל ומהימין. נמאס לו מהמלחמות
של אלה באלה. רוצים שקט. במקרה לפיד עכשיו הוא על הכוונת, אבל אתם עשיתם את זה לכל מפלגת מרכז. כל פעם הרסתם את המרכז והעליתם את הימין ברוב טפשותכם. עכשיו אתם עושים את זה ללפיד ומחר תעשו את זה למישהו אחר.
אתם לא מצליחים לקלוט שהעם הזה לא ייתן לשום מפלגת שמאל לעלות יותר לשלטון. אז אם אתם לא רוצים לראות שוב פעם את ביבי ראש ממשלה, אז תרדו
סוף סוף מלפיד ותנו לו לעשות את העבודה. אם הוא לא יצליח, תמיד תוכלו להוריד אותו ולהחזיר את ביבי לשלטון. מבחינתי, בקטע הזה, השמאל עוד יותר גרוע כי
בהתנהגות שלו הוא מנציח את שלטון ביביהו.
כולם נהיו לי כאן פוליטיקאים, כולם עושים לי חישובים של 'איך הוא ירכיב ממשלה' ועם מי הוא ירכיב ממשלה. אם מראש יוצאים מתוך מקום תבוסתני, אז ביביהו וחבר הדבילים שלו ישלטו כאן עד סוף הדורות. תנו למרכז לנצח ותפסיקו לשים להם מקלות בגלגלים. האידיאולוגיה שלכם טובה מאוד אבל היא לעם נורמאלי ולא לעם
מטורף ומפולג כל כך בין חילוניים לדתיים ובין אשכנזים למזרחים, בין רוסים לאתיופים ובין תל-אביב לפריפריה. אתם לא מחוברים לעם הזה. אתם באולימפוס שלכם וחושבים שאם תתקיפו את לפיד אתם תגיעו לשלטון. בחלום הלילה.

מבלי להעליב כאן אפ'חד אבל גמ'לי נמאס לקרוא כאן את כל זה ..
הפורום הנ"ל התדרדר לרמת פיפי קקה ועושק ב99.5% מהשירשורים רק בפוליטיקה ובלקלל אחד את השני

&nbsp
אם רק היו לי חיים הייתי מספיק לכתוב כאן ממזמן

אתה לא מעליב אף אחד אתה אומר את האמת

בסך הכל, אי אפשר כל היום לדבר כאן על חומוס ותבלינים
כאשר המדינה כולה רועשת וגועשת עם פרשיות והקלטות ומתנות
כאשר כל החדשות מדברות רק על הזה והעתיד של כולנו לא ברור
לפחות מבחינה פוליטית.
אז משתדלים לאזן ומדברים כאן גם על זה וגם על זה.
אני מנסה לדבר על האח הגדול ואין היענות. אני מנסה לדבר על ריאליטי מוזיקה
וגם על זה אין היענות. אני מקשקשת על אוכל ושקשוקה וזה מקלקל לכולם את
הדיאטה. אז מה שמעניין כאן את רוב האנשים הוא המצב הפוליטי והמדיני כי בסופו של דבר, כולנו מושפעים בדרך כזאת או אחרת מהמצב הפוליטי במדינה.
ואם היו לי חיים אז גם אני לא הייתי כאן ולא הייתי מתעסקת בשטויות.
אבל זהו הפרלמנט הקטן שלנו ובו אנחנו מדברים על דברים שעומדים ברומו של עולם. פעם זה אוכל, פעם זה בדיקות רפואיות, פעם זה שטויות כמו ניתוחי אופי
ופעם זה השמצות על ביבי ופמלייתו. זה הכי טבעי בעולם.

prizman

New member
זה הכי טבעי בישראל את מתכוונת.

בעולם עיסוק בריאליטי או פוליטיקה הוא לא הכי טבעי למי שעבר את גיל 20
ועיסוק באוכל דווקא כן.

נכון, ישראל היא לא בדיוק מדינה שפויה. היא אהובה ונערצת

אבל לגמרי מטורללת...
לכן העיסוק האובססיבי בפוליטיקה, ניכר לעין.
כשאתה נוסע לחו"ל אתה לא שומע אף אחד מדבר על פוליטיקה.
אנשים עסוקים בחיי היום יום שלהם.

משתפרת

New member
ועוד איך מדברים פוליטיקה

וכששומעים שאנחנו מישראל מדברים פוליטיקה של המזרח התיכון. כל זמן שזה באנגלית אין לי בעיה, אך בצרפתית ממש קשה לי, ובאיטלקית- בלתי אפשרי.

אז זהו, אם כבר מדברים על פוליטיקה זה על המזרח התיכון

כאילו רק המזרח התיכון קיים בעולם. האירופאים היו רוצים שכל המזרח התיכון
יתאדה. נמאס להם כבר מהחלק הזה של העולם. כמובן שהגמל לא רואה את הדבשת של עצמו.

dory141

New member
אמן ואמן

בואי נגיד כך, כל מי שהוא לא ביבי (ומבחינתי שיהיה ליכודניק, אבל הגיוני, לא רגב-סיבוני או חזן), מקובל עליי. לפיד בעיקר.

תעזבו אותכם מהימין והשמאל ותשמעו חלום

הלילה חלמתי חלום שהתעוררתי בו כשאני נושכת את החלק הפנימי של לחיי
כל כך חזק כמעט עד זוב דם. התעוררתי בבהלה כשאני כולי קפואה הן מקור והן מחרדה.
אני כמעט זוכרת את כל החלום לפרטי פרטיו.
ובחלומי אני נכנסת לבית האח הגדול. מגיעה על תקן המבוגר האחראי. סבתא לנכדים, דעתנית שיש לה מה להגיד על כל מה שזז מסביבי. נכנסתי ברגשות כבדים ובחששות רבים. אבל משום מה, אני נמצאת במקום שהוא לא נראה כמו בית האח הגדול שאנחנו רואים בטלויזיה, אלא מין מחסן כזה אפור וקודר. מסביבי כל מיני אנשים מתרוצצים. כל פעם מישהו שואל אותי משהו ואני עונה. מנסה להשתלב בסביבה ותוך כדי אני עושה שטויות ואני שומעת צחוקים מסביבי. בשלב מסויים אני קולטת שאני מצולמת כל הזמן, מוקלטת וכל הגה שיוצא מפי מושמע ובני משפחתי שומעים ו צופים בי.
בחלום אני עוברת שבעה מדורי גיהנום. אינני מוצאת את דרכי לבית שבו מרוכזים שאר הדיירים. אני עולה במעלית, יורדת במדרגות, מתחננת לעזרה ומבקשת שיראו לי את הדרך חזרה. כל מי שפגשתי בדרכי צחק לי בפרצוף ואמר לי משהו כמו,
"וואלה את הדבר הכי הזוי ומצחיק שהגיע לאח הגדול איזה בושות את עושה". איכשהו האיש שלי הגיע והתחננתי שיוציא אותי משם. הרגשתי שאת הבושות עשיתי כבר. אבל החלום המשיך ונמשך כשהעצבים שלי מרוטים לחלוטין ואני בוכה ומתפללת שלא עשיתי נזק לעצמי יותר מדי. כל הזמן הזה, המצלמות עוקבות אחרי ואני יודעת שאני מצולמת ומוקלטת. האח הגדול לא קרא לי. אף אחד לא עזר לי למצוא את הדרך חזרה. התחלתי לצעוק ואיכשהו התעוררתי כששיניי נעוצות בבשרי. פקחתי את עיני והודיתי לאלוהים שזה רק חלום. זה לא אמיתי.
הבנתי שהחלום הזה נבע מהעובדה שנרדמתי מול ערוץ האח הגדול, התמונות והקולות פשוט הפריעו לי לשינה טובה ועמוקה. הייתה לי פשוט שינה טרופה.
סעמממק זה קורה לי כל עונה חדשה
אותו סיוט כמו החלומות שהיו תוקפים אותי כשהייתי מפסיקה לעשן ואז הייתי חולמת שאני לוקחת סיגריה ומעשנת, ובוכה על כי נשברתי והייתי חלשת אופי. הייתי מתעוררת ושמחה שזה רק חלום.
הפעם, אחרי החלום הזה החלטתי סופית שאין ולא יהיה מצב שבו אני נכנסת לאח הגדול גם אם יציעו לי הרים וגבעות. אין לי מה לחפש בעצמי ואין לי מה למצוא את עצמי ואין לי מה לתקן בי והכי הכי חשוב, אני לא רוצה להיות דוגמנית ולא מנחה
בערוץ הילדים.
אז אח גדול, תשכח ממני. זה לא בשבילי. סאלאמט!

למעלה