טבריה טבריה איך אהבתי פעם את טבריה

טבריה טבריה איך אהבתי פעם את טבריה

http://reshet.tv/News_n/heb/news/Economics/Economics/articlenews,219084/

לפני שנתיים בערך הייתי בסופשבוע באחד המלונות של טבריה.
בערב רצינו ללכת לטיילת של טבריה. הלכנו והלכנו והלכנו במשך חצי שעה עד
שהגענו למקום שבו אפשר היה לראות את המים ואת האורות הנשקפים עליהם מהצד השני. ואולי זה כל הסיפור. הלך כל הקסם.
לפני ארבעים שנה בערך, גרתי בקיבוץ עין גב וטבריה הייתה קרובה ואהובה עליי.
בכלל, היום העלינו זכרונות מטבריה של ילדותינו. בקיץ, כל קיץ, היה ברור שנוסעים לחופש או לאילת או לטבריה. לא הייתה אופציה אחרת. את אילת ראינו כבר אין ספור פעמים והיא רחוקה מדי. טבריה כבר לא נספרת. מדברים רק על חו"ל. וזה עצוב. טבריה הייתה פעם קסם על ים כנרת. היום היא סתם עיר מכוערת.

משתפרת

New member
כמאמר הגשש החיוור

"טבריה טבריה, לו היית צפת"... אז היה לך סיכוי בחום הזה...

קפיטריה בטבריה

המעניין הוא שמעל לחמישים אחוז מתושבי העיר טבריה הצביעו לליכוד ולש"ס.
בתמורה הרסו להם את העיר...

חבל שהמדינה לא משקיעה

לדעתי טבריה והצפון אזורים מדהימים ,אני למשל יש לי אירוח באילת חינם ,וכמה כבר אפשר להיות במנקיס ובמועדון של מלון המלך שלמה ובשדרת התיירות וכו ,חוץ מהנוף של המדבר והים האדום אילת כבר פאסה וגם יקרה מאוד לחופשה ,היכן סיני ושארם ?כבר עדיף להיות בעקבה בחופשה ולשלם פחות ולקבל תמורה מלאה .
כיום אל תשכחי שחופשות בחול מאוד מוזלות אז למה לנסוע לחופשה בטבריה ולשלם יותר?
אני בחופשת ספא בלי לינה עם כל הקשרים שלי 500 שח בארץ עם ארוחה קלה וללא בת זוג,כשבבולגריה או רומניה ב1500 שח כולל טיסה ואוכל ולינה ראשון עד חמישי וספא בעירום מלא ללא מין ומגוון טיפולים ,אז למה לי לנפוש בארץ?

זה עצוב ומקומם וחבל שזה כך

גברת ע

New member
גם לי יש זכרונות טובים מהעיר

בתור ילדה הייתי נוסעת עם המשפחה שלי לנופש בטבריה והתלהבנו וכלכך נהננו.
לפני כשנתיים יצא לי להיות בשתי הזדמנויות שונות בעיר והתחושה הזאת אבדה.
אולי זה כי התבגרתי והקסם של דברים מסויימים נעלם ואולי זה כי העיר באמת איבדה מקסמה ולא השקיעו בה כדי להראות לכולם את הפנינה שהיא...

לא זה לא בגלל שהתבגרת

יש הבדל בין העיר שאנחנו זוכרים עד לא מזמן, לבין העיר שמשתקפת לנו
בשנים האחרונות, בין אם בגלל ניהול לקוי של העיר, בין אם בגלל הזנחה ובין אם בגלל תושבים שממשיכים להצביע לאותה ממשלה ששמה עליהם פס רחב...
לאחרונה, סרת התרבות ערכה מופע תרבותי לתושבי טבריה ודאגה לפנק את חבריה במאה אלף ש"ח עבור שני שירים בני 7 דקות. המקומות הטובים היו שמורים לחברי מרכז הליכוד ותושבי טבריה הסתפקו בפירורים...
גם כשרוצים לעשות משהו לטובת העיר הזאת, זה תמיד יוצא עקום

למעלה