לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
78627,862 עוקבים אודות עסקים

פורום עסקים

ברוכים הבאים וברוכות הבאות לפורום עסקים. מטרת הפורום היא לאפשר לכולנו דיון פתוח ומכבד על מגוון נושאים שמאפיינים את הפעילות העסקית שלנו. תוכלו להעלות כאן לדיון שאלות ונושאים הקשורים לאסטרטגיות של העסק, לתפעול והניהול השוטף, לאתגרי השיווק והמכירה והכי חשוב- אנחנו, בעלי העסק, האדם שבעסק. התמודדות שלנו עם הדחיינות, עם התחרות, עם הלקוחות ועוד

הנהלת הפורום:

אודות הפורום עסקים

ברוכים הבאים וברוכות הבאות לפורום עסקים. מטרת הפורום היא לאפשר לכולנו דיון פתוח ומכבד על מגוון נושאים שמאפיינים את הפעילות העסקית שלנו. תוכלו להעלות כאן לדיון שאלות ונושאים הקשורים לאסטרטגיות של העסק, לתפעול והניהול השוטף, לאתגרי השיווק והמכירה והכי חשוב- אנחנו, בעלי העסק, האדם שבעסק. התמודדות שלנו עם הדחיינות, עם התחרות, עם הלקוחות ועוד

x
הודעה מהנהלת הפורום
גולשים יקרים, אנא הקפידו על שפה תיקנית ולא פוגענית. הפורום הינו מקצועי והתכנים שבו מיועדים לכלל הגולשים. פוסטים שיכללו פרסומים, קידומי מכירות או שפה שאינה הולמת את הפורום, ימחקו.
המשך >>

לצפיה ב-'איך מתאוששים משינוי מבנה עסקי?'
איך מתאוששים משינוי מבנה עסקי?
<< ההודעה הנוכחית
28/04/2019 | 13:42
1
52
אחרי מספר שנים בהם היה לי שותף בחברה לבניית אתרי אינטרנט ופיתוח אפליקציות. החליט השותף שהוא רוצה שינוי מקצועי ולא מעוניין להמשיך עם העסק.
מסיבות מובנות הוא רוצה להמשיך לקבל תשלום על החלק שלו (הוא מוכן להצטמצם באחוזים) והשאלה היא לכמה הוא אמור לרדת?
בנוסף הוא היה אחראי על הפיךתוח הטכנלוגי תחום שאין לי הבנה בו. אני חושש שזה הולך למוטט את העסק.

כרגע אני מבולבל בין הרצון שלו להמשיך לקבלת חלק מההכנסות לעומת רווחיות נמוכה שיש לנו בעסק ומקביל ה"חור" המקצועי שנפער בחברה שמבוססת על מכירת טכנולוגיות לעסקים.
אשמח לשמוע את דעתך בנושא איך מיישבים מחלוקת כזו? איך נמנעים ממשפטים - כי אין לי מושג איך הולכים לשלם לו? ומה אני עושה אחרי 11 שנים של עבודה משותפ]ת פתאום לבד?
עסקים >>
לצפיה ב-'איך מתאוששים משינוי מבנה בעסק'
איך מתאוששים משינוי מבנה בעסק
( לעמוד שלי בתפוז )
12/05/2019 | 16:42
14
שלום בני, ראשית, צר לי כי לקח זמן להשיב לך, אעשה את המיטב לענות לך
אני מזהה שני תהליכים שצריך לטפל בהם בנפרד ומשם להתקדם.
האחד, הוא יישוב המחלוקת בינכם. מהפניה שלך לא ניתן להבין עד הסוף את טיב היחסים בינכם הן בפן האישי האישי והן העסקי. אחת הדרכים ליישב את הסכסוך בניכם היא תהליך של גישור.

תהליך הגישור יכול לסייע לך גם לפרק את הקשר העסקי בינכם בצורה נכונה ומעט נזק וגם לנתב את העסק לצעד הבא- לאן אתה רוצה שהעסק יגיע
עסקים >>

מנהל/ת הפורום

אודות:
עמי ויסברג מאמן אנשים במגוון רחב של תחומי חיים, אנשים המגיעים עם רצונות רבים ומגוונים אך מכנה משותף אחד לכולם-הצורך לשנות את המצב הקיים. לעיתים יש צור
עוד...

הודעות אחרונות

16:03 | 16.05.19 עמי ויסברג
23:12 | 15.05.19 אורחים בפורום
05:31 | 14.05.19 אורחים בפורום
13:42 | 28.04.19 אורחים בפורום
20:32 | 21.04.19 אורחים בפורום
12:39 | 15.04.19 עמי ויסברג
17:28 | 01.04.19 עמי ויסברג
09:26 | 01.04.19 יוני בר זאב
09:45 | 20.03.19 עמי ויסברג
08:41 | 12.03.19 אורחים בפורום
14:59 | 04.03.19 אורחים בפורום
14:49 | 04.03.19 אורחים בפורום
13:06 | 03.03.19 אורחים בפורום
12:22 | 27.02.19 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ