לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
78627,862 עוקבים אודות עסקים

פורום עסקים

ברוכים הבאים וברוכות הבאות לפורום עסקים. מטרת הפורום היא לאפשר לכולנו דיון פתוח ומכבד על מגוון נושאים שמאפיינים את הפעילות העסקית שלנו. תוכלו להעלות כאן לדיון שאלות ונושאים הקשורים לאסטרטגיות של העסק, לתפעול והניהול השוטף, לאתגרי השיווק והמכירה והכי חשוב- אנחנו, בעלי העסק, האדם שבעסק. התמודדות שלנו עם הדחיינות, עם התחרות, עם הלקוחות ועוד

הנהלת הפורום:

אודות הפורום עסקים

ברוכים הבאים וברוכות הבאות לפורום עסקים. מטרת הפורום היא לאפשר לכולנו דיון פתוח ומכבד על מגוון נושאים שמאפיינים את הפעילות העסקית שלנו. תוכלו להעלות כאן לדיון שאלות ונושאים הקשורים לאסטרטגיות של העסק, לתפעול והניהול השוטף, לאתגרי השיווק והמכירה והכי חשוב- אנחנו, בעלי העסק, האדם שבעסק. התמודדות שלנו עם הדחיינות, עם התחרות, עם הלקוחות ועוד

x
הודעה מהנהלת הפורום
גולשים יקרים, אנא הקפידו על שפה תיקנית ולא פוגענית. הפורום הינו מקצועי והתכנים שבו מיועדים לכלל הגולשים. פוסטים שיכללו פרסומים, קידומי מכירות או שפה שאינה הולמת את הפורום, ימחקו.
המשך >>

לצפיה ב-'יועצים ומאמנים עסקיים'
יועצים ומאמנים עסקיים
04/03/2019 | 15:59
14
78
היי, השוק מוצף ביועצים ומאמנים עסקיים, איך בוחרים נכון?
ובכלל, מדוע צריך?
עסקים >>
לצפיה ב-'יועץ או מאמן עסקי'
יועץ או מאמן עסקי
( לעמוד שלי בתפוז )
04/03/2019 | 16:21
4
117
היי, תודה על השאלה
ראשית אשיב על מדוע צריך.
אוהב להשתמש במושג "האדם השלישי". האדם השלישי הוא אדם נייטרלי מלא אמפטיה מחד, אך ללא הזדהות מאידך. הוא אינו מעורב ריגשית ויכול לסייע לנו בצורה טובה, לעיתם רבות, יותר טוב מהקרובים אלינו.
יועץ או מאמן הם סוג של "האדם השלישי" עבורנו. מסייעים מקצועית מחד, אך אינם מעורבים רגשית בתהליך ויכולים לומר את האמת מאידך. לתפיסתי, יש הבדל מהותי בים שני התהליכים.
איך בוחרים? - קודם כל חשוב להבין את ההבדל (בצורה כללית מאוד) ביו יועץ למאמן. יועץ הוא איש מקצוע (כמובן גם אשת מקצוע) שיודע לתת לי עצה מקצועית מה לעשות ואיך נכון לעשות. תפקידו של המאמן הוא לתת כלים פקרטיים שבאמצעותם אני מסוגל לקבל את ההחלטות הנכונות לי מתוך ביטחון עצמי וחוסן מנטלי גבוה (חלק מההתפתות האישית בתהליך האימון).
ואם הבנו מה אנחנו מחפשים, יועץ או מאמן, ההמלצה שלי להיפגש עם מי שהגענו אליו.
יש לבדוק ומותר לשאול ולבקש, היכן הוסמך המאמן/המאמנת ומה הרקע.
עדיף כמובן ע"ב המלצות של חברות וחברים שהתנסו והיו מרוצים אך כמובן גם באופן ספונטני של חיפוש באינטרנט ועוד.

עסקים >>
לצפיה ב-'תודה !'
תודה !
05/03/2019 | 14:01
3
26
האמת שאני קורא הרבה ספרים בנושא.. היום אנחנו חיים בעולם שבו לכל אחד יש מאמן אישי, הייתי רוצה לדעת מה מבדיל אותך מהשאר? חוויות או סיפורים מיוחדים של אנשים שיצא לך לעבוד איתם על קשיים מסוימים. שוב, אני לא יודע אם אני ארחיב את הדעת שלי בנושא מעבר לקריאת ספרים, אבל יש לי תחושה שאתה יודע על מה אתה מדבר. אני עם עסק חדש עכשיו ובזמן הפנוי שלי אני יודע שאני צריך בעיקר לעבוד על עצמי בשביל שדברים יקרו. 
עסקים >>
יועץ או מאמן עסקי
( לעמוד שלי בתפוז )
05/03/2019 | 14:23
2
27
איזו שאלה!!! תודה
אגיד לך מה מייחד אותי. ראשית, אני מתמחה בגמילה מדחיינות. בעולם האימון אני מוכר כד"ר לדחיינות (איני באמת רופא). באמצעות הכלים, הניסיון הרב וסביר להניח האישיות שלי, אני מצליח להוביל אנשים להיגמל מהדחיינות במקומות שקשה להם לקבל החלטות. מה זה קשור לעסק? המון
אנחנו לא מבצעים פעולות שיווק, כי אנחנו חוששים לא להצליח שם (פייסבוק,אינסטרגם,נטוורקינג ועוד)
אנחנו לא מעלים מחירים, כי אולי לא יבואו אליי.
לא מעבירים הרצאה, כי אולי לא ירשמו ועוד.
אספר לך משהו מהתקופה האחרונה. 
אני מלווה מזה כשנה בעלים ומנכ"ל של חברה מאוד מצליחה בתחומה, חברה שהוא הקים בעשר אצבעותיו והגיע למקום נפלא. אחד הדברים שעבדנו אליהם בתחילת הדרך היא המסוגלות שלו לקלוט סמנכ"ל כספים. "אני לא סומך על אף אחד שיגע לי בכסף" ככה אמר. תהליך של אימון אישי איפשר לאיש לעבור מחשש לצמיחה. מדחיינות שבלמה את התפתחות העסק לתנועה וצמיחה עסקית

עסקים >>
לצפיה ב-'דחיינות זה סיפור חיינו '
דחיינות זה סיפור חיינו
06/03/2019 | 11:43
1
37
הלוואי וכולם היו יכולים להיגמל מזה. :) 
אני זוכר שבשנותי הצעירות יותר דווקא נמנעתי מדחיינות (כלומר היה לי סף מסוים שלא הייתי עובר) ועם השנים הפכתי דחיין יותר ויותר ואותו סף הטשטש. לכולם זה קורה הפוך, לא? 

עסקים >>
לצפיה ב-'דחיינות בעסק'
דחיינות בעסק
( לעמוד שלי בתפוז )
06/03/2019 | 17:22
217
ראשית, בוא נהיה הגונים. כולנו דחיינים. כל אחת ואחד במקום אחר בנסיבות שונות ובתקופות שונות. יש כאלה שדחיינים בצעירותם ואקטביים ומקבלי החלטות בבגרותם ולהיפך. אנחנו דחיינים כי אנחנו מפחדים.
אחת הסיבות לדחיינות בבגרותנו היא ניסיון החיים שלנו. ניסיון זה, יש בו יתרונות רבים, אך הוא מכיל גם את הכשלונות שלנו או של אחרים הקורבים לנו. ואז, שצריך להחליט על משהו, לעתים הפחד מכישלון הוא שמוביל לדחיינות
עסקים >>
לצפיה ב-'יועצים ומאמנים '
יועצים ומאמנים
08/03/2019 | 15:21
8
38
אים היועצים כאלה חכמים. שמסוגלים להדריך אותך איך לעשות הרבה כסף . 
אז הם היו פותחים לבד עסק לעצמם . ועושים הרבה כסף לעצמם
ולא מספרים את סודות המיקצוע לאחרים . נכון ? 
מכיר מיקרה של בחור .שהייה לו ידע . אבל לא הייה לו כסף לעסק 
פנה לחבר בו ניפתח עסק . מהרווחים אחזיר לך יותר מאוחר חציא מההשקע .
החבר הסכים הישקיע . ואחרי 30 שנה . שנהם יושבים טוב מאוד על עסק משגש 
אים אתה לא מסוגל לבד להקים עסק . כול היועצים זה חרטה לפי דעתי 

עסקים >>
יועץ או מאמן עסקי
( לעמוד שלי בתפוז )
08/03/2019 | 17:26
7
29
תודה לך על התגובה
ראשית, אני בעל עסק. עסק מצליח אגב...
בחרתי לתת מניסיוני לאחרים, לא מרגיש שמישהו שקיבל ממני עצה טובה "גנב" לי  משהו?
איך זה אצלך? איך בעסק שלך?
האם במקצוע שלך אתה מרגיש שכאשר אתה עוזר למישהו, הוא ישתמש בזה לרעתך?
עסקים >>
לצפיה ב-'יועץ לא עוזר !'
יועץ לא עוזר !
08/03/2019 | 22:29
1
29
מורה לא עוזר לתלמיד בכיתה 
מורה מלמד את הילד לחיים חדשים  ומצליחים .
אים אתה בעל עסק נינח חשמלאי . ומיעץ לחשמלאי איך עושים כסף מחשמלאות 
באזור מגורך. בטוח שתפסיד עבודת חשמל . ואף חשמלאי לא יסביר את תורת השיווק . כי זה יפגע בו . כול בעלי המיקצוע טוענים שהם הטובים ביותר . והאחרים לא משהוא . 
אני תמיד קיבלתי עיצות אחיטופל מזרים. ותמיד עשיתי הפוך . אני עצמאי מישנת 1959 . כן 59. כבר בכיתה ז' מכרתי חוברות בכיתה . מעולם לא הייתי שכיר .
כול היועצים למינהם. אם ידעו את סודות המיסחר. מיזמן היו פותחים עסק לעצמם משגשג . אבל יש פרירים. שמאמינים בהם. ומשלמים להם. להיות בעל עסק צריך להיוולד כזה .יש לי 2 בנות . אחת בעלת עסק משגשג . ויכולה לימכור קרח לאסקמוסים. השנייה סתם אקרת בית טובה 
שבת שלום 
עסקים >>
יועץ או מאמן עסקי
( לעמוד שלי בתפוז )
09/03/2019 | 06:23
16
ראשית, אני מכבד את דעתך ומעריך את ניסיונך רב השנים.
שנית, אני חושב שאנחנו צריכים לסדר את המושג "יועץ" ואש יתכן ותוכל להביט על הנושא מעט שונה.
יש יועצים מצויינים, אמינים והגונים בתחומים רבים בחיים.
יועץ משכנתאות, יועץ עסקי, יועץ משפטי, יועץ זוגי ועוד. רבים מהם, למדו, הוכשרו, וצברו ניסיון לפני שעסקו בכך. בחלק מהמקצועות נדרשת הסמכה ארוכה.
אני מסכים כי קיימים גם "יועצי אחיטופל" אך זה לא הדיון שמתקיים כאן.
נוכל להמשיך את הדיון בתנאי שתדע לכבד בעלי מקצוע אחרים, כפי שאני מכבד אותך

עסקים >>
לצפיה ב-'יצא לי להתקשר כמה פעמים לעסק '
יצא לי להתקשר כמה פעמים לעסק
<< ההודעה הנוכחית
08/03/2019 | 22:47
4
24
ושאלתי כמה עולה מוצר X שהם מוכרים .מה ענו לי ?
לא מוסרים מחיר בטלפון ! למה ענו כך ?.. כי חשבו שאני בעל עסק שימכור את המוצר יותר בזול מהם
פעם היתקשרתי ל2 עסקים שאלתי .  אם יש לכם את הדגם הזה שהם מפרסמים במלאי . שלא אגיע לעסק סתם . ענו לי תבוא לכאן נגיד לך . למה ענו כך ? כי אם אין ישכנעו אותי למוצר אחר 
סוחר לסוחר זאב . כל וחומר בעזרת תורת השיווק .
שבת שלום 
עסקים >>
יועץ או מאמן עסקי
( לעמוד שלי בתפוז )
09/03/2019 | 06:25
3
17
אתה מעלה כאן נקודה חשובה מאוד -תחרות והוגנות.
כיום, התחרות בכל תחום גדולה בעשרות מונים מלפני שנים.
יחד עם זאת, תמיד היתה תחרות, תמיד היו אנשים לא הוגנים ותמיד, אבל תמיד - היום בעלי מקצוע טובים, הגונים וישרים
איך אתה התמודדת עם התחרות מול קולגות?
איך שמרת על עסק רווחי ומצליח?
נשמח ללמוד ממך
עסקים >>
לצפיה ב-'אני עסקתי בהתקנת צלחות לוויין /אנטנות'
אני עסקתי בהתקנת צלחות לוויין /אנטנות
09/03/2019 | 09:41
2
24
שזה תחום שכול מי שיש לו פלייר ביד . עסק בזה . במיוחד הבניי דודים שלנו 
שיש להם "פטור" מתשלום מיסים . והמחירים שלהם מאוד נמוכים . ואני הייתי עוסק מורשה . 
איך עסקתי בזה בהצלחה? צורת שיווק מתוחקמת , ופירסום בכול  ספרי דפי זהב המודפסים .בתקציב של 15 אלף ש"ח בשנה . לדוגמה :
פירסמתי ב30 ספרים של דפי זהב בכול הישובים . התקנת צלחות . בכול ספר של הישוב שלו כתבתי כתובת פיקטיוית . בספר צפת שדרות ירושלים 4 . באשדוד . רחוב בני ברית 4 . כול לקוח חשב שאני מהישוב שלו . הוא חייג מס' טלפון 180022996 . כך שלא ידע מאיפו אני . השיחות היגיעו אלי לחיפה . ונתתי שרות /ואחריות בכול הארץ . כמובן גם שיכנוע טוב על הלקוח שאני הטוב ביותר . עסקתי גם באנפים אחרים בהצלחה . היום צלחות עבר זמנו. אני פנסיונר . 
הקש בגוגל הטכנאי קרמר . וראה את העבר שלי המפואר . ללא יעוץ וולא מאמן 
היועץ היחידי שהייה לי זה . אישתי שבילבלה לי את המוח . שכמובן לא שמעתי בקולה . 

עסקים >>
יועץ או מאמן עסקי
( לעמוד שלי בתפוז )
09/03/2019 | 10:35
1
25
סיפור מעניין ומרשים על איך התמודדת כבעל עסק עם תחרות ושוק רווי בבעלי מקצוע.
היום התקופה שונה, מהפכת המידע שהתחוללה (ועדיין מתחוללת) בעשרים שנים אחרונות (בעיקר האינטרנט, לאחר מכן הרשתות החברתיות והסלולר שהפך למחשב נייד) הפכו לאתגר עצום לבעלי מקצוע מכל התחומים.
אני חולק עלייך כי "יועץ" הוא שם קוד למישהו שאינו הגון וסתם נותן עצה.

יועץ הוא איש מקצוע, עפ"י רוב, בעל השכלה וידע מתאימים וקיימים יועצים רבים איכותיים מאוד. מציע לך ללמוד לכבד אותם בדיוק כפי שציפית שיתייחסו אלייך.
יועץ הוא בעל עסק לגיטימי.
האם כולם טובים והגונים? כנראה שלא, בדיוק כמו טכנאי שנותן שירות גרוע, נעלם, לא מתקן כמו שצריך, מרמה ועוד.
יש בעלי מקצוע טובים ויש פחות.
אני מציע לשכפל הצלחות, ללמוד מהטובים

עסקים >>
לצפיה ב-'האם לדעתך מאמן עסקי גם צריך להיות אקדמאי?'
האם לדעתך מאמן עסקי גם צריך להיות אקדמאי?
15/04/2019 | 15:54
8
יש לי וויכוח בנושא עם השותף. הוא אומר שזה לא משנה ואני דווקא מעדיף יועץ שלמד את התחום באקדמיה. ויש לו ניסיון בייעוץ בחברה גדולה.
אבל האם אני זה באמת מדד לבחירה? או שאני קצת מגזים בדרישות?
עסקים >>

מנהל/ת הפורום

אודות:
עמי ויסברג מאמן אנשים במגוון רחב של תחומי חיים, אנשים המגיעים עם רצונות רבים ומגוונים אך מכנה משותף אחד לכולם-הצורך לשנות את המצב הקיים. לעיתים יש צור
עוד...

הודעות אחרונות

16:03 | 16.05.19 עמי ויסברג
23:12 | 15.05.19 אורחים בפורום
05:31 | 14.05.19 אורחים בפורום
13:42 | 28.04.19 אורחים בפורום
20:32 | 21.04.19 אורחים בפורום
12:39 | 15.04.19 עמי ויסברג
17:28 | 01.04.19 עמי ויסברג
09:26 | 01.04.19 יוני בר זאב
09:45 | 20.03.19 עמי ויסברג
08:41 | 12.03.19 אורחים בפורום
14:59 | 04.03.19 אורחים בפורום
14:49 | 04.03.19 אורחים בפורום
13:06 | 03.03.19 אורחים בפורום
12:22 | 27.02.19 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ