לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
78627,862 עוקבים אודות עסקים

פורום עסקים

ברוכים הבאים וברוכות הבאות לפורום עסקים. מטרת הפורום היא לאפשר לכולנו דיון פתוח ומכבד על מגוון נושאים שמאפיינים את הפעילות העסקית שלנו. תוכלו להעלות כאן לדיון שאלות ונושאים הקשורים לאסטרטגיות של העסק, לתפעול והניהול השוטף, לאתגרי השיווק והמכירה והכי חשוב- אנחנו, בעלי העסק, האדם שבעסק. התמודדות שלנו עם הדחיינות, עם התחרות, עם הלקוחות ועוד

הנהלת הפורום:

אודות הפורום עסקים

ברוכים הבאים וברוכות הבאות לפורום עסקים. מטרת הפורום היא לאפשר לכולנו דיון פתוח ומכבד על מגוון נושאים שמאפיינים את הפעילות העסקית שלנו. תוכלו להעלות כאן לדיון שאלות ונושאים הקשורים לאסטרטגיות של העסק, לתפעול והניהול השוטף, לאתגרי השיווק והמכירה והכי חשוב- אנחנו, בעלי העסק, האדם שבעסק. התמודדות שלנו עם הדחיינות, עם התחרות, עם הלקוחות ועוד

x
הודעה מהנהלת הפורום
גולשים יקרים, אנא הקפידו על שפה תיקנית ולא פוגענית. הפורום הינו מקצועי והתכנים שבו מיועדים לכלל הגולשים. פוסטים שיכללו פרסומים, קידומי מכירות או שפה שאינה הולמת את הפורום, ימחקו.
המשך >>

לצפיה ב-'גמילה מדחיינות'
גמילה מדחיינות
<< ההודעה הנוכחית
04/03/2019 | 15:49
3
62
היי,
 יש לי עסק לעיצוב הבית  עובד לא רע אבל  הראש כל הזמן מלא ברעיונות לקדם.
 הבנתי שאתה מטפל בנושא דחיינות,.יש לי בעיה, כל דבר שאני חושב, יוזם , רואה למרחוק בסופו של דבר מתפוגג כי מעבר לראיה הראשונית והרצון להתחיל  פתאום אני נסוג, מקבל רגליים קרות ודוחה לפעם אחרת. האם יש אפשרות טיפול בנושא? 
עסקים >>
לצפיה ב-'דחיינות בעסק'
דחיינות בעסק
( לעמוד שלי בתפוז )
04/03/2019 | 16:25
2
36
שלום שי, ראשית, שמח לשמוע שהעסק מצליח
אכן, אני חוקר ולומד את נושא הדחיינות בכלל ודחיינות עסקית ומשמעויתה בפרט. יש דרך לטפל בדחיינות. 
באופן כללי, אנחנו דוחים כי משהו מפחיד אותנו
תן דוגמה למשהו/רעיון שעלה לך, מה היתה התכנית ומדוע ביטלת את הפעולה הספציפית הזו?
עסקים >>
לצפיה ב-'דחיינות בעסק'
דחיינות בעסק
05/03/2019 | 09:50
1
25
תודה על תשובתך המהירה, אספר לך ,עיקר המוצרים שיש היום בחנות הם אקססוריז לבית. חשבתי להוסיף וילונות, בדי ריפוד אך אני חושש שהחברות הגדולות שמתעסקות בתחום יבלעו אותי ואני אכנס להוצאה גדולה שלא תביא את הרווח המיוחל.
 אני בסך הכך עסק פרטי ולא רשת וכפי שציינתי עובד לא רע אבל המטרה כמובן להגדיל הכנסות  ולהתפתח (בעצם ככה כולם צומחים לא?)
אבל, הפחד מזה שלא יצליח ואכנס להוצאות גבוהות ללא תמורה מרתיע אותי ואני נסוג לאחור
עסקים >>
לצפיה ב-'דחיינות בעסק'
דחיינות בעסק
( לעמוד שלי בתפוז )
05/03/2019 | 14:12
24
נתחיל מהסוף. 
שים לב, אתה מציין כי העסק הוא עסק מצליח. כלומר, בעבר קיבלת החלטות שהובילו להקמת העסק. מן הסתם לאורך הזמן קיבלת המון החלטות שחלקן הביא גם הצלחה. אני לומד מזה שכאשר אתה מחליט, משהו קורה. עפ"י רוב, משהו טוב.

התחרות מול רשתות גדולות מובנת ומוכרת גם במקצועות נוספים. 
אז מה עושים? נסה לאתר את המוצר (האחד מבין רשימת התוספות) שאתה מזהה כי יהיה לך יתרון יחסי הן בעלותו וברווח המכירה והן בתהליך החדרתו לשוק.
וילונות או בדי ריפוד? היכן אתה מרגיש יותר בטחון לקבל החלטה?

לסיכום: בכל החלטה אנחנו משלבים בין התהליך הרציונאלי - מה הרווח מהכנסת המוצר, לבין התהליך האמוציונאלי - הבטחון העצמי לקבל את ההחלטה לעשות זאת.
עסקים >>

מנהל/ת הפורום

אודות:
עמי ויסברג מאמן אנשים במגוון רחב של תחומי חיים, אנשים המגיעים עם רצונות רבים ומגוונים אך מכנה משותף אחד לכולם-הצורך לשנות את המצב הקיים. לעיתים יש צור
עוד...

הודעות אחרונות

16:03 | 16.05.19 עמי ויסברג
23:12 | 15.05.19 אורחים בפורום
05:31 | 14.05.19 אורחים בפורום
13:42 | 28.04.19 אורחים בפורום
20:32 | 21.04.19 אורחים בפורום
12:39 | 15.04.19 עמי ויסברג
17:28 | 01.04.19 עמי ויסברג
09:26 | 01.04.19 יוני בר זאב
09:45 | 20.03.19 עמי ויסברג
08:41 | 12.03.19 אורחים בפורום
14:59 | 04.03.19 אורחים בפורום
14:49 | 04.03.19 אורחים בפורום
13:06 | 03.03.19 אורחים בפורום
12:22 | 27.02.19 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ