לצאת מהארון (האנורקסיה כחלום)

ALIsuperstar

New member
אנשים שנים לא מפרשים נכון את המציאות.

דוגמניות שרזות יותר מהמילה רזה... נתחיל מהשאלה, למה בכלל?
כידוע דוגמניות כל הזמן משתנות, הן מתבגרות, הביקוש תמיד היה ׳צעיר׳. ומה קורה כשאתה צעיר, אתה רזה, מאוד רזה, וזו התשובה למה זו חלחלה לאנשים לצפות, מישהי בוגרת שמרעיבה את עצמה, כי זה הפטיש של המעצבי בגדים הגדולים, החלום שלהם תמיד היה ויהיה, לעצב בשביל הדור הצעיר, כי זה הדור הקונה, הדור שיש לו ביקוש, דור שקשה לרצות. תמיד.
כשאין לך דוגמנית בגיל 16 שתצטלם לקמפיין ענק, נאלצים להתפשר על דוגמנית בוגרת, עם עודף משקל, היא נאלצת לרזות, והתוצאה היא, תמונות פרובוקטיביות, מחלחלות, ׳יפות׳, נועזות.
ואצל מי שרואה את זה, חושב שהנושא הוא לרזות, אלא שהנושא הוא פשוט להיראות צעיר, כדי שקהל היעד שיסתכל על הצילום במגזין יבין שמדברים אליהם...
זה עסק לא קל...
והשדרן רדיו, שיילך לחפש את עצמו, כי רחמים הוא לא יקבל, היחיד שאשם בסיפור הזה, זה הוא, ההתנשאות המוחצנת שלו על עצמו, החיצוניות ה׳יפה׳ שלו וכו׳.

wish2

New member
זו עוד זווית למחשבה

אבל.
זה עונה על מה מגדיר את האידיאל יופי בחברה זה לא עונה למה גברים שאוהבים מישהי מלאה יותרו עליה לפעמים רק כי היא מלאה.

ALIsuperstar

New member
זה פשוט, הם לא באמת אוהבים מלאות.

עכשיו יותר קל להבין?
בנאדם שמספר סיפור, שבסתר הוא אוהב שמנות, לא עשה עם זה כלום, ולא לקח את המלאה החמודה לים לאי בודד כמו הוא רצה, לא עשה את זה, כי בחברה מה שיפה זה רזה, כוסית עם ציצי ענק ותחת מעוצב בצורת אפרסק.
בעיניי זה לבחבל במוח. בעיניי זה גבר שהפסיק לזיין, שכח לחלוטין מה עשה להן את זה, למה בכלל הסתכלו לכיוון שלו, מחליט שהואמספר סיפור, מוכר אותו למישהי מלאה, שתבין את זה, ותקנה, ועוד תוסיף עליו אמפטייה... מה אני אגיד? גם זה סוג של חיזור, רק הפוך על הפוך... הרזות לאמסתכלות? יאללה נלך על המלאות, אולי הן יקנו את הסיפור העצוב על היפיוף הפגוע המבולבל רגשית...

wish2

New member
תקשיב.

הרחיקו קצת לכת עם הסיפור על זה שמאוהב בנשים שמנות אבל מסתיר את החלום שלו לחיות עם כזאת רק בגלל החברה.
זה מוקצן בגלל שני דברים.
1)זה מתאם לגיל 16 ולא לגבר אינטיליגנט שרוצה פשוט לאהוב מישהי.
2)אם אתה אוהב באמת מישהי ואם אתה מתחבר לנשמה היפה שלה אז לא תוותר כי הלב לך יהיה חסר לעולם בלעדיה.
&nbsp
מתי זה נכון?
מתי גבר יפסול מישהי שהוא נימשך אליה למרות שהיא מלאה +
זה יקרה או אם מדובר במטומטם חסר ביטחון שמפחד לא להחשב לגבר אם אין כוסית לצידו או אם זה לא היה חזק מספיק.
&nbsp

Anna begins cc

New member
הייתי מנסחת אחרת,

זה לא שמה שהיה ביניהם לא היה חזק מספיק,
זה שהפחד, התפיסות, הנורמות החברתיות ה"מה אנשים יחשבו עליי"- כל אלה פשוט היו חזקים יותר.
&nbsp

זה היינו הך

זה לא היה חזק מספיק וזה איפשר לדברים אחרים חזקים יותר לשלוט בו.

ALIsuperstar

New member
הייתי מנסח יותר טוב.

הבנאדם לא היה חזק מספיק.
הסיבות לא חזקות מספיק.

איך אפשר שלא לאהוב אישה עסיסית

זה רך, זה נעים, זה מחמם. לא פעם מצאתי את עצמי שמה את היד בין קפלי הבטן. זה נעים. זה קסום

אני בטוחה שיש מספיק גברים שנמשכים לזה. משום מה אני פחות נתקלת בכאלו, יש שאמרו שזה לא משנה להם או הם מקבלים את זה, אבל לא בהרבה שאמרו- זה עושה לי את זה. ואיזה כיף זה להרגיש טוב עם הגוף שלך ולאהוב אותו על כל מגרעותיו.

למעלה