ניהול אירועים

Rswis

New member
ניהול אירועים

בוקר טוב.
החלטתי להיעזר בכם ומקווה לקבל כאן תשובות שאני מחפשת עם עצמי די הרבה זמן :)
כבר זמן מה שאני חושבת על לצאת לדרך עצמאית בתחום ניהול אירועים שבאמת מושך אותי.
אני רוצה להתחיל באישורי הגעה וסידורי הושבה כולל הגעה לאירוע בכדי לתת לכל אחד את מס' השולחן שבו אמור לשבת וכו'...
אני יודעת שיש המון כאלו אך יחד עם זאת תוך כדי אירגונים לחתונה שלי הבנתי שאף פעם זה לא יותר מידי בתחום הזה .
השאלה שלי היא מאיפה להתחיל? עם איזה אפליקציות עובדים בכדי לאשר הגעה? איך מארגנים טבלה שתכלול את כל האורחים?...
אשמח לקצת כיוון ממי שמבין בזה .
תודה רבה מראש ואחלה יום !! :)

בנית מבנה עסקי לעסק חדש

הי,
לא כל כך הבנתי את השאלה שלך:
אם את רוצה לפתוח עסק בתחום הארועים את צרכה לחשוב על 'מה את מוכרת', 'מה היחודיות שלך' ו 'מי הלקוחות שלך'.
למיטב הבנתי - אפליקציה/ ניהול נושא המושבים בארוע הוא חלק קטן מהארוע, ובהתאם אחוז הרווח/ גובה הרווח יהיה קטן מאוד באופן יחסי לארוע. מה גם שלפי מה שנראה לי זה חלק מהשירותים שנותנים ממכלול שלם של שירותים..
אם המטרה שלך לפתח אפליקציה לאותו תחום - זה סוג אחד של עסק!!
אם המטרה שלך לתת שירותים שיכילו גם את נושא סידור המושבים - זה עסק שונה לחלוטין!!

להערכתי/ לתחושתי - את צרכה לשבת עם משהו שמבין כדי לבנות יחד את המבנה העסקי שלך, איזה סוג עסק, מה דרוש כדי לאפשר לאותו עסק לגדול, מה היעדים, אסטרטגיה, תקציב, לקוחות, וכו וכו.. (את צרכה מספר שעות בודדות כדי לאבחן מי/ מה/ מו..
)

אשמח לקצת יותר פירוט כדי למקד את התשובה ובכל מקרה מוזמנת לפנות אלנו להנחיה/ לשאלות
בהצלחה
אמיר

Rswis

New member
ניהול אירועים

לפתח אפליקציה אני לא מתכוונת.
מתכוונת לתת שירותים כגון : אישורי הגעה, סידורי הושבה.
על השכרת ציוד חשבתי אבל אז זה אומר שאצטרך סכום התחלתי די גבוה בשביל הציוד וזה גם משהו שפחות מעניין נכון לעכשיו.
כשאני אירגנתי את החתונה שלי ראיתי אנשים שעוסקים אך ורק בסידורי הושבה ואישורי הגעה..הייתי שמחה לכלול עוד דברים אבל אני לא בדיוק יודעת מה.
לכן חשבתי להתייעץ כאן אולי יש מישהו שמבין בעסק הזה ספציפית..
תודה על התשובה :)

בנית מבנה עסקי נכון

הי,
אם כך - ההמלצה שלי אליך היא למפות את כל השירותים הדרושים בחתונה: סידור מקומות/ מושבים/ אישורים/ משלוח הזמנות/ טלפונים לוודא הגעה/ השכרת ציוד/ וכו וכו/ וכו..
לאחר מכאן הייתי בוחר איזה שירותים אני רוצה לתת ובונה לכל אחד תקציב משוער (הוצאות צפויות וכו וכו)
אחכ יש צורך לראות בכמה את יכולה 'למכור' כל אחד מהשירותים ובהתאם לבנות אנפורמציה מסחרית/ שיווקית רלוונטית
במקביל צריך לאבחן את הלקוחות שלך ולחשוב על הדרך הנכונה לפנות אליהם (הנחות/ מבצעים/ מה היתרון שלך לעומת אחרים/ וכו וכו)
ואז אפשר להתחיל לעבוד ולהזיז תהליכים.
כפי שכתבתי בתגובה הקודמת - אני ממליץ לך לקחת ייעוץ עסקי של כמה שעות כדי שמשהו שמבין בזה יוכל יחד אתך לבנות את המבנה הארגוני הנכון לסיפור ולהציב יחד אתך את היעדים והמטרות.
את מוזמנת ליצור קשר אם מעוניינת.
בהצלחה!!

למעלה