טיסות בוירגין

R S Z

New member
טיסות בוירגין

הורי מתכננים טיול ללונדון, חושבים על טיסה בוירגין פרמיום או תירים + בהנחה שהעלות הגבוהה מיוחסת גם לנוחות המשופרת במושבים יחסית למח תיירים. נוחות המושבים חשובה להם, עניין המטען והאוכל ממש לא . בקיצור רק נוחות הישיבה שווה להם לשלם את האקסטרא, כמו שמקובל לומר , דעתכם חשובה לנו

RonspotNL

New member
זה תלוי בהם

מעולם לא טסתי עם החברה הספציפית הזו ומעולם לא הייתה לי בעיה עם הכסאות הרגילים אבל אם הם רוצים להוציא עוד תקציב על המושבים ויש להם את התקציב למטרה הזו וזה לא בא על חשבון התקציב של הטיול שישלמו על זה זה עניין של סדר עדיפויות שלהם...כשצריך לקחת בחשבון שזו טיסה קצרה יחסית ...אם היה מדובר בטיסה ארוכה יותר אולי זה היה משתלם יותר ...

לאונידס

Active member
זה נקרא חופשת SKI

Spending the Kids' Inheritance
שיבזבזו את הירושה על הנוחות שלהם, אני בעד, זו דעתי

דניאלה1311

Active member
מנהל
מסכימה בהחלט

יש גם את פ.י.ל. פחות ירושה לילדים.

אתה עורך סקר? נראה לי שמה שאתה שואל זה אם לדעתנו האקסטרא

שווה את ההבדל בנוחות נכון?
&nbsp
זו שאלה שאני מתלבטת לגביה בכל טיסה שאני עושה, אבל הטיסות שלי הן ארוכות בד"כ, מסיאטל לאירופה, שזה 10 שעות.
אבל ממש אתמול קניתי כרטיסי טיסה מסיאטל לפילדלפיה, שזה בערך אותו מספר שעות כמו מישראל ללונדון והתלבטתי באותו ענין בדיוק
&nbsp
הבעיה בשאלה שלך היא שכשאני חושבת אם שווה לי, יש מספר פרטים שאני שוקלת ולא נתת, ולכן אני לא יכולה לחוות דיעה:
&nbsp
ההבדל במחיר, אני לא חושבת שזה שווה בכל מחיר
ההבדל בנוחות, יש הבדל בין כיסאות נשכבים לכאלה שלא נשכבים, וכ"ו
האם זו טיסת לילה שבה אני רוצה לנסות לישון. אם כן אז יותר חשוב לי שיהיה נוח מאשר אם זו טיסת יום שאני יודעת שאין מצב לישון

iritilan

New member
המושבים בפרימיום לדעתי מעט יותר מרווחים

קצת יותר רחבים/קצת יותר נוטים אחורה. אפשר למצא באינטרנט מפות הושבה עם מידע על כל מחלקה - רוחב הכסא/נטייה וכו' ולהשוות.
&nbsp

טיסה עם הדרימליינר של אלעל ללונדון

טסנו ביוני האחרון עם אלעל - ישירות להיתרו
היתה טיסה מדהימה - נוחה ומפנקת ופלוס נוסף גם מהירה.
לא סגורה על המחירים אבל אם אלעל יותר זול הייתי הולכת עליהם
מגזין תיירות - כאן יש קצת מידע על האטרקציות השוות.

למעלה