ביטוח נסיעות

ביטוח נסיעות

חוזרת שוב.
קניתי כרטיסי טיסה אמצע יולי לארה״ב
עם טרפת הקורונה האם כדאי כבר לעשות ביטוח נסיעות מעכשיו? היות והפנקס הפסיקה לבטח צפון אמריקה... ואני חוששת שאחרות ילכו אחריה... האם חברה אחרת תחליט להפסיק למכיר גם הם יאלצו להכיר במה שקיים?

איזה בלאגן

דניאלה1311

Active member
מנהל
אנא הבהירי את שאלתך
לא עשית ביטוח רפואי עדיין לטיסה ביולי? אני מבטחת ביום קניית הכרטיס את עצמי ובן זוגי בביטוח רפואי כלומר הביטול של הטיסות מבוטח רק במקרה מחלה/מוות. יש גם ביטוח בכל מקרה וזה ביטוח אחר וגם נדון פה לא מעט ולאונידס עשה חישוב שהביטוח לא ממש משתלם. בקיצור את הביטוח הזה אם לא עשית תוך 7 ימים מקניית הכרטיס אי אפשר לבטח.
&nbsp
הפניקס הפסיקה לבטח את צפון אמריקה בביטוח רפואי? מה עם הראל? כלל? ביטוח ישיר? ועוד חברות? לא שמעתי שמבטלים ביטוחי נסיעות לחו"ל לחלוטין.

תודות ללאונידס

שאישש את ההשערה שלי על ביטוח ביטול כרטיס לא עשיתי... ביטוח נסיעות לדוב אני עושה חודש לפני הטיסה לא מעבר אבל עם כל מה שקורה לא רוצה להישאר ללא ביטוח במידה וכן יאפשרו טיסות אבל יעשו עיניינים גם ביטוחי הבריאות וכו.
&nbsp
הפניקס להבנתי הקפיאה אפשרות ביטוח לצפון אמריקה עקב עלויות הרפואה האמריקאית.
&nbsp
כרגע יום ראשון אעשה בדיקה ואבטח במידה ויתאפשר כי לדעתי לא ירחיק היום ששאר החברות ילכו בעקבות הפניקס.

לאונידס

Active member
בד"כ כדאי לעשות ביטוח (בריאות) נסיעות מוקדם ככל האפשר

בעד:
אם מתרחש אירוע ביטוחי לפני הנסיעה, נניח אדם שבר את רגלו שבועיים לפני הנסיעה, אם היה לו ביטוח - הוא מכוסה, אם לא היה לו ביטוח - חראם.
נגד:
אם מבטלים את הנסיעה מכל סיבה שהיא הרי שבנוסף להפסד דמי הנסיעה מפסידים גם את עלות הפרמיה.
*מבוסס על ההנחה שהאדם בכל מקרה מתכוון לרכוש את אותו ביטוח והדיון הוא רק על העיתוי.

ככל שאני עקבתי אחרי הפרסומים בעיתונות לפחות חלק מחברות הביטוח הודיעו שבגלל הקורונה ביטוח הבריאות כבר לא יכסה אירועים ביטוחיים לפני הטיסה.
אם זה נכון ה"בעד" להקדים את הביטוח מתבטל ונותר רק ה"נגד".
יש יתרון מסויים בהקדמת הביטוח, ההקדמה שומרת בפני שינוי התנאים. זאת אומרת שאם יתברר שהקורונה משתוללת חברת הביטוח יכולה לרשום בפוליסה שהיא לא מכסה אירועים בגלל הקורונה. אבל אני לא יודע לנבא את העתיד ואין לי מושג מה הסיכוי שזה יקרה.

dudi4321

Member
כמו שחברות שיווק מוצרים ומזון, לא מעלים מחירים.

לפחות מראות שהן כאלה, למה חברות הביטוח עם עינים גדולות ופה גדול (לא רוצה להגיד חזירות), מקשים ומעלים פרמיות או במקרים רבים לא מבטחים? שגם הם יספגו הפסדים שיש למשק כולו (לרובו). זה יכול לעזור לחברות התעופה וביחוד לאזרח.
היום יש לחברות הביטוח השקעות בבורסה, הם נותני הלואות, מחזיקות את הפנסיה ועוד.

לאונידס

Active member
לו רק היו ממציאים בישראל ג'וב כזה, נניח "המפקח על הביטוח"

שתפקידו בין השאר היה להגן על הצרכנים בפני דריסה של קרטלים.
&nbsp
בעצם יש משרה כזו....
&nbsp
ב 2 למרץ, כששמת פתק בקלפי,
השאלה מי מינה את המפקח/ת על הביטוח או ראש/ת הרשות לתחרות ועוד משרות דומות שבאות להגן על האזרח אבל משום מה האנשים האלו מגינים בעיקר על הקרטלים,
היתה איזשהו שיקול על איזה פתק שמת בקלפי?

לצערי כרגע אין לי מה לעשות

כל חברות הביטוח לא מבטחות לארצות הברית... נקווה שישחררו את זה עוד כחודש

דניאלה1311

Active member
מנהל
אני שמחה שאת אופטימית, אני לא

למעלה