חופשת סופשבוע בגרמניה

אספרסו2

New member
חופשת סופשבוע בגרמניה

תוכננה מזמן ויצאה אל הפועל,מלון ארבעה כוכבים סופריור עם מסעדת שף,טבע פסטוראלי מסביב,בונבוניירה.
הגענו לארוחת הבוקר ולהפתעתנו למעט מספר לחמניות,פירות יבשים יותר או פחות,דלפק הבופה היה שומם לחלוטין.
המלצר המתלמד הביא לשולחננו מגש בן שתי קומות שבלט בשממונו הקולינארי.אני מעדיף לבחור ולא שיבחרו בשבילי ותהיתי לפשר הבדיחה.
המלצר סיפר שמפעילים בופה רק מעל עשרה אורחים וכך התברר לנו שאנו ועוד זוג האורחים היחידים במלון.
לקחנו את זה בקלות,כעצמאי אני חש אוטומטית אמפטיה לעסקים שלא מכסים עלויות אבל הזכרתי את ענין ארוחת הבוקר בעת העזיבה וקיבלתי התנצלות גרמנית מנומסת והנחה של 20%.
רוחות רעות מנשבות מי יודע כמה ישרדו את משבר הקורונה.

xfwind

New member

דניאלה1311

Active member
מנהל
אני מקוה שאלו יהיו הבשורות הכי קשות

התחזיות המפחידות מה שיקרה בעולם ואצלנו בארץ, הן לבדן עושות אותי חולה.
אני מקווה שעוד תהיינה לך המון ארוחות בופה לתפארת, במלונות נהדרים, אמן.

אספרסו2

New member
סתם ציינתי סימפטום של המגפה שתוקפת את

ענף התיירות,בכמה שבועות שעברו פתאום העולם שהכרנו איננו עוד.תודה על האיחולים,אני סמוך ובטוח שהמדע ייגבר על הוירוס החצוף ויישלח אותו לגיהנום הנגיפים שם יצטרף לטרוריסטים שקדמו לו.
תמיד הזהרתי את הנוכחים כאן ממדינות חסרות תשתית רפואית,לעיתים כעסו עלי אבל גם אם הצלתי נפש אחת מאי נעימות אי שם עשיתי את שלי.

xfwind

New member
תעשו קצת גוגל ותראו איך טייוואן מתמודד עם הקורונה

בית ספר לעולם כולו.
כמובן שנשען על מוכנות מערכתית מעוררת כבוד ותשתית תרבותית של משמעת ואחריות לאומית.

dudi4321

Member
גם ברחבי תל אביב בתי הקפה ריקים

אתמול ראיתי שאנגלה מרקל מכריזה ש70% יחלו בקורונה. כאן הכריז בכיר ברפואה ש60% יחלו.

אספרסו2

New member
ההפחדה היא נשק לא רע

במשטר דמוקרטי כשצריך לגרום לנתינים לציית ובכך להאט את התפשטות המזיקורונה.
הם צריכים זמן,להכיר את האויב הערמומי הזעיר,את תחבולותיו ומנגנון הפעולה שלו,לשם כך יוקרבו בשר התותחים שיחלו וישכבו על הגדר לטובת אלו שיחלימו בעתיד.
לא פוליטיקליקורקט אבל מעשי ומציאותי,גם התשתיות הרפואיות בגרמניה ישמחו להתמודדות הדרגתית עם החולים ולא לעומס מעיק.
&nbsp

למעלה