טיסה באליטליה פעם ראשונה ואחרונה - סיפור עם מוסר השכל

sol11655

New member
טיסה באליטליה פעם ראשונה ואחרונה - סיפור עם מוסר השכל

ב-7/2 היתה לי טיסה של ריינאר מנתב"ג לרומא עם קונקשן ברומא עם טיסת אליטליה לפירנצה (היחידים שטסים בקו הזה כך שלא היתה לי ברירה) בשעה 21:35 .
איך שהגעתי לרומא ב-19:55 וחיפשתי את טיסת ההמשך שלי ראיתי על המסכים שהטיסה בוטלה .ניגשתי לדלפקי אליטליה לאחר ריצה מדלפק אחד למישנהו כחצי שעה של טירטור שלהם אמרו לי שיש שביתה והטיסה בוטלה .ציפיתי לקבל מלון בשעה כזו וכרטיס טיסה לטיסה הראשונה למחרת בבוקר ,במקום זה סידרו לכל הטיסה אוטובוס שלקח אותנו במשך שלוש וחצי שעות במקום טיסה של 55 דקות . הגענו לפירנצה בשעה 01:30 במקום ב-22:30 ,תחבורה ציבורית כבר לא היתה ונאלצנו לקחת מונית למלון במחיר מופקע של 30 אירו במקום 3 אירו בחשמלית . פניתי במייל לאליטליה בבקשת פיצוי שכולל הפרשי המחירים בין נסיעה באוטובוס לבין טיסה והחזר המונית המיוחדת שלקחתי והם חזרו במייל לאחר כמעט שבועיים בטענה שאין שום פיצוי .במשך שנים אני נמנע מלטוס איתם כי הזהירו אותי מהחברה הזו ולא ידעתי למה ,עכשיו אני מבין ויודע למה .מה ניתן לעשות לדעתכם?

אספרסו2

New member
לא מובן על מה הכעס

שביתה באיטליה זאת תופעה נפוצה ואינה ניתנת לחיזוי או לשליטה.
מצאו ואילתרו לכם פיתרון והגעתם ליעדכם עם נהג אוטובוס אמיץ ומוזיקה איטלקית נעימה,משער גם שעצרתם להפסקה מרעננת מה שבטיסה היה בלתי אפשרי.
סך הכל חוויה,הכרת גם נהג מונית חביב,שכח מזה ואל תשפוט את האיטלקים לחומרה אין כמוהם בנוף האירופי חמור הסבר בנחמדות אמפתיה וסימפטיה.

אספרסו2

New member
גם ההולנדים נחמדים

כלפי חוץ.
אבל לאיטלקים יש את השילוב המנצח

RonspotNL

New member
לטעמי הם היו איתך בסדר גמור

הם סידרו לטיסה שלך תחבורה ליעד והגעתם ליעד (אמנם באיחור של 3 שעות אבל לא רע בהתחשב בנסיבות שנוצרו) 30 יורו למונית זה מחיר סביר בהחלט גם כן במצב הזה

dudi4321

Member
שביתה

לא תקבל כי לא מגיע. שביתה היא מעל הכל אפילו מעל כח עליון

לאונידס

Active member
יש לי הצעה קונקרטית

אני אטרח לכתוב אותה אם יראה שפותח השרשור חוזר לקרוא תגובות

dudi4321

Member
גם אם פותח השרשור נאלם

קוראים אחרים יקראו ויפנימו את מה שתכתוב. זאת לא ברכה לבטלה.
אולי הכותב שכח הסיסמה לאתר תפוז? או ????

לאונידס

Active member
מי שמחפש מידע בפוסטים ותיקים בפורום יגש לפוסט ותיק

שהוא בעצם לא כל כך ישן ויקרא בו מה האופציות שלו לתביעה כשחברת תעופה מבטלת טיסה באירופה. יש פירוט מלא.
מי שמחפש תשובות בפוסטים ותיקים לא צריך שאני ארשום עוד פוסט שיהיה עוד כמה זמן ותיק בעצמו עם אותו מידע.
&nbsp
אם אתה חושב אחרת אתה כמובן יכול לגשת לאותו פוסט ותיק ולהביא את המידע מחדש, אתה לא צריך אישור ממני.

dudi4321

Member
אני לא נוהג לחפור

גם לא בפוסטים ותיקים וגם לא בכללי.
ומי שמסתכל בדף הראשון בפורום זה כנראה הרוב.
&nbsp

לאונידס

Active member
אני לא נוהג להקצות עבודה לאחרים

אם אני יכול לעשות אותה בעצמי
כל אחד והמנהגים שלו

sol11655

New member
סליחה ,צודק ,אני פשוט פעם בשבוע נכנס למחשב .

הבנתי ששביתה באיטליה היא פורס מז'ור מעל כח עליון ואין שום פיצוי על כך . תודה בכל מקרה למי שטרח והציע הצעות או נתן לי להבין שסה"כ טופלתי יפה ע"י אליטליה. מוכן לשמוע את ההצעה הקונקרטית שלך בתודה מראש .

למעלה