לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
74227,422 עוקבים אודות עסקים

פורום עסקים

ברוכים הבאים לפורום עסקים אשר יעסוק בשלושת המישורים העיקריים של העסק. מישור היזמות - כל השאלות שמקדימות את ההחלטה אם להיכנס לעולם היזמות ובאיזה תחום. מישור הניהול - הקמה ותפעול של העסק. ומישור הפיתוח העיסקי - איך אנו מעלים את העסק למדרגה הבאה. מאחר ובעסקים בינוניים וקטנים שולטת בעיקר ה"תורה שבעל פה", לנסיון וחוכמת ההמונים משקל רב. לכן השתמשו בפורום, מצד אחד תשאלו ומצד שני אתם מוזמנים לנדב מידע מנסיונכם. בהצלחה לכולם.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום עסקים

ברוכים הבאים לפורום עסקים אשר יעסוק בשלושת המישורים העיקריים של העסק. מישור היזמות - כל השאלות שמקדימות את ההחלטה אם להיכנס לעולם היזמות ובאיזה תחום. מישור הניהול - הקמה ותפעול של העסק. ומישור הפיתוח העיסקי - איך אנו מעלים את העסק למדרגה הבאה. מאחר ובעסקים בינוניים וקטנים שולטת בעיקר ה"תורה שבעל פה", לנסיון וחוכמת ההמונים משקל רב. לכן השתמשו בפורום, מצד אחד תשאלו ומצד שני אתם מוזמנים לנדב מידע מנסיונכם. בהצלחה לכולם.

x
הודעה מהנהלת הפורום
גולשים יקרים, אנא הקפידו על שפה תיקנית ולא פוגענית. הפורום הינו מקצועי והתכנים שבו מיועדים לכלל הגולשים. פוסטים שיכללו פרסומים, קידומי מכירות או שפה שאינה הולמת את הפורום, ימחקו.
המשך >>

לצפיה ב-'אתר 200'
אתר 200
<< ההודעה הנוכחית
10/05/2018 | 10:59
2
51
היי חברים,

אשמח לדעת האם למישהו מכם יצא להשתמש בשירותים של האתר הזה(www.200shekel.com)?
הם מציעים הכל ב 200 ש"ח ואני אשמח להמלצה מאדם אמיתי לפני השימוש...
באופן כללי, אני חדשה בעולם של עסקים קטנים, צרכנים שירותים טרייה למדי, לא בטוחה שיודעת להעריך איזה סוד ורמה של שירות אני צריכה, כרגע צריכה עיצוב לוגו, ראיתי כמה דוגמאות שלהם (דווקא לא רעות בכלל אבל לא בטוחה שהעין שלי מקצועית מספיק) ב 200ש "ח, זה נשמע לי מאוד זול... אולי אנסה רק כי אין מה להפסיד... בכל מקרה אשמח לשמוע איפה עיצבתם את הלוגו שלכם וכמה שילמתם...

עסקים >>
לצפיה ב-'עיצוב אנפורמציה שיווקית'
עיצוב אנפורמציה שיווקית
21/05/2018 | 10:15
1
13
הי סיון,
קודם כל שיהיה בהצלחה
לגבי עיצוב לוגו וכו - 200שח נשמע לי סביר..
בגדול אם את כבר מעצבת לוגו עדיף לעבוד על כל האנפורמציה השווקית באותו הזמן כדי ליצור אחידות ומיתוג - ז"א: תעבדי על הלוגו + דף מכתבים + חשבוניות/ קבלות + ברושור..
כך לכולם יהיה אותו קו עיצובי וזה גם ככה חלק מהעבודה..
מנסיוני הכי פשוט לקחת מעצב/ מעצבת שיעשו את העבודה ואת כל ערכת השיווק - המחירים יכולים כמובן להשתנות בהתאם לספק..
בהצלחה
אמיר
עסקים >>
לצפיה ב-'המלצה'
המלצה
30/05/2018 | 08:52
8
ההמלצה שלי היא לעשות את כל העיצובים אצל מישהו אחד, ולא לחלק את זה לכמה מעצבים. כך שלכל העיצובים יהיה קו אחיד.
עסקים >>

מנהל/ת הפורום

אודות:
שגיא בר לוי, יועץ עסקי משנת 1991, מתמחה בייזום ובפתוח עסקי. במשך השנים ניהל במקביל לעבודתו כעצמאי מספר תפקידים: סמנכ"ל מ.ט.י חיפה ומ.ט.י רעננה, מ"מ מנ
עוד...

הודעות אחרונות

02:42 | 15.09.18 אורחים בפורום
16:26 | 08.09.18 אורחים בפורום
11:36 | 06.09.18 אורחים בפורום
19:51 | 05.09.18 Riyu
14:18 | 03.09.18 אורחים בפורום
10:57 | 29.08.18 muaalight1
11:57 | 28.08.18 אורחים בפורום
19:18 | 20.08.18 שגיא בר לוי
13:22 | 16.08.18 אורחים בפורום
10:38 | 10.08.18 שגיא בר לוי
10:31 | 10.08.18 שגיא בר לוי
12:27 | 07.08.18 אורחים בפורום
19:37 | 03.08.18 שגיא בר לוי

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ