לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
77727,772 עוקבים אודות עסקים

פורום עסקים

ברוכים הבאים וברוכות הבאות לפורום עסקים. מטרת הפורום היא לאפשר לכולנו דיון פתוח ומכבד על מגוון נושאים שמאפיינים את הפעילות העסקית שלנו. תוכלו להעלות כאן לדיון שאלות ונושאים הקשורים לאסטרטגיות של העסק, לתפעול והניהול השוטף, לאתגרי השיווק והמכירה והכי חשוב- אנחנו, בעלי העסק, האדם שבעסק. התמודדות שלנו עם הדחיינות, עם התחרות, עם הלקוחות ועוד

הנהלת הפורום:

אודות הפורום עסקים

ברוכים הבאים וברוכות הבאות לפורום עסקים. מטרת הפורום היא לאפשר לכולנו דיון פתוח ומכבד על מגוון נושאים שמאפיינים את הפעילות העסקית שלנו. תוכלו להעלות כאן לדיון שאלות ונושאים הקשורים לאסטרטגיות של העסק, לתפעול והניהול השוטף, לאתגרי השיווק והמכירה והכי חשוב- אנחנו, בעלי העסק, האדם שבעסק. התמודדות שלנו עם הדחיינות, עם התחרות, עם הלקוחות ועוד

x
הודעה מהנהלת הפורום
גולשים יקרים, אנא הקפידו על שפה תיקנית ולא פוגענית. הפורום הינו מקצועי והתכנים שבו מיועדים לכלל הגולשים. פוסטים שיכללו פרסומים, קידומי מכירות או שפה שאינה הולמת את הפורום, ימחקו.
המשך >>

לצפיה ב-'קניית עוקבים לאינסטגרם ולייקים לתמונות'
קניית עוקבים לאינסטגרם ולייקים לתמונות
<< ההודעה הנוכחית
07/11/2018 | 14:11
4
61
הייוש
מישהו\י מכירים אתר תוכנה לקניית עוקבים ולייקים לתמונות ולפייסבוק כל הדברים האלה? אבל אתר טוב והכי חשוב ואמייןן?
עסקים >>
לצפיה ב-'ממש ממש לא מומלץ לקנות עוקבים לייקים. כל הפרסום היום בפייסבו'
ממש ממש לא מומלץ לקנות עוקבים לייקים. כל הפרסום היום בפייסבו
13/11/2018 | 14:15
43
ובאינסטגרם מסתמך על קהל העוקבים והפרמטרים שלו. צבירת קהל לא רלוונטי וקנוי יפגע לך בתוצאות הפרסום וזה פשוט ב-ז-ב-ו-ז   כ-ס-ף!!
תחסוך מעצמך את הטרחה ותמצא משווק טוב שיכול לעזור לך להגיע לקהל היעד שלך
עסקים >>
לצפיה ב-'קניית עוקבים ולייקים - האמת'
קניית עוקבים ולייקים - האמת
13/11/2018 | 18:53
54
היי,
אגיע לעיקר: לאינסטגרם יש אלגוריתם שיודע לזהות האם הלייקים והעוקבים שלך אמיתיים. מעבר לזה, החברות היום שימכרו לך לייקים ועוקבים יהיו לא רלוונטים בשבילך - לרוב ממשתמשים ללא תמונת פרופיל או בכלל פעילות בחשבון. ברגע שאינטגרם מזהה את ההתנהגות הזו (שרוב העוקבים והלייקים שלך הם מזוייפים), הוא נותן לך "Shadow Ban" - שזה בעצם גורם (מאחורי הקלעים) לכך שהפוסטים שלך לא יוצגו לעוקבים שלך (גם לאמיתיים), ובכלל לא תופיעי בExplorer. 
מה שאת כן יכולה לעשות זה להשתמש בבוט שיעזור לך לעשות אוטומציה (פעילות אוטומטית) וכך יעזור לך לנהל את החשבון בפשטות - שימי לב גם כאן במידה ולא משתמשים בהגדרות נכונות עלולים להיחסם 
עסקים >>
לצפיה ב-'PopU'
PopU
07/12/2018 | 19:50
1
14
תוכנת  PopU לייקים באיסטגרם, אבל עדיף להזמין חברים או לעשות מודעות.

המלצה לאתר משרדים למכירה בתל אביב אם הרבה מאמרים  בתחום תיווך משרדים בתל אביב, נדל"ן עסקי, מסחרי, פרטי, נדלן מניב ועוד.
עסקים >>
לצפיה ב-'יש לי עסק לצילום מגנטים אולי יכול להיות שזה יהיה לי טוב לקנו'
יש לי עסק לצילום מגנטים אולי יכול להיות שזה יהיה לי טוב לקנו
14/02/2019 | 14:05
3
יש לי עסק של צילום מגנטים לאירועים בעכו אולי זה משהו שיכול לעזור לי לקידום העסק אם אני יקנה איזה 20 ליקיים לכל כמה תמונות לא להתפרע עכשיו עם איזה אלפי לייקים אלא שיהיה כמה לחייקים שיעזרו לקידום באינטסטגרם. 
עסקים >>

מנהל/ת הפורום

אודות:
עמי ויסברג מאמן אנשים במגוון רחב של תחומי חיים, אנשים המגיעים עם רצונות רבים ומגוונים אך מכנה משותף אחד לכולם-הצורך לשנות את המצב הקיים. לעיתים יש צור
עוד...

הודעות אחרונות

08:41 | 12.03.19 אורחים בפורום
14:59 | 04.03.19 אורחים בפורום
14:49 | 04.03.19 אורחים בפורום
13:06 | 03.03.19 אורחים בפורום
12:22 | 27.02.19 אורחים בפורום
18:06 | 05.02.19 אורחים בפורום
10:54 | 31.12.18 47 מילים
09:27 | 27.12.18 אח של ווינר
07:32 | 28.11.18 אורחים בפורום
09:21 | 26.11.18 לורד בייליש

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ