לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
74217,421 עוקבים אודות עסקים

פורום עסקים

ברוכים הבאים לפורום עסקים אשר יעסוק בשלושת המישורים העיקריים של העסק. מישור היזמות - כל השאלות שמקדימות את ההחלטה אם להיכנס לעולם היזמות ובאיזה תחום. מישור הניהול - הקמה ותפעול של העסק. ומישור הפיתוח העיסקי - איך אנו מעלים את העסק למדרגה הבאה. מאחר ובעסקים בינוניים וקטנים שולטת בעיקר ה"תורה שבעל פה", לנסיון וחוכמת ההמונים משקל רב. לכן השתמשו בפורום, מצד אחד תשאלו ומצד שני אתם מוזמנים לנדב מידע מנסיונכם. בהצלחה לכולם.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום עסקים

ברוכים הבאים לפורום עסקים אשר יעסוק בשלושת המישורים העיקריים של העסק. מישור היזמות - כל השאלות שמקדימות את ההחלטה אם להיכנס לעולם היזמות ובאיזה תחום. מישור הניהול - הקמה ותפעול של העסק. ומישור הפיתוח העיסקי - איך אנו מעלים את העסק למדרגה הבאה. מאחר ובעסקים בינוניים וקטנים שולטת בעיקר ה"תורה שבעל פה", לנסיון וחוכמת ההמונים משקל רב. לכן השתמשו בפורום, מצד אחד תשאלו ומצד שני אתם מוזמנים לנדב מידע מנסיונכם. בהצלחה לכולם.

x
הודעה מהנהלת הפורום
גולשים יקרים, אנא הקפידו על שפה תיקנית ולא פוגענית. הפורום הינו מקצועי והתכנים שבו מיועדים לכלל הגולשים. פוסטים שיכללו פרסומים, קידומי מכירות או שפה שאינה הולמת את הפורום, ימחקו.
המשך >>

לצפיה ב-'מחזירים את הבנקים למוטב'
מחזירים את הבנקים למוטב
( לעמוד שלי בתפוז )
10/08/2018 | 10:38
2
46
הי לכולם,
אתם מוזמנים לקרוא מאמר שכתבתי בנושא
http://www.tapuz.co.il/forums/articles/article/229...
קריאה נעימה
שגיא

עסקים >>
לצפיה ב-'תודה רבה, אשמח להגיב'
תודה רבה, אשמח להגיב
<< ההודעה הנוכחית
13/08/2018 | 14:19
1
16
ראשית כל, אציין שקראתי כמעט את כל המאמר 
ידעתי שהדברים נכונים אבל הארת את עיניי.
אשמח לשאול כדי להיות בטוח שאני מבין....
לפי דבריך לא מומלץ בכלל להגיע למצב של בקשת הלוואה מהבנק? אם אחזיר אותה בדיוק כפי שסוכם החשבון שלי עדיין "יוכתם"?
האם למינוס בחשבון יש השלכות? בעיות בעתיד? נקודה שחורה? 

אני חושב שכל מטרת הבנק היא לתת לנו הרגשה שהלוואות ומינוסים הם מקובלים, שמינוס הוא מצב תקין, ועובדה שהבנק מבחינה טכנית מאפשר את כל זה ורק מפרסם את כל מסלולי ההלוואות שלו.
שהאמת היא שמינוס זה אומר שאין לך כלום, וכל מה שנדמה שיש לך שייך לבנק, וזה מצב שמאודדד קשה לצאת ממנו! הבנק יודע זאת...
אנשים מרשים להגיע למצב כזה די בקלות ולא שמים לב שהם חייבים להוציא פחות ממה שהם מרוויחים, ולהתמקד במה שהם באמת צריכים ולא סתם רוצים- כי אין להם כסף.
אבל יש מצבים של אין ברירה... השאלה אם יש פתרון אחר חוץ מלהיות חייב לבנק? 
עסקים >>
לצפיה ב-'אשראי בבנק'
אשראי בבנק
( לעמוד שלי בתפוז )
13/08/2018 | 14:53
16
הי ערן
דבר ראשון תודה על הקריאה, לגבי שאלותיך:
ה"עסק" של הבנק הינו למכור ללקוחותיו כסף, זהו מקור הרווח העיקרי שלו. כל לקוח מדורג בבנק לפי מידת הסיכון שלו, ז"א איך הבנק מעריך את יכולת ההחזר. לרוחות שבעברם יש בעיות גבייה בדרך כלל יזכו בנקודה שחורה ליד שמם ובקשיים בקבלת אשראי בעתיד. לקוחות שרמת הסיכון שלהם גבוהה יחסית, ישלמו יותר על האשראי בדרך כלל באמצעות ריבית גבוהה יותר.
אני לא אומר וממליץ לא לקחת אשראי או לא להשתמש בבנק, אני כן אומר שצריך לעשות שימוש מושכל ביכולות ולא להיכנס להתחייבויות שאין יכולת לעמוד בהן.
בהצלחה
עסקים >>

מנהל/ת הפורום

אודות:
שגיא בר לוי, יועץ עסקי משנת 1991, מתמחה בייזום ובפתוח עסקי. במשך השנים ניהל במקביל לעבודתו כעצמאי מספר תפקידים: סמנכ"ל מ.ט.י חיפה ומ.ט.י רעננה, מ"מ מנ
עוד...

הודעות אחרונות

02:42 | 15.09.18 אורחים בפורום
16:26 | 08.09.18 אורחים בפורום
11:36 | 06.09.18 אורחים בפורום
19:51 | 05.09.18 Riyu
14:18 | 03.09.18 אורחים בפורום
10:57 | 29.08.18 muaalight1
11:57 | 28.08.18 אורחים בפורום
19:18 | 20.08.18 שגיא בר לוי
13:22 | 16.08.18 אורחים בפורום
10:38 | 10.08.18 שגיא בר לוי
10:31 | 10.08.18 שגיא בר לוי
12:27 | 07.08.18 אורחים בפורום
19:37 | 03.08.18 שגיא בר לוי

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ