מסלול ממינכן לאוסטריה

fridmanyair

New member
מסלול ממינכן לאוסטריה

אנו זוג בני 50 מתוכננים לצאת לטיול לאוסטריה ביוני ל 10 ימים, נחיתה מינכן,קבלת רכב וחזרה ממינכן. אשמח להעזר בכם בתכנון מסלול. מתאים לנו יותר טיול כוכב (אם ניתן כמובן). כמו כן, אם אפשר לשמוע את דעתכם בנוגע לדרגת הקושי של ``מפלי קרימל`` ומערות הקרח. בברכה טובה

המסלול המועדף

אין ספק בליבי שלי כי בחרתם באחד המסלולים המועדפים ביותר הקיימים באירופה הקלאסית. ( במיוחד לבני גילכם ) נוף בשפע , תרבות סדר ונקיון מהמשובחים ביותר והדובדבן הוא איכות הגסטרונומיה באזור הזה . משדה התעופה "שטראוס" במינכן עם הרכב השכור לכוון זלצבורג וארץ האגמים. באזור סנט גילגן או סנט וולפגנג הייתי מתמקם לשלושה / ארבעה לילות לטיולי כוכב נפלאים עם מגוון אפשרויות שמצדיק גם שבוע של שהייה באזור. באזור זה חובה זלצבורג, קן הנשרים , סנט וולפגנג ואתריה הקרובים והלשטד . מאזור זה ההעדפה שלי היא כוון דרום מערב דרך קיצביל עד אינסברוק ולהתמקם לעוד 3/4 לילות באזור זייפלד או מיטנוואלד המאפשר לכסות את אזור הצוקשפיצה בגרמיש וביקור בטירות לודוויג נוישווינשטיין ולינדאו. כדאי להשאיר גם לילה או שתיים למינכן .

fridmanyair

New member
המסלול המועדף

ראשית תודה רבה. לגבי זלצבורג האם ממקום הלינה שהזכרת אפשר לכלול גם סיור בעיר עצמה והארמון ומכרות המלח האם לא מדובר במרחקים גדולים ומסובכים? איך אנו נוסעים מזלצבורג לכוון דרום מערב כלומר לקיצביל-אינסבורג האם בדרך יש את מפלי קרימל? האם מאזור זייפלד אפשר בנקל להגיע לטירות לודוויג? בברכה סליחה על התגובה המעט מאוחרת

הייתי ממליצה

על לינה בכפר וורפן הנמצא דרומית לזלצבורג. הכפר בעצם הוא יוצר כוכב מאוד נחמד בין אתרים באזור זלצבורג לבין גרוסלוקנר וקרימל. מערת הקרח נמצא בוורפן. לא יודעת מהי כשירותכן הפיסית. לי (בת גילכם) היה קשה, אך כן ראיתי אנשים בגיל זה. לא לוותר על מעבר גרוסלוקנר. אחריו אפשר לנסוע למפלי קרימל. הטיפוס למפל לא קשה. את יתר ההמלצות קבלתם. אפשר גם לנסוע לאיזור האגמים. נפלא. איני זוכרת את השמות ,אך יש מספר כפרים מדהימים עם ספא נהדר.

Nרב

New member
אין לי הרבה נסיון באיזור

כי אנחנו היינו שם לראשונה בקיץ האחרון ובילינו לילה בטירול (בלב איזור הסקי - סן אנטואן כמדומני? והיה מאד ציורי) ואח"כ בקרבת מינכן 5 לילות אצל חברים. אני רק יכולה לציין שמאד אהבתי את מינכן, היא קלאסית מאד וגם נותנת אוירה צעירה במרכזה. לא לותר על בתי הבירה הבווארים במרכזה שם צבר היטלר כוח ("פוטש בית הבירה"). נסענו באחד הימים לאיזור של אגם ציורי לא רחוק ממינכן - אני אנסה לברר יותר מאוחר את שמו. זה אגם שקופא לגמרי בחורף, למרות שחברינו הגרמנים אמרו שהחורף כמעט ולא ירד שלג באיזור ....

מידע חיוני לנהיגה באוסטריה

מיד עם הכניסה לאוסטריה ברכב מגרמניה חובה לעצור בתחנת הדלק הראשונה ולרכוש את המדבקה המאשרת את תשלום אגרת הנסיעה באוטוסטרדות של אוסטריה.כל האוטוסטרדות באוסטריה הנסיעה בהם בתשלום. העלות לא גבוהה וכדאי לרכוש מדבקה לכל זמן השהות. .( בכבישים הארציים הרגילים אין צורך בתשלום.)

למעלה