לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
68086,808 עוקבים אודות עסקים

פורום עסקים

שלום וברוכים הבאים. שמי אמיר לניאדו– מנהל הפורום, יזם סדרתי ומנהל של חברת בי-פוקוסאשמח לענות על שאלות שנוגעות בתחומים הבאים: הקמת עסקים ומיזמים, בניית ערך לרעיון, בחירת אסטרטגיה עסקית, עיצוב, פיתוח וייצור מוצרים וסדרות, גיוסי כספים וניהול משאים ומתנים. מטרת הפורום הוא להוות פלטפורמה עסקית ראשונית/הנחיה ראשונית לעסקים נותני שירות ולעסקים שמפתחים ומייצרים מוצרים.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום עסקים

שלום וברוכים הבאים. שמי אמיר לניאדו– מנהל הפורום, יזם סדרתי ומנהל של חברת בי-פוקוסאשמח לענות על שאלות שנוגעות בתחומים הבאים: הקמת עסקים ומיזמים, בניית ערך לרעיון, בחירת אסטרטגיה עסקית, עיצוב, פיתוח וייצור מוצרים וסדרות, גיוסי כספים וניהול משאים ומתנים. מטרת הפורום הוא להוות פלטפורמה עסקית ראשונית/הנחיה ראשונית לעסקים נותני שירות ולעסקים שמפתחים ומייצרים מוצרים.

x
הודעה מהנהלת הפורום
שלום לכולם,
שמי אמיר לניאדו ובימים הקרובים אתחיל לנהל את הפורום ולעזור לגולשים עם שאלות שרלוונטיות לנושאים אשר הוגדרו תחת הכותרת 'פורום נטוורקינג לעסקים'.
אבקש מכל הגולשים לא ליצור תוכן שיווקי/ פרסומי באתר ולהשאר מפוקסים לנושאים בהם מתמקד הפורום.
כמובן שאשמח לענות על שאלות כלליות ורחבות יותר.
תודה ובהצלחה לכולם.
אמיר
המשך >>

לצפיה ב-'שבוע טוב, הייעוץ שלי'
שבוע טוב, הייעוץ שלי
31/12/2017 | 12:05
3
125
שלום...
פונה להתייעץ לגבי רעיון, בעקבות כתבה שקראתי השבוע בעיתון לאשה.
שם סופר על קבוצה בפייסבוק שכוללת 8000 איש בעלי מכנה משותף (איני רוצה לפרט כדי לא לפגוע בטעות).
האדם שפתח את הקבוצה בתמימות הבין את הפוטנציאל שלו להתפרנס ממנה, עזב את עבודתו והתמסר לה.
הוא מספר שקבע סימן רשום או פטנט (אשמח להסבר על זה) על שם הקבוצה (שהוא באמת מקורי וקליט), ופתח עוסק מורשה.
הוא מתפרנס למעשה מהדילים שהוא סוגר לקבוצה (הופעות, סופ"שים, טיולים ועוד ועוד.... כמה פעמים בשבוע)
כאשר הוא לוקח לעצמו 10% ולפעמים יותר מכל דיל.
השאלה שלי האם זה תקין מבחינה חוקית? האם הוא יכול להתנהל כך ולקחת משכורת שונה בכל דיל כפי שהוא רואה לנכון? האם היית ממליץ לאדם לנהל קבוצה כזאת ולפתח אותה להכנסה עבורך? האם אתה מזהה את הפוטנציאל? אני בצומת דרכים ונדלקה לי נורה כאשר קראתי את הכתבה בגלל קבוצה שאני מנהל.
עסקים >>
לצפיה ב-'הרבה שאלות..'
הרבה שאלות..
( לעמוד שלי בתפוז )
31/12/2017 | 12:34
2
24
הי,
שאלת הרבה שאלות אז אענה באופן כללי מאוד.
הוא יכול לפתוח איזה עסק שהוא רוצה, כל עוד הוא פותח אותו בצורה חוקית ומדווח לרשויות הרלוונטיות..
על פניו, נשמע שהעסק שהוא פתח הוא בסדר גמור.. ושיהיה לו בהצלחה!!. דרך פלטרופמה שהוא הקים וניהל הוא מצליח להגיע להרבה אנשים ובעזרת שירותים כאלו ואחרים הוא מתפרנס - מה יכול להיות יותר טוב מזה..
לגבי רישום מדגם/ פטנט וכו
מדגם רושמים על צורה/ משהו ויזואלי (לוגו/ שם מוצר/ צורה ויזואלית של המוצר/ וכו וכו..)
פטנט רושמים על התכנות טכנולוגית.. (איך המוצר עובד ומה יחודי בפתרון שאת/ה מציע..)
זה שתי הגנות שונות לחלוטין ואני לא חושב שנכון לפרט כאן בפורום על הנושא..
איזה עסק חשבת לפתוח?
מה המטרות/ מי קהל היעד/ וכו וכו?

עסקים >>
לצפיה ב-'אמיר אתה נהדר תודה רבה!'
אמיר אתה נהדר תודה רבה!
01/01/2018 | 11:33
1
14
בעצם עניין אותי כיצד זה חוקי...  לא חשבתי שמותר לו לקבוע את ההכנסה שלו בלי דיווח לאותם אנשים להם הוא סוגר את הדילים... חידשת לי ועודדת אותי- תודה!
לגבי הרישום- זה לא ויזואלי או טכנולוגי... אלא ביטוי. אז אולי סימן מסחרי....
עסקים >>
לצפיה ב-'חוקי כל עוד זה שקוף'
חוקי כל עוד זה שקוף
( לעמוד שלי בתפוז )
<< ההודעה הנוכחית
01/01/2018 | 16:21
13
הי, שמחתי לעזור..
רק לחדד - נושא התגמול שלו מול הלקוחות/ האנשים הוא בינו לבינם..
במצב זה, כדי למנוע אי נעימות, הייתי מדווח ללקוח שמתבצעת עמלה של X%.., אבל זה תלוי בו ובלקוחות.. (אם הם חברים שלו אז מניח שהוא מתנהל באופן קצת שונה..).
בכל מקרה - לכל עסק - צריך להיות שקיפות משני הכיוונים: מכיוון הלקוח ומכיוון העסק שאיתו מתבצעת העסקה!!.

לכל שאלה/ הבהרה, אשמח לעזור

עסקים >>

מנהל/ת הפורום

אודות:
אמיר לניאדו – MBA ,BSC ,HND – יזם סדרתי ובעלים של חברת ההנדסה בי-פוקוס. עוסק מעל עשור בתחומים הקשורים בקידום וליווי עסקים ומיזמים, הן בפן המסחרי והן ב
עוד...

הודעות אחרונות

16:45 | 21.01.18 אורחים בפורום
06:06 | 15.01.18 Rswis
10:36 | 14.01.18 אורחים בפורום
08:33 | 11.01.18 damiansup
08:31 | 11.01.18 damiansup
11:16 | 06.01.18 אורחים בפורום
16:04 | 04.01.18 LIRANRP
10:21 | 03.01.18 אורחים בפורום
11:05 | 31.12.17 אורחים בפורום
14:14 | 26.12.17 Babi25
14:00 | 25.12.17 ballajj88
11:14 | 24.12.17 האמיתית
16:09 | 19.12.17 הבולגרייה

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא תזונת ספורט
אירוח בנושא תזונת...
אודליה ביצ׳צ׳ו, תזונאית ונטורופתית, מייעצת לכם...
אירוח בנושא תזונת ספורט
אירוח בנושא תזונת...
אודליה ביצ׳צ׳ו, תזונאית ונטורופתית, מייעצת לכם...
אירוח בנושא טיפולי פוריות
אירוח בנושא טיפולי...
ד``ר טל שביט, מנהל היחידה להפריה חוץ גופית באסותא...
אירוח בנושא טיפולי פוריות
אירוח בנושא טיפולי...
ד``ר טל שביט, מנהל היחידה להפריה חוץ גופית באסותא...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ