מימוש נקודות

תומלול1

New member
מימוש נקודות

בוקר טוב,
אשמח לעזרתכם לגבי מימוש נקודות באל על.
בן זוגי ואני מתכננים לטוס עם הילד לחו"ל והצטברו לנו נקודות רבות.
שאלתי (הטיפשית?) היא:
לכל אחד מאיתנו יש נוסע מתמיד בנפרד.
את הזמנת הכרטיסים אני צריכה גם כן לעשות בנפרד?
כלומר אחד מאיתנו כרטיס מבוגר + ילד והשני כרטיס מבוגר?
כדי שנוכל לממש את הנקודות.

שאלה נוספת: יש איזושהי דרך שבה ניתן לקנות כרטיס בונוס בהשלמת נקודות מבן/בת הזוג?
ראיתי באיזשהי המלצה שניתן להזמין למשל כרטיס הלוך עם נקודות בונוס של אחד וחזור עם נקודות של השני, אבל אז צריך לקנות כל פעם כרטיס לכיוון אחד? זה לא מייקר את העסקה?

בחיי שאני לא מצליחה להבין את נבכי הנקודות הללו

לאונידס

Active member
כבר מזמן לא טסתי על בונוס באל על אבל ננסה

תצטרכי בכל זאת לוודא עדכניות של התשובות.
ראשית יש נתון לא ברור, האם הנקודות הצטברו במספר חשבונות מתמיד או בחשבון אחד?
&nbsp
בכל אופן תשובות לפי המידע שיש
ככל שאני זוכר כבר כמה שנים אין הזמנת שובר בונוס ואחרי כן תמורתו כרטיס בונוס, ישר מזמינים כרטיס. זאת אומרת שאם את מזמינה כרטיסי בונוס מכמה חשבונות מתמיד אזי הכרטיסים נרכשים בנפרד.
&nbsp
נוסע מתמיד יכול לקנות בנקודות מהחשבון שלו כרטיס בונוס לנוסע אחר ואין תוספת עלות.
רכישת שני כרטיסי בונוס חד כיווניים עולה כמו כרטיס בונוס הלוך חזור (תנסי לחולל הזמנה עד לשלב החיוב כדי לוודא)
לעומת זאת העברת נקודות מחשבון לחשבון עולה - והרבה.
&nbsp
לכן במקרה כזה מבחינת עלות עדיף לרכוש כרטיס בונוס הלוך מחשבון אחד וחזור מחשבון אחר על העברת נקודות מחשבון לחשבון ורכישת כרטיס בונוס הלוך ושוב מאותו חשבון.
המינוס כשמדובר בהזמנה נפרדת אל על לא רואים את הרוכשים כקבוצה ולכן סיכוי גבוה שההושבה תהיה בנפרד, כבר קרה לי שלמרות שקבעתי הושבה מראש אל על שינתה את ההושבה לנפרדת, השיא היה בטיסה ארוכה ששלוש פעמים קבעתי הושבה יחד ושלוש פעמים שינו לי אותה (כמובן בלי להודיע).
&nbsp
קחי בחשבון שכרטיס בונוס רחוק מלהיות חינמי, הוא גם עולה הרבה כסף מזומן.
יש שתי מדרגות לרכישה בנקודות, אחת הבונוס + די הרבה כסף, השניה נקודות לכרטיס + נקודות להיטל דלק (אין באמת היטל כזה, סתם פיקציה) + כסף למיסי נמל.
אם אין לכם מספיק נקודות לאופציה השניה לפעמים כדאי יותר כרטיס בחברה אחרת ולא כרטיס בונוס באל על, בקיצור תבדקי הצעות מתחרות.
&nbsp
זהו בערך

תומלול1

New member
כנראה שאבקש מסוכנת נסיעות לעשות זאת עבורינו... אם נטוס

תודה על התשובות. זה אכן לא פשוט כל כך.

לאונידס

Active member
נראה שכדאי להעזר בסוכן, אגב

אם אין לכם מספיק נקודות ל"היטל דלק" תבדקו אם אתם לא יכולים להשלים אותן מהמרה של נקודות שותפים כמו כרטיסי אשראי.
אל תמירו את הנקודות מהאשראי אם אתם לא יודעים ברמה גבוהה של ביטחון שתממשו את הנקודות באל על כי כיום גם לנקודות משותפים יש פג תוקף.

והכי חשוב לבדוק ראשון, אם יש בכלל כרטיסי בונוס ליעד בתאריכים שאתם רוצים לטוס, אפשר לבדוק דרך אתר האינטרנט של אל על

dudi4321

Member
פעם צברתי המון, ממש המון נקודות בכרטיס אשראי.

עד שהכל הלך פייפן עקב פג תוקף. יכולתי להמיר לנקודות לטיסה ופיספסתי.

dudi4321

Member
תשובה לא לעניין

רוכשים טיסות בחברות אחרות, למשל בSkyScanner ומגיעים לרוב לאותם מקומות בזול ואז ההוזלה היא יותר מצבירת הנקודות.
בדקתם?
לגבי נקודות חכו לחכמים יותר.

anigodin

New member
חפשי בפייסבוק עמוד בשם 'מתמידים'

יש גם בלוג באותו שם שנכתב ע"י מישהו שטס המון עם אלעל וחברות אחרות ומכיר היטב את כל מה שקשור לנוסע המתמיד שלהם.
שווה לשאול אותו.
&nbsp
בלי קשר לשאלתך, הבלוג שלו מעניין כי הוא שופך אור על הרבה ענייני תעופה שאנחנו לא בהכרח מודעים להם.

למעלה