תכנון טיול איים בתאילנד

Fellowship

New member
תכנון טיול איים בתאילנד

מתכננים טיול (עם ילדים בגילאי 7-11) באיים בתאילנד.
בעבר, לפני שהיו לנו ילדים, היינו בטיול ארוך בתאילנד, כעת מעוניינים בטיול בטן/גב/חופים בלבד.
יש לנו כ 10 ימים נטו, אולי נוסיף עוד קצת, מדובר על תחילת אפריל 2020 (לא ניתן לשנות את המועד).

נראה שזה התכנון, אשמח לקרוא פידבק בנוגע למסלול ו/או דרכי ההגעה/מעבר
נוחתים בפוקט ומייד יוצאים במעבורת (בין שעה וחצי לשעתיים) לקופיפי, נהיה בקופיפי 3-4 ימים,
(אולי נצטרך לישון לילה אחד בפוקט ולמחרת בבוקר לשוט, כי המעבורות הן רק עד הצהריים)
לאחר מכן, מקופיפי לעבור לקראבי (מעבורת, שעה וחצי), להיות בקראבי 3-4 ימים,
מקראבי לטוס לקוסמוי, להיות בקוסמוי 3-4 ימים ולהמריא הביתה.

האם נשמע הגיוני? האם פספסתי משהו במעברים וזה לא פרקטי? האם כדאי אי ו/או תכנון אחר?

תודה רבה.

אולגה007

New member
הגיוני לגמרי - את יכולה לחסוך הטיסה בין קרבי לקו-סמוי

את יכולה לחסוך את הטיסה הקצרה בין קרבי לקוסמוי בנסיעת אוטובוס תיירים + מעבורת...
מעבר לזה בטיול כזה הייתי מתפנקת במקומות טובים מאוד כי זה טיול עם ילדים ולזמן קצר.
תהנו, אולגה007

לאונידס

Active member
לא נשמע לי הגיוני, אתם בעיקר תדלגו בין איים

במקום ליהנות מהם.
לדעתי כדאי שתבחרו צד אחד של איים, בשביל מה לקפוץ בין הצדדים?
&nbsp
בפוקט יש המון אטרקציות לילדים ומבוגרים, בקופיפי עיקר האטרקציה היא חוף ים ואפשר להגיע לשם בטיול יום מפוקט.
במקומכם הייתי בוחר בפוקט בתור הבסיס לטיולים ולא בקופיפי.

אני הייתי מצמצמת לשני מקומות במקום שלושה

הייתי בודקת מה מהשלושה נראה לכם ונמצאת חמשה ימים בכל אחד.
יש הרבה מה לעשות והמון טיולים לצאת אליהם.
לדעתי, הייתי נשארת בקוסמוי ובקראבי. הייתי נוסעת לקופיפי ליום אחד מקראבי וחוזרת ולא עוברת עוד מלון. בשבילי זה מרגיש פחות מטרטר.
&nbsp

קראתי עוד פעם מה שכתבת וראיתי שאתה

רוצה רק בטן-גב?
הייתי מציעה לך לשקול את זה שוב, אנחנו יצאנו ליופי של טיולי יום מקראבי, במיוחד אם ילדים בני 7 עד 11.
אם אתה רוצה רק בטן גב, אז דווקא החופים של קראבי לא היו מענינים בכלל לדעתי. אנחנו היינו 5 ימים בקראבי אבל לא נשארנו בחופים של העיר אפילו לא יום אחד.

Fellowship

New member

למעלה