לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
70467,046 עוקבים אודות עסקים

פורום עסקים

שלום וברוכים הבאים. שמי אמיר לניאדו– מנהל הפורום, יזם סדרתי ומנהל של חברת בי-פוקוסאשמח לענות על שאלות שנוגעות בתחומים הבאים: הקמת עסקים ומיזמים, בניית ערך לרעיון, בחירת אסטרטגיה עסקית, עיצוב, פיתוח וייצור מוצרים וסדרות, גיוסי כספים וניהול משאים ומתנים. מטרת הפורום הוא להוות פלטפורמה עסקית ראשונית/הנחיה ראשונית לעסקים נותני שירות ולעסקים שמפתחים ומייצרים מוצרים.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום עסקים

שלום וברוכים הבאים. שמי אמיר לניאדו– מנהל הפורום, יזם סדרתי ומנהל של חברת בי-פוקוסאשמח לענות על שאלות שנוגעות בתחומים הבאים: הקמת עסקים ומיזמים, בניית ערך לרעיון, בחירת אסטרטגיה עסקית, עיצוב, פיתוח וייצור מוצרים וסדרות, גיוסי כספים וניהול משאים ומתנים. מטרת הפורום הוא להוות פלטפורמה עסקית ראשונית/הנחיה ראשונית לעסקים נותני שירות ולעסקים שמפתחים ומייצרים מוצרים.

x
הודעה מהנהלת הפורום
שלום לכולם,
שמי אמיר לניאדו ובימים הקרובים אתחיל לנהל את הפורום ולעזור לגולשים עם שאלות שרלוונטיות לנושאים אשר הוגדרו תחת הכותרת 'פורום נטוורקינג לעסקים'.
אבקש מכל הגולשים לא ליצור תוכן שיווקי/ פרסומי באתר ולהשאר מפוקסים לנושאים בהם מתמקד הפורום.
כמובן שאשמח לענות על שאלות כלליות ורחבות יותר.
תודה ובהצלחה לכולם.
אמיר
המשך >>

לצפיה ב-'עמוד עסקי בפייסבוק'
עמוד עסקי בפייסבוק
07/11/2017 | 14:34
3
71
היי,
אמא שלי מנהלת מכון יופי והיא רוצה לשווק את עצמה בפייסבוק...
עכשיו היא לא הכי בקיאה בפלטפורמה ואני בגדול לא מחפשת כרגע משרה נוספת חח
אז רציתי להתייעץ איתכם לגבי זה - למי שמנהל לעסק שלו עמוד, יש כלים מסוימים שצריך להכיר? כמה זמן באמת אתם צריכים להקדיש לו? אתם רואים באמת תוצאות?
בגלל שהיא באמת לא מבינה בפייסבוק.. האם כדאי פשוט לשלם למישהו שיעשה את זה? אתם יודעים אולי מחירים?
אשמח לטיפים ולהמלצות מהניסיון שלכם...

תודה רבה!
עסקים >>
לצפיה ב-'עמוד עסקי בפייסבוק'
עמוד עסקי בפייסבוק
<< ההודעה הנוכחית
08/11/2017 | 07:16
1
44
שלום,
מנסיוננו בתחום בו עוסקת אימך, פרסום בפייסבוק יכול לקדם בצורה טובה.
למי שאין ידע בקידום דף עיסקי רצוי שישתמש בשירותים של בעל מקצוע מתאים. בתחום זה של קידום בפייסבוק,יש מספר לא מבוטל של עסקים ולפני שמחליטים את מי לקחת, חשוב לבדוק, האם יש להם ניסיון בתחום? לבקש המלצות, להתקשר אליהם ואז לקבל את ההחלטה במי לבחור.
בהצלחה.
עסקים >>
לצפיה ב-'חברה מומלצת לפייס בשביל גלעד'
חברה מומלצת לפייס בשביל גלעד
10/12/2017 | 12:29
18
הי גלעד
אני כל כך מזדהה עם מה שכתבת - עברתי בעצמי בדיוק את אותו תהליך ובחרתי בחברת האקרמן שיווק דיגיטלי שעושה לי עבודה מעולה בפייס וגם בגוגל. אמליץ לך להתנהל עם גאנט עבודה שנתי בפייסבוק כי זה מאוד משפיע על הפניות לעסק וגם בתהליך איתם עברנו על תאריכים מיוחדים שיכולים להתאים לי לעסק מבחינת שיווק וזה פשוט עובד מעולה. עוד טיפ קטן - תבקש לשוחח עם קובי אקרמן הבעלים - הוא איש שיווק מאוד חד ויצירתי.
עסקים >>
לצפיה ב-'הי, אשמח להמליץ על איש מקצוע מעולה. שילחי הודעה בפרטי'
הי, אשמח להמליץ על איש מקצוע מעולה. שילחי הודעה בפרטי
08/11/2017 | 11:09
22

מנהל/ת הפורום

אודות:
אמיר לניאדו – MBA ,BSC ,HND – יזם סדרתי ובעלים של חברת ההנדסה בי-פוקוס. עוסק מעל עשור בתחומים הקשורים בקידום וליווי עסקים ומיזמים, הן בפן המסחרי והן ב
עוד...

הודעות אחרונות

20:40 | 20.04.18 אורחים בפורום
11:56 | 14.04.18 אורחים בפורום
21:22 | 10.04.18 עינברי34
14:09 | 08.04.18 אורחים בפורום
10:54 | 03.04.18 אורחים בפורום
23:45 | 21.03.18 אורחים בפורום
16:30 | 14.03.18 אורחים בפורום
12:00 | 13.03.18 אורחים בפורום
11:41 | 10.03.18 פרילנסר
08:03 | 09.03.18 אורחים בפורום
16:19 | 07.03.18 אורחים בפורום
07:45 | 07.03.18 אמיר לניאדו1
16:23 | 26.02.18 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ