התיעצות לגבי ערוצי שיווק למעצבת גרפית

החותם

New member
התיעצות לגבי ערוצי שיווק למעצבת גרפית

שמי אתי בעלת עסק "החותם" מעצבת גרפית ובונת אתרים במקצועי אשמח לשמוע המלצות איפה אתם חושבים שיהיה לי הכי טוב לפרסם את עצמי עד היום פרסמתי רק בפייסבוק בדף עסקי ולא ראיתי ממש תוצאות מכך.

בנוסף לפני שבועיים העלתי את האתר שלי לאוויר ואשמח אם תוכלו להעביר ביקורת בונה אם הוא נראה מקצןעי ומעביר את המסר הנכון

http://hahotam.co.il/
בברכה אתי.

איך לשווק עסק של עיצוב ופיתוח אתרים?

וככה אולי תקבלי לקוחות מהפורום.
מעבר לזה, איזה סוג עיצוב את עושה? איזה סוג אתרים? מה מייחד אותך?
האם את מפתחת דפי מכירה?
אשמח לשמוע ולעזור.
אפרת רמתי, ליווי להצלחה עסקית (ושיווק גרילה)
נ.ב.
איךהשתמשת בפייס? אם אני אדע אני אוכל לעזור יותר.

החותם

New member
תודה על המענה

אני מעצבת אתרים תדמיתיים ומכירתיים
לגבי הפייסבוק עשיתי כמה פעמים קידום ממומן עם דף נחיתה שבו רשמתי מבצע לבניית אתר תדמיתי המון נכנסו אל הדף אבל לא באמת יצא מזה הרבה

הצלחה של שיווק בפייסבוק תלויה מאוד במסרים

מה זה אומר? אני מכירה מעט בעלי עסקים שמחפשים מבצע לבניית אתר תדמיתי. למעשה מעולם לא ניתקלתי בכאלו... אני מכירה הרבה בעלי עסקים שמחכים שמישהו יחלץ אותם מהבלאגן של בניית אתר ויוביל אותם יד ביד כדי שיהיה להם אתר שמביא להם מכירות.

בשביל להבטיח הבטחה כזו, צריך לדעת לעשות את זה וגם לדעת למכור את זה.

ופה באה השאלה - מה היחוד העסקי שלך? מה את יודעת לעשות יותר מאחרים? איזו בעיה את יודעת לפתור?

אפרת רמתי,
ליווי להצלחה עסקית (ושיווק גרילה) 054-6611393

איך בודקים אם האתר מקצועי ומעביר את המסר הנכון?

קודם כל מוזמנת לפרסם בשירשור הפירסום של הפורום ולהציע את השרות שלך ליושבי הפורום.

האתר שלך נראה יופי. יש בו את כל המרכיבים הנכונים ואני יכולה להגיד לך גם איזה טמפלייט של וורדפרס הוא בנוי.
יש שני דברים שהייתי מחדדת, בעיקר מכיוון שאת פועלת בשוק שיש בו עוד המון מעצבות...

1. חידוד היחוד עסקי - והבידול שלך מול מעצבות אחרות
מה זה אומר בעצם? למה לבחור בך. ההצעות קצת אנמיות... ולא ברור לגמרי אם את מציעה רק עיצוב או גם יעוץ.
2. הנעה ממשית לפעולה.
באתר כדאי תמיד לשים "הצעה שאי אפשר לסרב לה" שתייחד אותך מכל המוני המעצבות שיש שמה בחוץ.

המון בהצלחה,
אפרת רמתי, ליווי להצלחה עסקית.

AsafKorem

New member
את יכולה לבנות "אתרי מאמרים" ולפרסם בהם תכנים שלך

כמו בשירותי בניית אתרים בחינם
ולהעלות שם תכנים ודברים שימשכו גולשים ומשם לקשר אותם לאתר שלך שהוא יותר תדמיתי מאשר אתר מאמרים.

בכלל בריא להכניס תכנים שווים לאתר כדי להביא גולשים

לתוכן יש הרבה יתרונות כשמדובר בלהביא תנועה.
אני מאמינה באופן אישי בלהביא אליך את התנועה הרלוונטית שאתה רוצה יותר באמצעות יצירת עניין. לייצר מערכת יחסים ולמכור בסופו של דבר מאשר באמצעות ניסיון למכור כאן ועכשיו. זה עוב הרבה פחות טוב ויכול לייצר לקוחות פחות מרוצים אלא אם כן מדובר באמת במוצר מאוד פשוט.

אפרת רמתי, ליווי להצלחה עסקית (ושיווק גרילה) 0546611393

נ.ב. אם התכוונת לפרסם שירותי בניית אתרים שלך - את מוזמן לכתוב הצעה לחברי הפורום במקום המתאים.

למעלה