לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3354133,541 עוקבים אודות עסקים

אודות הפורום טיולים וחופשות בחו"ל

x
הודעה מהנהלת הפורום
הפורום אינו מיועד לפרסום שירותי תיירות או לחיפוש שותפים/ות לטיול.
פרסום בנושאים אלו יותר בלוח המודעות בלבד הודעות פרסומיות תימחקנה והכינוי ייחסם מכניסה לפורום.
המשך >>

לצפיה ב-'שאלות'
שאלות
<< ההודעה הנוכחית
09/01/2020 | 10:54
9
112
היי יש אתר יותר זול מבוקינג לחופשות בארץ ובעולם?

קניות מותגים  נרות ריחניים שמנים למבער ומוצרי  רחצה אורגני וטיפולי ספא וחמאם טורקי מאוד מומלצים וזולים  וצימרים בחיק הטבע עם חיות משק באיזו מדינה בחול  הכי מומלץ?
תודה

טיולים וחופשות בחו"ל >>
לצפיה ב-'בעולם HOTWIRE ו PRICELINE'
בעולם HOTWIRE ו PRICELINE
09/01/2020 | 11:11
2
104
לפעמים הרבה יותר זולים מ BOOKING עד כדי 60% מהמחיר, ולפעמים לא.
ממליץ להשתמש בהם רק אחרי שהשקעת כמה שעות טובות בקריאה ולימוד של דרך העבודה הנכונה בהם, מקום טוב להתחיל את הלימוד הוא betterbidding בפורום הזה, וגם בפורום הזה
מדגיש: אני לא ממליץ להזמין דרך hotwire ו priceline אם לא השקעת כמה שעות טובות בלימוד.

בישראל אין לי מושג.
טיולים וחופשות בחו"ל >>
לצפיה ב-'היי'
היי
09/01/2020 | 11:23
1
87
תודה למה להשקיע לימוד ? הוא מסובך?

טיולים וחופשות בחו"ל >>
לצפיה ב-'מה נראה לך? אמרתי סתם בשביל הקטע?'
מה נראה לך? אמרתי סתם בשביל הקטע?
09/01/2020 | 11:29
32
לצפיה ב-'יש אתרים רבים וזול זה ענין יחסי וזמני, הכל ענין של חיפוש'
יש אתרים רבים וזול זה ענין יחסי וזמני, הכל ענין של חיפוש
09/01/2020 | 11:20
4
74
את השאלה הראשונה הבנתי ועניתי, בסיכום? לחפש באתרים הגדולים כמו אקספדיה, הוטלז.קומ ואחרים כמו למשל המנוע של גוגל וכל מה שלאונידס כתב.  

את השאלה השניה לא הצלחתי לפענח, האם אתה מפרסם שאתה עוסק ב "קניית נרות ריחניים שמנים למבער ומוצרי רחצה אורגני וטיפולי ספא וחמאם טורקי מאוד מומלצים וזולים"? או שאתה מחפש לקנות? אם אתה מוכר כאן לא המקום, אם אתה רוצה לקנות  אף אחד לדעתי לא יקח או תקח על עצמו/ה עבודה כזו. כנ"ל לגבי "צימרים בחיק הטבע עם חיות משק באיזו מדינה בחול הכי מומלץ? באמת אתה שואל על חו"ל בגדול? מי יכול לענות על דבר כזה?
טיולים וחופשות בחו"ל >>
לצפיה ב-'היי'
היי
09/01/2020 | 11:25
3
54
הזמנתי מבוקינג כי פשוט זה נוח באפליקציה ,אם יש אתרים ואפליקציות טובים ויותר זולים מברוק מה שנקרא.

אני מחפש לקנות וחובב ספא וטיפולי ספא,בארץ הכל יותר יקר 
טיולים וחופשות בחו"ל >>
לצפיה ב-'ספא וחיות משק בית לא הולך ביחד'
ספא וחיות משק בית לא הולך ביחד
09/01/2020 | 11:45
2
70
לגבי בוקינג, הזמנת? טוב.  אם תמצא את אותו חדר באותו מלון באתר אחר והוא זול ממה שמצאת בבוקינג הם מבטיחים להשוות. אני לא חושבת שזה תקף בהזמנת חדר non- refundable אבל לנסות אפשר.

יש אלפי מקומות ספא בעולם, תגדיר לעצמך ארץ, מיקום באותה ארץ וחפש ספא.

לנפוש בחווה עם חיות משק בית אפשר ביער השחור למשל. אני משוכנעת שיש עוד ארצות בארופה שניתן לבלות בצורה הזו, מילת המפתח? חיפוש.
טיולים וחופשות בחו"ל >>
לצפיה ב-'תודה רבה '
תודה רבה
09/01/2020 | 12:27
11
לצפיה ב-'הזכרת היער השחור'
הזכרת היער השחור
12/01/2020 | 15:40
28
אז בכל מלון כמעט יש ספא.החיות היחידות היו "עורבים שחורים" בדיוק כמו שקניתי מפלסטיק, במשתלה "להרחיק יונים".
ואם כבר ספא, יש בבאדן באדן מרחצאות חמים ברמה בינלאומית עוד מימי הרומאים. ספא או סאונה זה קטן עליהם. היו, אולי יש עוד, טיסות ישירות זולות לבאדן באדן.

לא זול, אבל איסלנד למרות שהיא "קפואה", יש בה בכל חור מים חמים שבוקעים מהאדמה. שם ללכת להפסקה זה לטבול בבריכה טבעית חמה. כמעט לא בהגזמה. או ה Blue Lagoon שהמים העודפים מתחנת כוח גאו-תרמית משמש לבריכה ענקית פתוחה לא מהעולם הזה.
טיולים וחופשות בחו"ל >>
לצפיה ב-'יש הרבה'
יש הרבה
09/01/2020 | 12:57
53
מהשאלה שלך משתמע שבוקינג הוא אתר זול. הוא לא זול במיוחד.
היתרון של בוקינג זה שהוא דה פקטו אתר המלונות הכי פופולארי . הוא אמין ומאוד מקיף וגם בנוי בצורה מאוד נוחה.
אם תגגל תמצא הרבה אתרים אחרים ואולי תמצא לפעמים מחירים יותר זולים שם.
מעבר לכך. תמיד שווה לבדוק באתר של המלון ישירות או לשלוח להם אימייל. בהרבה מקרים המחיר יהיה נמוך יותר מבוקינג אך לא תהנה מיכולת ביטול כמו בבוקינג.
לסיכום, כדי להגיע למחיר אופטימלי צריך לעבוד. אני לא בהכרח ממליץ על כך, לי לרוב שווה פשוט להזמין בבוקינג ולהנות מהנוחות (ולא להתעסק בחיפושים נוספים) גם אם אולי איני מגיע למחיר הכי זול.

יש גם את מה שלאונידאס הציע אבל זה לא בר השוואה להזמנה ישירה כי אינך יודע מראש (לפני ההתחייבות)  איזה מלון תקבל, ובכל מקרה, זו כבר יותר התעסקות.
טיולים וחופשות בחו"ל >>

הודעות אחרונות

12:35 | 25.02.20 LaChicaDeLasNovelas
07:57 | 25.02.20 dudi4321
13:36 | 24.02.20 דניאלה1311
07:13 | 23.02.20 שושן פרא
17:26 | 22.02.20 Jupiter30
06:32 | 21.02.20 Bartleby
12:22 | 13.02.20 xfwind

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ