לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
75667,566 עוקבים אודות עסקים

פורום עסקים

ברוכים הבאים לפורום עסקים אשר יעסוק בשלושת המישורים העיקריים של העסק. מישור היזמות - כל השאלות שמקדימות את ההחלטה אם להיכנס לעולם היזמות ובאיזה תחום. מישור הניהול - הקמה ותפעול של העסק. ומישור הפיתוח העיסקי - איך אנו מעלים את העסק למדרגה הבאה. מאחר ובעסקים בינוניים וקטנים שולטת בעיקר ה"תורה שבעל פה", לנסיון וחוכמת ההמונים משקל רב. לכן השתמשו בפורום, מצד אחד תשאלו ומצד שני אתם מוזמנים לנדב מידע מנסיונכם. בהצלחה לכולם.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום עסקים

ברוכים הבאים לפורום עסקים אשר יעסוק בשלושת המישורים העיקריים של העסק. מישור היזמות - כל השאלות שמקדימות את ההחלטה אם להיכנס לעולם היזמות ובאיזה תחום. מישור הניהול - הקמה ותפעול של העסק. ומישור הפיתוח העיסקי - איך אנו מעלים את העסק למדרגה הבאה. מאחר ובעסקים בינוניים וקטנים שולטת בעיקר ה"תורה שבעל פה", לנסיון וחוכמת ההמונים משקל רב. לכן השתמשו בפורום, מצד אחד תשאלו ומצד שני אתם מוזמנים לנדב מידע מנסיונכם. בהצלחה לכולם.

x
הודעה מהנהלת הפורום
גולשים יקרים, אנא הקפידו על שפה תיקנית ולא פוגענית. הפורום הינו מקצועי והתכנים שבו מיועדים לכלל הגולשים. פוסטים שיכללו פרסומים, קידומי מכירות או שפה שאינה הולמת את הפורום, ימחקו.
המשך >>

לצפיה ב-'המלצה על כניסה לשותפות בהקמת עסק'
המלצה על כניסה לשותפות בהקמת עסק
<< ההודעה הנוכחית
03/06/2018 | 06:13
1
68

שלום לכולם שמי איתן ואני מתגורר בארה״ב

יש לי חבר שותף שרוצה להשקיע איתי בעסק ולפתוח חנות / גלרייה כסוג של משקיע שקט

עלות הקמה ראשונית: 45 אלף דולר (שיפוץ בסיסי, תאורה, דלפק וסחורה)
עלות 3 חודשים ראשונים של השכרת החנות, תשתיות ועובדים 45 אלף דולר 

סה״כ הון נדרש להתחלה: 90 אלף דולר
עלות תפעול חודשית: 15 אלף דולר (חנות + עובד אחד)

אני בעלי הקניין הרוחני של האומנות שאנחנו מוכרים.

ואני גם זה שיתפעל את החנות בנוסף לעבודה בה ב 3 חודשים הראשונים על מנת להשלים שעות של העובד הראשון, היות והחנות צריכה להיות פתוחה 7 ימים בשבוע 12 שעות ביום.

עלות ממוצעת של עבודת אומנות נעה בין 5-9 אלף דולר בממוצע (יש גם בעשרות אלפים), עם רווחים של כל 4 אלף דולר בממוצע על כל מכירה.

הרעיון שלי להשתמש בכסף של השותף כהשקעה, ואני אתן את נושא הניהול, הזכויות שלי בעבודה וכוח עבודה ב 3 חודשים הראשונים.

הסוגיה שצריך לפתור היא זו:
אני מעוניין להציע לשותף סוג של שותפות מלאה אבל לטווח ארוך אין לי עניין לעבוד בחנות עצמה, בנוסף אם החנות תצליח בחישוב של מכירה אחת בשבוע על 4 שבועות זה מכסה לנו את כל העלות, ואז מתחיל הרווח, וחנות כזו צריכה בתקופה טובה למכור לפחות 3-4 עבודות בשבוע.

כלומר שפוטנציאל הרווח הינו 1-64 אלף דולר בחודש תלוי במכירות, כלומר השותף יוכל להחזיר את ההשקעה שלו מאוד מהר.

מה אתם מציעים להציע שזה ישתלם לכולם לטווח הארוך?

האם ״תמלוגים של 1000 דולר על כל עבודה שנמכרת״ (אלי) לאחר שהשותף החזיר את ההשקעה והעסקת עובד שני שיחליף אותי וחלוקה של 50% אחרי הוצאות ותמלוגים נשמע הגיוני?

אשמח לדעות והמלצות

עסקים >>
לצפיה ב-'שותפות ומשקיע'
שותפות ומשקיע
21/08/2018 | 21:58
65
הי
אני חושב ששיטה של תמלוגים משאירה את שני הצדדים בעניין, ומאפשרת לכל אחד מהם להשקיע מאמצים לכל אורך הדרך בשיווק וקידום המוצר שאתם מוכרים לצורך העניין. מה שכן, אתה צריך להתייעץ עם השותף כמובן, ולראות האם זה יכול להתאים לו, וגם לבחון האם הסכום שהולך לתמלוגים כדאי לך מבחינת המכירה ומשאיר אותך רווחי. בנוסף, אני הייתי ממליץ בחום לעבוד עם הסכמים. היה לי ניסיון עם שותף (שאפילו לא היה משקיע אלא שותף לכל דבר ועניין) שבגלל שלא החתמתי אותו על NDA (הסכם סודיות) הוא לקח את הרעיון שלי וייצר את המוצר מאחורי גבי. אני מבין שבמקרה שלך קצת יהיה קשה לחכות את האומנות, אבל ניתן בהחלט לחכות את הרעיון, ואם אתה רוצה לעבוד בצורה מסודרת אני ממליץ לך או לפנות לעורך דין או לחפש שירותים כאלו ברשת שמאפשרים יצירת הסכמים ליזמים מתחילים.
בהצלחה!
עסקים >>

מנהל/ת הפורום

אודות:
שגיא בר לוי, יועץ עסקי משנת 1991, מתמחה בייזום ובפתוח עסקי. במשך השנים ניהל במקביל לעבודתו כעצמאי מספר תפקידים: סמנכ"ל מ.ט.י חיפה ומ.ט.י רעננה, מ"מ מנ
עוד...

הודעות אחרונות

20:19 | 17.11.18 אורחים בפורום
10:27 | 14.11.18 אורחים בפורום
09:50 | 14.11.18 אורחים בפורום
19:05 | 04.11.18 אורחים בפורום
22:09 | 25.10.18 Dlevi456
15:40 | 21.10.18 אורחים בפורום
14:15 | 14.10.18 אורחים בפורום
02:42 | 15.09.18 אורחים בפורום
11:36 | 06.09.18 אורחים בפורום
19:51 | 05.09.18 Riyu
14:18 | 03.09.18 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ