ברצוני להקים עסק קטן, צריך קצת עזרה

Aderune

New member
ברצוני להקים עסק קטן, צריך קצת עזרה

שלום רב
אני מעוניין להקים עסק בתחום ההדרכות בבית הלקוח בנושא מסויים.
כרגע אני עובד על חלוקת ההדרכות לקטגוריות וחלוקת הקטגוריות לנושאים ותת נושאים + בניית תוכנית לימוד, כל זאת בבית הלקוח.

כמה שאלות:
איפה אני רושם את העסק באזור חדרה\פרדס חנה?
האם כדאי לי לקחת בלעדיות חוקית על שם העסק בכדי למנוע מתחזים? אם כן איך אני עושה את זה? בנוסף גם אשמח להסבר על התקנון של העסק אליו כל לקוח חותם, עם איזה עורך דין אני עושה את זה? או רואה חשבון? איך זה הולך?

כמו גם נושא התשלום:
אילו חברות מציעות תוכנות בסמרטפון לחיוב אשראי? אילו חברות מוכרות או משכירות "מגהצים" שמתחברים לטלפון הנייד? (אני יודע שיש כאלו אבל לא נתקלתי, זאת בכדי שאולי לחייב את הלקוח בביתו), ואיך אני מקשר את כל זה לחשבון הפרטי שלי? כמו גם האם אני אוכל לעשות שליחה אוטומטית של חשבונית לדואר האלקטרוני של הלקוח?

זהו בינתיים, תודה לעונים

קודם שיהייה לך לקוחות

אחרי זה תתחיל במה שאתה כותב
עוד לא עשיתה שקל אחד . מהחזון שלך
ואתה שואל שאלות כבדות מישקל כאלה

רישום עסק קטן

שלום,

רישום עסק חדש מתבצע בתחילה בשלושה מקומות: מס הכנסה, מע"מ וביטוח לאומי. בדוק היכן רשויות אלה יושבות במקום מגורייך. התהליך עצמו זריז ואם אתה פותח עסק בסטאטוס "עוסק פטור" בתור התחלה אינך נדרש למסמכים מיוחדיםבהגיעך לפתיחת העסק.
את התיק בביטוח לאומי תוכל לפתוח באינטרנט וגם במס הכנסה אינך מחוייב בהגעה פיזית לסניף.

רישום שם העסק הוא כדאי במימדים גדולים יותר, עסק בהקמה או קטן במיוחד לא מצריך רישום שכזה, אלא אם בבעלותך פטנט ואז זה כבר סיפור אחר לגמרי. בתור התחלה רוב העסקים לא זקוקים לכך.

התקנון, תקנון הוא מסמך משפטי בעל זכויות יוצרים ולכן אם נדרש לך תקנון שימוש הוא צריך להיכתב אצל עורך דין, שוב תלוי בעסק האם יש תקנון שימוש או רק הסכם עסקי - תלוי בצורך.

לגבי התשלום - יש חברות רבות בשוק, בדוק מהם הצרכים שלך והשווה מהן החבילות שכל חברה מציעה. אני מניחה שתוכל לברר באינטרנט על הנושא ללא קשיים רבים.

בהצלחה! מוזמן להמשיך לשאול.

פתיחת עסק בצורה חכמה

כדי לעזור לך יש צורך בהבנת התחום עצמו ומה מצב המתחרים בתחום צפי ביקוש
לעסק שלא קיים השאלות שאתה שואל חשובות אבל ללא הבנת הקייף העסק
והנלוות יהיה קשה לתת מענה ראוי
אתה רשאי לפנות אלי בפרטי ואשמח לצוות אותך ליועץ שילווה אותך ללא תשלום
בהקייף של 5 שעות ייעוץ תרומה של הקרן לקידום עסקים בחסות יהדות שיקגו

למעלה