למישהו יש המלצה לצילום מתחת למים?

למישהו יש המלצה לצילום מתחת למים?

קצת
מנושא הפורום, אני מחפשת המלצה למצלמת וידאו מתחת למים וגם להמלצה על איך בדיוק לתפעל אותה (כלומר, להצמיד לפרק כף היד? או לחבוש על הראש כמו GOPRO ? ואיך? ) אני לוקחת את הבן שלי לנסות לצלול באיזה ריף, מצאתי איזה מקום שנותנים לילדים מעל גיל 6 לצלול סקובה, ממש עם בלונים וציוד, הריף מדהים ביופיו אבל הוא מים רדודים כך שהוא תמיד יכול לעלות למעלה ולנשום רגיל בלי המתנה לאיזון לחץ, אז גם לא יותר מדי מסוכן.
הבן שלי ברצף האוטיסטי וסביר לי שהוא יפחד לנסות. חשבתי שאם תהיה לו מצלמה מתחת למים (הוא עף על טכנולוגיה ואוהב לנסות כל מני גאג'טים חדשים) אז הוא כן ינסה לצלול רק כדי שיוכל לנסות את המצלמה.
אבל נורא נורא יקר ואני לא רוצה "ניסוי וטעיה" אלא לקנות את הדבר הנכון בפעם הראשונה. למישהו יש ניסיון? אני לא צריכה ציוד מקצועי אלא באמת משהו פשוט, אבל שבאמת יצלם סרטונים. הבן שלי אוהב להעלות סרטים שצילם ליוטיוב.

anigodin

New member
הייתי שואל בפורום צילום ליותר מידע

אבל ציינת בעצמך את התשובה - מצלמת GO פרו תעשה עבודה מעולה.
זה בדיוק המשימות שלשמן נוצרו מצלמות מהסוג הזה.
מכיוון שGO פרו לא זולה לקנייה כחדשה, יש שתי אופציות להוזיל את העסק - לקנות דגם ישן יותר או לחפש מצלמה יד שניה.
היתרון של GO פרו שיש לה מערך רחב של ציוד נלווה לצילום בכל תנאי שטח והמצלמה עצמה סופר קשוחה ועמידה.

GOPRO נחמדה אבל אני לא אוהבת לקחת משהו יקר (אפשר גם

לצלם עם הסלולרי אם קונים קופסא שמותאמת מתחת למים) ולנסות אותו באוקיינוס. בעיקר עם ניסיון אפס.
ניראה לי שזה כמעט בטוח ששרפתי מאות דולרים...

יש כל מני כאלו זולות ב100 דולר וכזה. קיויתי שאולי מישהו ניסה.

לאונידס

Active member
ככל שאני יודע החוק בישראל מגביל את גיל המינימום ל 8

להתנסות ראשונה הייתי ממליץ על סנובה
http://www.snuba.co.il/HARpatkat snuba.htm
מפחית מההתעסקות והסירבול, אין מיכל כבד (מאוד) על הגב ואין מאזן שצריך להתעסק איתו.

מצטער שעל השאלה העיקרית, מצלמה, אני לא יודע לענות

xfwind

New member
יש לי "כמו פרו" = SJ4000 כבר 3.5 שנים נפלאה ביחס למחיר

מניח שיש כבר דגמים יותר מתקדמים.

ממליץ.
גוגל איט.

אחלה מחיר, 63 $ - צריך עוד ציוד חוץ מהמצלמה? איך אתה מצלם

במים? צריך קופסא מיוחדת?
אתה מחזיק את המצלמה ביד או חובש אותה על הראש? איך מתפעלים את זה בפועל?
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp

xfwind

New member
מגיע עם מארז אטום. יש המון אקססוריז שמתחברים.

לא תמיד איכותיים - אבל בסדר. אצלי התקבעתי על ידית אחיזה צהובה שהיא גם מצוף - אפשר לראות בחנות המקוונת. בפועל לוחצים על כפתורים....

xfwind

New member
לשאול בפורום צילום סטילס כאן בתפוז. לבדוק גם בספר המשתמש

הורדתי אותו בזמנו מהרשת לא זוכר מאיפה

arseny92

Well-known member
מנהל
אם זה SD אז תלוי בסוג תמיכה של הקורא ואם יש תמיכה ל-SDXC

מכשיר שתומך רק כרטיסים מלפני 10-15 שנים ודאי תומך רק עד 16.
מכשיר שמזכיר תמיכה ודאותית SDHC תומך עד 32.
מכשיר שבוודאות תומך SDXC יאכל גם 64 וגם הרבה יותר מזה, כרטיס 2 טרה מישהו?

יש לי באג במצלמה שקניתי, כשאני לוחצת על כפתור ON, מופיעה

תמונת איתחול של המצלמה.בדרך כלל אחרי כמה שניות המצלמה מתחילה לפעול ואני יכולה לצלם.
אבל אצלי, אם כרטיס הזיכרון כבר מותקן בתוך המצלמה - אז המסך קופא על תמונת האיתחול ולא ממשיך.
אם אני רוצה לעבוד עם המצלמה, אני צריכה להוציא את כרטיס הזיכרון, לאתחל את המצלמה ואז להכניס חזרה את כרטיס הזיכרון. לא היו הוראות מיוחדות בהוראות ההפעלה לגבי כרטיס זיכרון - רק שצריך לפרמט אותו לפני השימוש.
יש איזה רעיון ?

למעלה