עמותה כמו "קרן שמש" לאנשים מעל גיל 35

duda21

New member
עמותה כמו "קרן שמש" לאנשים מעל גיל 35

שלום לכולם,
אני מחפשת מנטורינג/חונכות עסקית ונתקלתי בעמותת "קרן שמש". כשיצרתי איתם קשר התברר שהם עובדים רק עם יזמים צעירים (גילאי 20-35), ואני מעל גיל 35.
האם ישנה עמותה שמלווה יזמים בהתנדבות (שזה רעיון מפעים בפני עצמו)?
תודה מראש.

*מלבד מעוף ומט"י שהם בתשלום מסובסד.

ייעוץ ליזמים

הי,
האפשרויות שיש לך כיזמת להשיג ייעוץ עסקי (בנוסף לאלו שרשמת בהודעה) הם לרוב בתשלום.
הדרך ליצור ייעוץ/ הנחיה ללא תשלום מיידי היא ע"י סוגים של שיתופי פעולה/ תמלוגים בשלבים מתקדמים של המיזם/ החברה.
הדרך לעשות את זה היא ע"י כך שתצרפי יועצים/ שותפים למיזם כבר בשלבים הראשונים.
האם יש לך משהו מתקדם יותר מאשר רק רעיון?
האם בצעת פעולות שקשורות בהערכת השווי של העסק שלך?
&nbsp

duda21

New member
תשובות

מדובר בעסק אינטרנטי, היה לי בעבר משהו דומה, וסגרתי מכל מיני סיבות.
עכשיו רוצה להתחיל שוב וחשבתי לעשות זאת באופן מסודר יותר.
לא ביצעתי הערכת שווי.

הערכת שווי ליצירת שיתופי פעולה

בוקר טוב
בשביל לאפשר לך ליצור שיתופי פעולה אתה חייב ליצור מספר פעולות/ תהליכים. תהליכים אלה יאפשרו לך לפגוש אנשי מקצוע/ חברות מהתעשיה ולדבר אתם על שיתופי פעולה בתמורה לאופציות/ לתמלוגים עתידיים וכו וכו
בגדול אתה צריך תכנית עסקית שתגדיר את האסטרטגיה/ היעדים/ התקציב הדרוש/ כ"א/ צפי להכנסות וכו וכו
לאחר מכאן יהיה לך שווי תאורטי למיזם/ לחברה, ובהתאם לאותו שווי תוכל לנהל משא ומתן עם גורמים שאתה צריך לעבוד אתם..
ברגע שתגיע לפגישה איתם, ותחליט שאתה מעוניין, תוכל להציג את התוכנית העתידית/ את היעדים ובהתאם לגייס אותם לצוות..
תעיף מבט במאמר הקישור המצורף - הוא ימחיש לך מדוע חשוב לך לבצע תוכנית עסקית ומה הכח שלה במשא ומתן.. ישנם שם מאמרים נוספים שיכולים לעזור לך בהבנה יותר מעמיקה של הנושא..
http://www.b-focus.com/article.aspx?id=5906

בהצלחה

למעלה