לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
72817,281 עוקבים אודות עסקים

פורום עסקים

הפורום עוסק בתחומים הבאים: הקמת עסקים ומיזמים, בניית ערך לרעיון, בחירת אסטרטגיה עסקית, עיצוב, פיתוח וייצור מוצרים וסדרות, גיוסי כספים וניהול משאים ומתנים. מטרת הפורום הוא להוות פלטפורמה עסקית ראשונית/הנחיה ראשונית לעסקים נותני שירות ולעסקים שמפתחים ומייצרים מוצרים.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום עסקים

הפורום עוסק בתחומים הבאים: הקמת עסקים ומיזמים, בניית ערך לרעיון, בחירת אסטרטגיה עסקית, עיצוב, פיתוח וייצור מוצרים וסדרות, גיוסי כספים וניהול משאים ומתנים. מטרת הפורום הוא להוות פלטפורמה עסקית ראשונית/הנחיה ראשונית לעסקים נותני שירות ולעסקים שמפתחים ומייצרים מוצרים.

x
הודעה מהנהלת הפורום
שלום לכולם,
שמי אמיר לניאדו ובימים הקרובים אתחיל לנהל את הפורום ולעזור לגולשים עם שאלות שרלוונטיות לנושאים אשר הוגדרו תחת הכותרת 'פורום נטוורקינג לעסקים'.
אבקש מכל הגולשים לא ליצור תוכן שיווקי/ פרסומי באתר ולהשאר מפוקסים לנושאים בהם מתמקד הפורום.
כמובן שאשמח לענות על שאלות כלליות ורחבות יותר.
תודה ובהצלחה לכולם.
אמיר
המשך >>

לצפיה ב-'מחפשת דילר בסין שמבין ביצור אופנה '
מחפשת דילר בסין שמבין ביצור אופנה
28/05/2018 | 16:16
2
34
הי,
יש לנו עסק קטן של שמלות בסגון הוט קוטור כלה וערב .
מחפשת דילר שיכול לאתר  לי ספק טוב +עבודה קבועה .
כדי שייצרו לנו את השמלות כמו שאנחנו רוצים .
עיצוב לפי דרישתנו ..
אני רוצה לעצב ושהדילר ידאג שהיצרן יבצע .
יש חיה כאת ? אשמח לשיתוף עם מעצבות שיש להן נסיון.

עסקים >>
לצפיה ב-'ייצור מוצרים בסין'
ייצור מוצרים בסין
<< ההודעה הנוכחית
29/05/2018 | 14:09
1
22
הי,
לצערי לא מכיר כמעט מפעלים בסין שעוסקים בייצור בדים.. מתעסק בייחוד בייצור פלסטיקה/ מכאניקה/ אלקטרוניקה..
אבל..
העבודה מול הספקים/ המפעלים בסין לרוב לא מסובכת ודי תבניתית.. הקושי כפי שאת יודעת זה למצוא את הספק הנכון שיספק את הסחורה באיכות ובכמות שאת רוצה..
למצוא דילר/ איש קשר בסין זה הכי טוב - כך הוא יכול לעזור לך עם תהליך בקרת האיכות ולאשר את המשלוחים לפני שהם יוצאים מהמפעל.. דבר זה מונע הרבה פעמים החזרים של סחורה ויכולים לעזור לך מאוד..
אם זאת - הרבה פעמים עדיף לקפוץ לסין ולבקר במספר מפעלים מהתחום (כמובן שיש צורך לקבוע פגישות מראש/ להציב את הדרישות/ ליישר קו וכו וכו), אבל במקרים רבים (בהתאם לכמות הייצור) זה כדאי יותר, יעיל יותר, פשוט יותר וכמובן שזול יותר..
תוכלי להרחיב קצת לגבי - כמויות ייצור/ מוכבות של מוצר/ אופי בקרת האיכות/ מספר מוצרים שונים שאת צרכה לייצר וכו?
אשמח לתת עיצה יותר עיניינית..
בהצלחה
אמיר

עסקים >>
לצפיה ב-'תשובה של הבוס שלי'
תשובה של הבוס שלי
30/05/2018 | 08:49
21
הבוס שלי כבר נוסע לסין למעלה מ15 שנה, והוא דובר סינית, ומכיר היטב את סצנת הייצור הסינית.

להלן דבריו:

אין כמעט צורך היום לייצר בדים, כל מה שתחלמו עליו כבר נמצא בקו יצור כזה או אחר. ולכן מה שבאמת צריך זה פשוט לרדת לתערוכה כלשהיא ולעשות סיבוב ולמצוא את מה שאתם צריכים.

בקשר לדילר שנמצא בסין, אני יכול להעביר לשואל/ת פרטי איש קשר. כדאי לדעת כמה דברים חשובים לפני זה:

אם אתם הולכים על ייצור, ניתן היום להשיג ייצרנים סיניים שמוכנים לייצר בכמויות קטנות יחסית, ויש אנשי קשר שיודעים לעשות את זה.

בעת הזמנה ואפילו בעת ייצור דוגמא: חשוב מאוד לציין כל פרט רלוונטי, גם אם לכם זה נראה לא רלוונטי ומובן מאליו. מה שלא יצויין לא יקרה, וזה כולל גם צורת אריזה וכמה יחידות בקרטון.

זה לוקח זמן. זה לא תהליך של חודשיים, זה בדרך כלל תהליך של חצי שנה עד שתקבלו מוצר לידיים שלכם.

אם זה מעניין אוכל לשלוח פרטים באישי, יש לו חבר סיני שעובד עם הרבה יהודים ובעיקר ישראלים ואפילו דובר עברית קלה. כך שהוא מכיר את המנטליות הישראלית, והוא גובה 10% מדמי העסקה.

כל אלו שאומרים שהם גובים 5%, אל לנו להאמין להם. הם שקרנים.

להלן קישור לבלוג שם הוא כתב בנושא: https://gulevy.co.il/he/blog לא הצלחתי להעלות קישור ישירות למאמר כי יש משהו בלינק שלא הצלחתי להכניס כראוי. למאמר קוראים 'על סין ועל סיניים'.
מקווה שעזרתי.
עסקים >>

מנהל/ת הפורום

אודות:
את/ה מוביל/ה בתחומך? אנו מזמינים למשרדינו בימים אלו בעלי מקצוע המתאימים לנהל פורום מקצועי באשכול המומחים של אתר הקהילות המוביל תפוז אנשים. מנהל/ת פ
עוד...

הודעות אחרונות

18:42 | 19.07.18 studiofree
22:13 | 16.07.18 אורחים בפורום
17:07 | 16.07.18 אורחים בפורום
00:58 | 16.07.18 shani07078
13:45 | 09.07.18 אורחים בפורום
20:15 | 03.07.18 אורחים בפורום
15:37 | 27.06.18 nisim asis
11:04 | 27.06.18 קספר ניקוי חלונות
17:11 | 26.06.18 ללי127
12:13 | 13.06.18 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ