שאלה על קורס לפתיחת חנות אינטרנטית

שאלה על קורס לפתיחת חנות אינטרנטית

אשמח לדעת אם ישנו קורס מומלץ לפתיחת חנות וירטואלית.

galshavit801

New member
חיפוש אחר קורס לבניית חנות

בניית חנות וירטואלית צריכה להתבצע בצורה יסודית. ברור שאפשר למצוא שפע של מידע אותו ואפילו חינמי (חפש ביוטיוב, בטח תמצא).
ההמלצה שלי היא לבחון את תחום השיווק באינטרנט, מה מתאים לתחום שלך ומה לא וזאת לפני שתשקיע רבות בבניית האתר (לא חבל על הזמן שלך?) יש לך הזדמנות נפלאה להתייעץ עם אנשי מקצוע לפני שתוציא כסף ותבזבז זמן, נצל אותה.

dudusapir

New member
העניין מאוד פשוט

לי יש חנות כזו בבית שממנה אני מתפרנס... www.sapir.org.il
אז ככה: קודם צריך למצוא לדעת מה מוכרים, אם ברכישה של המוצרים עצמם מיבואנים, לייבא מחו"ל או מהספקים בארץ.
לגבי החנות עצמה: ישנם הרבה חנויות וירטואליות ברשת להשכרה במגוון מכירים ואפשרויות.
רובם נותנים להתנסות בחינם למשך תקופה לפני תשלום ההשכרה.
לאחר בחירת האתר, יש לפתוח חנות עם כל הפרטים האפשריים: דף בית, אודות, תקנון, משלוחים, טלפונים כולל כתובת (אני אישית לא רוכש באתרים ללא כתובת, ויש הרבה כאלו).
לאחר מכן יש לפתוח קטגוריות (נושאים) ובתוכם להכניס פריטים למכירה.
יש צורך לצלם את הפריטים, ולהכניסם לאתר+מחיר, זמן אספקה והכי חשוב מידע.(יש הרבה אתרים שלא רושמים מידע ומשם אני לא קונה).
מעבר לזה יש צורך בחשבוניות או תוכנה של הנה"ח (יש גם בחינם).
יש למצוא חברת משלוחים זולה ואיכותית שנותנת שרות מהיר ומענה טלפוני. (לצערי עניין השרות הטלפוני לוקה בחסר כמעט אצל כולם, מניסיון)
בעסק צריך משרד מאובזר: מחשב, טלפון סלולרי ופקס, מכשיר לסליקת כרטיסי אשראי או דרך אתרים שמאפשרים.
יש לדאוג לשרות איכותי ומענה מהיר. (בעיה שלוקה בחסר בהרבה חנויות).
(יש עוד אפשרויות נוספות ומגוונות במסגרת הזו, כגון: מכירה עבור ספק אחר וקבלת אחוזים, או אפשרות נוספת של דרושיפינג (היבואן או הספק בארץ דואג למשלוח ישירות מהחברה שלהם. היתרון זה שלא צריך להחזיק מלאי או להתעסק עם המשלוח (אני אישית לא ממליץ כי תמיד יש בעיות ואין שליטה טובה).

תודה רק שאני מרגישה צורך בליווי והדרכה צמודה

לכן חשבתי שישנו קורס שמסייע בכל השלבים.

פתיחת עסק באמצאות קורס או ליווי אישי

מציע לך כפי שהאינטואציה שלך אומרת ליווי אישי מתאים יותר מקורס כללי
מציע לך לפנות אלי בפרטי ואצוות לך יועץ עסקי מנוסה ל 5 שעות ייעוץ ללא תשלום במימון הקרן לעסקים בחסות יהדות שיקגו
בכל מקרה בהצלחה מהלב

למעלה