אתםן בעד לפרק או להשאיר במזוודה בגדים בהגיעכםן ליעד?

דניאלה1311

Active member
מנהל
אתםן בעד לפרק או להשאיר במזוודה בגדים בהגיעכםן ליעד?
שאלה קשה ביותר שהניו יורק טיימס מעלה. ממש התלבטות קיומית.

אז למי שמתעצל/ת לקרוא את הכתבה עצמה, בסיכום אין המלצה חד משמעית כי יש שני מחנות ברורים אלו שמצדדים בפירוק המזוודה (נותן הרגשת ביתיות מעין שייכות מידית, המשכיות של הבית) לבין אלו שחיים מהמזוודה שארוזה בצורה כזו שקל להוציא בגדים ואין את היגיעה לפרק לארוז, לפרק לארוז וכן הלאה, בעיקר כאשר אתם נעים מיעד ליעד. יש גם הסבר פסיכולוגי קטן, רק למעוניינים/ות.
https://www.nytimes.com/2020/01/17/...ick&module=trending&pgtype=Article®ion=Footer

מינימום. אני כמובן עצלנית בכל מובן. תלוי גם בשהות.
אם זו שהות של שבוע, אטה להוציא מהמזוודה. 3-4 לילות במלון, המינימום האפשרי. רוב הבגדים יישארו במזוודה.

לאונידס

Active member
יש כאלה שאוהבים לקנן, יש כאלה שחוסכים מאמץ
בטיול מתגלגל אני אוציא מהמזוודה במקסימום את מה שאני צריך לשהייה באותו מקום לינה,
אין טעם להוציא דברים שלא אזדקק להם.
אני אפרוק מזוודה אם יש ארון נוח ומקום לחפצים, אם לא אז נוח לי יותר להשאיר במזוודה

סתם מבקרת

Active member
אני משתדלת לחסוך מאמץ וזמן. אורזת כך שיהיה נוח להוציא את מה
שצריך ומוציאה מהמזוודה רק את מה שהכרחי לשהיה הספציפית, בעיקר כשמדובר בטיול ממושך ושהיה של לילה או שניים במלון לפני שממשיכים הלאה.

RonspotNL

New member
זה תלוי
אם יש ארון מסודר ונח לשימוש אפשר לפרק בהדרגה ולפי הצורך או הכל אם באים לתקופה ארוכה יותר אבל אם אין ארון מסודר זו בעיה

תומלול1

New member
פורקת לשהות של 3 לילות. גם מייעדת מזוודה לכל אחד מהנוסעים.
כשאני אורזת, אני מחלקת את הדברים שלנו תמיד בין המזוודות, למקרה שאחת המזוודות לא תגיע.
כשאני מגיעה ליעד, דבר ראשון עושה איחוד מזוודות, כדי שלכל אחד יהיה את הבלאגן שלו.
אם זו שהות של 3 לילות באותו מקום - אפרוק. פחות מזה - לא מתאמצת.

דניאלה1311

Active member
מנהל
אפרופו לא לפרק מזוודה הנה מזוודה יעילה, קומפקטית קצת יקרה
אני לא מוכרת אותה ולא קניתי כזו ואין לי עמלת סוכן. נא להרגע. שלחו לי את הקישור מארה"ב אולי זה יענין אותי בתור אחת שכן מפרקת את המזוודות. (לא ללילה אחד).
&nbsp
https://solgaard.co/products/carry-on-closet?variant=341234581508

למעלה