רעיון לעסק חדש באינטרנט

רעיון לעסק חדש באינטרנט

שלום
אנו מעוניינים לפתוח אתר מכירה אונליין אשר ייתן מענה לקהל בישראל.
כרגע אנו בודקים מה התהליך, מה העלויות לפתיחת אתר, ומה עלינו לעות כדי שזה ייצא לפועל. נשמח קודם כל לקבל עצות לגבי זה. או הפנייה מאמר מהימן שניתן ללמוד ממנו.

אנחנו מעוניינים לפתוח משהו שלא מחייב תקן בהכרח ויצריך מינימום עלות בתור התחלה עד שנראה שזה מצליח.
השאלה שלנו היא מה לפתוח, הרי השוק רווי בנעליים, בגדים , צעצועים לילדים.
האם אקססוריז? או ציוד היקפי למחשבים? נשמח לרעינוות.

עסק זקוק לתשוקה כדי להצליח !

הפלטפורמה אינה רלוונטית לא בוחרים מוצר ע"פ המתחרים .
בשלב הראשון מה רוצים לעשות חדש שונה מיוחד
מה המוצרים ומה השרותים שמעוניינים למכור ואז מה הבידול והייחוד שלכם
ומשם נכנסים לשיקולי אמצאים עליות וכדאיות ...
מה העסק שאתם רוצים לפתוח ?
ומה היתרון שלכם על מתחרים ?

dudusapir

New member
תשובה

הדרך הכי טובה מניסיון זה לחפש יבואן/ ספק שעושה את החיוב, האריזה והמשלוח, ולהרוויח אחוזים בשלב הראשון.
אין סיכון, אין מלאי ולא התחייבות.
כל מה שצריך זה לצלם את המוצרים, לבנות חנות וירטואלית במחיר של כ-100 שח לחודש, להכניס את המוצרים, תמונות, מידע ומחיר טוב.
לא לשכוח להכניס באתר קטגוריות, צור קשר, כתובת ומספר טלפון ולפרסם ולקדם את האתר...
דוגמה:
WWW.SAPIR.ORG.IL

מה הכוונה שעושה את החיוב?

הרי אנחנו מפרסמים את תמונות המוצרים. ועושים סליקה באתר. אז אוקיי הספק ישלח את המוצר אבל אנחנו נחייב למשל דרך פייפאל. אשמח להבין למה התכוונת אןלי יש דברים שאנחנו לא מבינים בהם.
חשבנו למכור או אקססוריז או גאדגטים למטבח אבל כדי להתחיל לעבוד ולראות אם האתר בכלל רץ אז בתור התחלה לקנות מיבואן בארץ ורק לכסות עלויות ואז ללכת על ספק בחו"ל. מה דעתך על הרעיון? תודה מראש!

dudusapir

New member
לעשות הכל בהדרגה

רצוי להחזיק מלאי, כדי לתת שרות מהיר, אבל לא בתור התחלה, כי יכול להיות שאולי זה לא ילך.
אם היבואן יכול לעשות את החיוב והמשלוח, זה יורד מהגב שלכם.
אם החלטתם לחייב, שימו לב לעלויות חיובי האשראי וגם תזדקקו לטלפון קווי.
אם אתם סוגרים עסקה מול חברה שסולקת את כל חברות האשראי, כדאי להתמקח ולהוריד את העמלות לכיוון 1 אחוז. (לא בטוח שתקבלו אחוז נמוך בגלל העסק החדש).
תמצאו גם חברת משלוחים זולה וטובה שיכולה לשלוח את המשלוחים ב24-48 שעות.
אגב, אני מנהל את כל העסק מהבית וככה אני חוסך עלויות משרד ומחסן.

תודה על התגובה. תשובה למה ששאלת

חשבנו למכור או אקססוריז או גאדג'טים למטבח אבל כדי להתחיל לעבוד ולראות אם האתר בכלל רץ אז בתור התחלה לקנות מיבואן בארץ רק לכסות עלויות, במחירים זולים מנניח חנויות בקניון. ואז ללכת על ספק בחו"ל אחרי שנבין שהעסק עובד.. מה דעתך על הרעיון? תודה מראש!

dudusapir

New member
זה בערך מה שאני עשיתי

מציע להגיע להסכם של קונסיגנציה עם היבואן כדי שלא תתקעו עם הסחורה אח"כ

mokest1982

New member
המלצה לשיווק

אם אתה פותח אתר מכירות שלא מוצרים שיכולים לעניין אנשים ברמה גבוהה, תפתח לו דף פייסבוק אני עשיתי זאת לספרי שיער שעבד יפה בפייסבוק.
אם אתה צריך הדרכה טובה תיכנס לאתר הזה - http://killermedia.co.il/
יש להם מאמרים מפורטים על איך לשווק בפייסבוק.
בהצלחה עם המוצר אשמח שתשלח לי לינק לאתר שיהיה באויר

למעלה